DenizBank Sms ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi

images 2 1

Bu yazımızda DenizBank’ ın Tarımsal ihtiyaç kredisinden bahsedeceğiz. Denizbank çiftçilerin yanında olmaya devam ediyor. Tarımsal ihtiyaç kredisine ihtiyacınız varsa bu yazımızı dikkatle inceleyin. Başvuru koşullarının kolaylaştırılması kredi kullanımının artmasında önemli rol oynamaktadır. Vatandaşlarımız hızlı ve kolay yoldan başvuru yapabilmenin yollarını arıyor. DenizBank’ sa çiftçileri destekleyerek tarım kredisi veren banka önerilerinde başı çekiyor. Çiftçilerin son zamanlarda dikkatini çeken kampanyalar arasında olmaya devam ediyor. Kredi avantaj ve koşulları ile pek çok yeniliğe imza atıyor. DenizBank ” Destek denizden bereket topraktan” sloganı ile çiftçilere destek her zaman vererek onların çiftçinin yanında olmayı hedeflemiştir. En kolay kredi imkanı sms yoluyla cebinizde. Vakit kaybetmeden Tarımsal İhtiyaç Kredisi başvurunuzu hemen yapın.

Kredinin Avantajları Nelerdir?

DenizBank tarımsal ihtiyaç kredisi 5 yıla varan vade imkanı ve yılda bir kere hasatta ödeme avantajı sağlıyor. Sıkıntıya girmeden ödeyebilir, kefile ihtiyaç duymadan, formaliteye takılmadan kredinizi DenizBank’ tan alabilirsiniz. Şubeye gitmeye gerek kalmadan sadece SMS göndermeniz yeterli olacak. Masrafsız, gelir belgesiz, kefilsiz, düşük faiz ve hızlı kredi avantajı sağlar.

Krediye Nasıl Başvururum?

Tarımda bir ilk olarak çiftçilerin tarımsal ihtiyaçları için bir SMS yeterli olacaktır. Yalnızca bir SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek sırasıyla T. C. kimlik no boşluk SMS TARIM yazarak 3280‘ e gönderin.  5 yıla uzanan vade imkanıyla sıkılmadan kolayca ödeyin. Yılda bir ödeme seçeneğiyle 50.000 TL’ ye varan kredi imkanı tek bir SMS ile cebinizde olacaktır.

Başvuru yapmanız için gereken cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek büyük harflerle 11 haneli ”TCKN” boşluk ”SMS Tarım” yazıp 3280′ e SMS göndermek. Örneğin: 12345678901 SMS TARIM şeklinde yazarak kısa mesaj gönderilmelidir. Cep telefonunuzu yanınızda bulundurun çünkü cevabınız 5 dakika da size gönderilecektir. Cevabın olumlu olduğu takdirde bankanın sizin için belirlediği kredi limiti cep telefonunuza sms olarak gönderilecektir. Eğer kredinizi kullanmak isterseniz. Nüfus cüzdanınız ile size en yakın DenizBank şubelerinden birini ziyaret etmeniz gerekecek. DenizBank müşterisi olanlar kendi şubelerine müşterisi olmayanlar ise kendilerine en yakın DenizBank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirler.

Krediden faydalanabilmeniz için azami 90 günlük bir zaman dilimi belirlenmiştir. Kredi başvurunuza cevap geldikten 90 gün içerisinde nüfus cüzdanınız ile DenizBank şubesine giderek krediyi kullanmanıza bir engel çıkmadığı takdirde kredinizi kullanabilirsiniz. 90 gün içerisinde kredinizi kullanmamanız durumda iptal edilecektir. Bu durumda kredinizi 90 günü geçtikten sonra kullanmak isterseniz tekrar başvuru yapmanız gerekecektir.

Onaylanan krediniz için kullanılması için banka son kararı verebilir, her hangi bir durumda kefil veya ek belge isteyebilir, ayrıca faiz oranını değiştirme hakkına da sahiptir. Kredi ile ilgili tüm ücret ve  komisyonlar krediyle ilgili belgeleri imzalamadan önce bilgilendirilecektir. Üretici Kart sahibi olmayan ve kredisi onaylanan müşterilere başvuru sırasında Üretici Kart limiti de belirlenecektir. Üretici Kart çiftçinin nakit ve tarımsal ihtiyacı düşünülerek hazırlanmıştır. Müşteri isteğine bağlı olarak SMS Kredi ve Üretici Kartı belirlenen limiti kullanabilirler. Tarımsal İhtiyaç Kredisi limiti maximum 25.000 TL Üretici Kart limiti 25.000 TL toplamda 50.000 TL ‘dir. Kredi miktarı maximum 50.000 TL olarak belirlenmiş bu miktarı geçmeyecektir. Üretici Kart limiti müşteriye daha önce belirlenmiş ise kendisine bu tutar tanımlanacaktır. Tanımlanan bu tutar 25.000 TL üzerinde olabilir. Böyle bir durum olduğunda Üretici Kart limiti ayrıca değerlendirilmektedir.

Üretici Kart, çiftçiler için özel olarak üretilmiştir. Çiftçilerin nakit ve tarımsal ihtiyaçlarını karşılamak aynı zamanda uygun tarımsal işletme kredisine sahip olmak için avantaj sağlamaktadır. Üreten çiftçimize tanımlanan kredi limiti Üretici Kart’ a yüklenir. Üreticiler Tarımsal ihtiyaçlarını bu kart ile sağlar. Çiftçilere yönelik ilk ticari kart olması nedeniyle büyük önem taşımaktadır. Özellikle faizsiz gübre alımı, faizsiz mazot alımı, tohum ve ilaç alımında kullanılan çalışma sistemi çiftçileri rahatlatmıştır. Üretici Kart kullanılmaya başladıktan sonra pek çok banka bu kartın benzeri olan kartları piyasaya çıkardı. Fakat Denizbank Üretici kart diğerlerinden bir noktada ayrılıyor. Ayrılmasının sebebi de diğerlerinden çok daha fazla anlaşma noktalarının olması bir de çiftçilerin ihtiyaçlarını karşıladığı özelliklerindendir. Üretici kartın bir diğer önemli avantajı da yılda bir defa ödeme yapılmasıdır. Ödeme tarihi ise çiftçinin arazisinde işlediği ürüne göre değişiklik göstermektedir. Anlaşmalı olduğu üye iş yerlerinden 6 aya varan %0 faiz oranı ile mal alabilmekte, acil nakit ihtiyaçları için Denizbank ATM’lerinden nakit çekebilmekte, istenildiği zaman ödeme yapılabilmektedirler. Üretici Kart başvurusu SMS yoluyla yapmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle ”URETICI” yazıp T. C. kimlik numaranızı ve bulunduğunuz ilin plaka kodunu aralarında boşluk bırakarak 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için DenizBank şubelerine başvurabilirsiniz.

Kefile ihtiyaç duymadan formalitelere takılmadan kredinizi kolayca alın. ”Çiftçiler işinde gücünde, kredisi cebinde” sloganıyla tarımsal ihtiyaçların giderilmesi yalnızca bir sms kadar yakın! Çiftçilere sağlanan kolaylıklardan yararlanarak istiyorsanız daha fazla bilgi için 444 6 800 DenizBank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0 850 222 0 800 numaralı telefonu arayarak Açık Deniz Bankacılığı’ nı arayıp bilgi edinebilirsiniz.

Scroll to Top