Denizbank Sms Kredi Başvurusu

Denizbank Kısa Mesaj Kredi Başvurusu

Her geçen gün gelişmelerin içerisinde olan Dünya’da paraya olan ihtiyacımız da artmaktadır. Paraya duyulan bu ihtiyacı ise genellikle yakın çevremizden borç alarak karşılayabilmemiz mümkün olmamaktadır. İşte bu durumlarda karşımıza bankaların bütün tüketiciler için sağlamış olduğu kredi imkanları devreye girmektedir. Kuruldukları günden beri birbirleri ile rekabet içerisinde olan bankalar daha fazla müşteri kazanmak ve verecekleri kredilerden daha fazla kar elde etmek için çok sayıda müşteriyi kendilerine çekmeye çalışırlar bu sebeple de çeşitli kampanyalar düzenlerler. Kampanyaların en fazlası ise tüketicilerin en çok dikkatini çekmekte olan kredilerdir. Birbirinden avantajlı kredi türleriyle müşterilerin dikkatini çeken bankalar ayrıca müşterilere daha kolay kullanım imkanı sağlayarak da onların daha fazla ilgisini çekmeye çalışmaktadırlar. Kredilerin daha hızlı ve kolay kullanım imkanı için bankalar talep edilen krediyi internet üzerinden başvuru ya da sms ile kredi başvurusu gibi çeşitli yöntemlerle müşterilerine sunmaktadırlar. Bu yazımızda müşterilerinin zaman kaybetmesini istemeyen onların zamanına en az müşterilerinin kendisi kadar önem veren, acil nakit ihtiyaçlarını gidermek için akla gelen ilk seçeneklerden birisi olan “Denizbank Sms Kredi Başvurusu“nu inceleyeceğiz.

Denizbank Cebimde Kredi

Krediye ihtiyacınız var ve gün içerisinde çalışıyor veya bankaların mesai saatleri içerisinde şubelere gitmeniz çeşitli nedenlerden ötürü mümkün değilse Denizbank Cebimde Kredi tam da size göre! Bu kredi sayesinde talep ettiğiniz krediye başvurmanız için zaman harcamanıza neredeyse hiç gerek kalmayacak. Ayrıca evden çıkmanıza ya da işinizi erteleme gibi bir durum bile söz konusu olmayacaktır. Çünkü krediye başvuru talebinizi cep telefonunuzdan kolayca halletmeniz mümkün olacaktır.

Denizbank Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru için ihtiyacınız olan tek şey cep telefonu! Denizbank sms ile krediye “Cebimde Kredi” adını vererek adeta durumu özetlemiş bulunmaktadır.

Denizbank sms kredi başvurusu için öncelikli olarak cep telefonlarınızdan KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak T. C. kimlik numaranızı yazarak 3280’e göndermeniz gerekecektir. Bu sms’i gönderdikten sonra maksimum 5 dakika içerisinde kredi talebinizin sonucu gelecektir. Bu sonuç içerisinde maksimum kredi limitiniz belirtileceği gibi maksimum vade sayısı da belirtilecektir. Eğer kredi talebinizin onaylandığını içeren sms cevabını aldıysanız kredinizi hiç şubeye gitmeden internet bankacılığı aracılığı ile kullanabileceğiniz gibi nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın Denizbank şubelerine giderek de kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve size en yakın Denizbank şubelerini görüntüleyebilmek için yazımızın sonunda yer alan linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Denizbank Sms Kredisi (Cebimde Kredi) Özellikleri

  • Denizbank Sms Kredisi (Cebimde Kredi) ayrıcalığı ile zaman kaybetmeden tam 55 bin TL ye kadar kredi alabilirsiniz. Kullanabileceğiniz kredi limitiniz kredi notunuza göre değişiklik gösterecektir. Eğer kredi notunuz yeterli ise en üst limit olan 55 bin TL’yi de alabilmeniz mümkündür.
  • Denizbank Cebimde Kredi 48 aya varan vade imkanı sunmaktadır. 48 aya varan vadeler tüketicilerin kredi borçlarının ödenmesini kolaylaştırmaktadır.
  • Cebimde Kredi’ye başvuru cep telefonlarınız ile yapıldığından evrak ihtiyacı yoktur. Bu yüzden evrakları hazırlamak için harcayacağınız zamanı kendinize ayırabilirsiniz. Ayrıca kefil de gerekmez! Fakat Denizbank gerekli gördüğü durumlarda evrak ve kefil isteme hakkını kendisinde saklı tutmaktadır.
  • Denizbank İnternet Bankacılığı şifreniz aracılığıyla 20 bin TL’ye kadar olan onaylı ihtiyaç kredilerinizi hafta sonları da dahil olmak üzere yani haftanın her günü saat 9:00 ve 21:00 arasında Denizbank İnternet Bankacılığı’na giriş yaparak kredinizi kolaylık ile kullanabilirsiniz.
  • Onaylanmış olan krediniz 20 bin TL üzerinde ise kredinizi kullanabilmek için size en yakın Denizbank şubelerine nüfus cüzdanınız ile girmeniz gerekecektir. Denizbank şubelerinde de kredinizi kolayca kullanmanız mümkün olacaktır.
  • Banka onaylanan kredi için son kararı verme, faiz oranlarını değiştirme haklarını kendisinde saklı tutar.

Denizbank Sms Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Eğer Denizbank sms kredi başvurusu gerçekleştirecekseniz evraklar için zaman harcamanıza gerek yok çünkü müşterisinin zamanına kıymet veren Denizbank kredi başvurusu için sizlerden yalnızca nüfus cüzdanı aslını ve fotokopisini talep etmektedir. Fakat banka sizlerden gerekli gördüğü durumlarda ek belge isteme hakkını saklı tutmaktadır.

Cebimde Kredi Faiz Oranları

Eğer Denizbank’tan Cebimde Kredi ile kredi kullanmak istiyorsanız uygun faiz oranlarından da faydalanabilirsiniz. Denizbank cebimde kredinin faiz oranları vade sayısına göre farklılık göstermektedir. Vade sayınız arttıkça almış olduğunuz krediye uygulanan faiz oranı da artmaktadır.

Faiz oranlarına göz atacak olursak;

  • 0 ila 12 ay arası vadeye %1,55

10 bin TL kredi için 12 ay vade ile aylık taksit 937 TL

  • 13 ila 24 ay arası vadeye %1,64

10 bin TL kredi için 24 ay vade ile aylık taksit 527 TL

  • 25 ila 36 ay arası vadeye %1,69

10 bin TL kredi için 36 ay vade ile aylık taksit  394 TL

  • 37 ila 48 ay arası vadeye %1,69

10 bin TL kredi için 48 ay vade ile aylık taksit 328 TL

olarak uygulanmaktadır.

Ayrıca Cebimde Kredi tahsis ücreti oranı %0,5 olarak uygulanmaktadır. Bunun dışında bütün Cebimde Kredi müşterilerine hayat sigortası yaptırılmaktadır. Hayat sigortası ücreti kişinin yaşına ve kullanacağı kredi miktarına göre değişmektedir. Örnek verecek olursak 35 yaşındaki bir birey 1.000 TL kredi kullanmak isterse hayat sigortası ücreti yalnızca 3,8 TL olacaktır.

Cebimde kredi müşterilerinin yıllık maliyet oranları ise 55.000 TL krediyi 48 ay vade ile kullananlar için yalnızca %27,63 olarak belirlenmiştir.

Ayrıntılı bilgi için Denizbank şubelerine gidebileceğiniz gibi 444 0 800 Açık Deniz Telefon Bankacılığına da başvurabilirsiniz.

 

Denizbank İnternet Bankacılığı İçin BURAYA TIKLAYINIZ!

Size En Yakın Denizbank Şubesi İçin BURAYA TIKLAYINIZ!

Scroll to Top