EN HIZLI KREDİ VEREN BANKALAR

TEKSTİLBANK KREDİLERİ

Nakde ihtiyacımız olduğu zamanlarda artık bu ihtiyacımızı bankalardan karşılayabiliyoruz. Eğer sizinde nakde ihtiyacınız varsa kredi veren bankalara başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak acil bir nakit ihtiyacınız varsa yazının devamında vereceğimiz en hızlı kredi veren bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Hızlı Kredi

En hızlı kredi veren bankalardan bir tanesi Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası kredi onayınızı 5 dakikada cebinize gönderiyo. Bu kredi başvurunuzu e-kredi, cepten kredi, SMS ile kredi, paramatikten ve Alo Garanti şubesinden kredi başvurunuzu yapabilir ve başvuru sonucunuz 5 dakika için alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Garanti Bankası Hızlı Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Hızlı Kredi

En hızlı kredi veren bankalardan bir tanesi İş Bankası’dır. İhtiyaç kredisi başvurusunu internet şubesinden ya da İşCep’ten dilediğiniz zaman yapabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi hesabınıza aktarılacaktır.

Anında kredi başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken

  • İnternet Şubemizden Kredilerim > Hızlı Kredi
  • İşcep’ten Kredilerim > Hızlı Kredi adımlarını takip edebilirsiniz.

İnternet Şubesi ve İşCep’ten 15.000 TL tutar ile 36 ay vadeye kadar bölebileceğiniz ve onaylanan ihtiyaç kredisi başvurunuz vadesiz TL hesabınıza aktarılacaktır.

Hızlı kredinin özellikleri: En fazla alabileceğiniz kredi 15.000 TL ile sınırlıdır, şubeye gitmenize gerek yoktur,  başvurunuz onaylanırsa kredi tutarı hemen hesabınıza aktarılır. Ayrıntılı bilgi için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

İş Bankası Hızlı Kredi İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Hızlı Kredi

Vakıfbank da en hızlı kredi veren bankalardan bir tanesidir. Parmağınızın Ucundaki Kredi sloganı olan Vakıfbank bu konuda sizlerin yardımına koşuyor. Başvuru için 444 0 724 arayarak 5-5-2 ya da 5-0 sayılarını tuşlayarak başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Hızlı Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Hızlı Kredi

En hızlı kredi veren bankalardan bir tanesi Akbank’tır. Akbank’ın direkt kredi sayesinde acil nakit ihtiyacınız olduğunda kredi başvurusu yapabilir ve en kısa zamanda buna çözüm bulabilirsiniz. Belgesiz, imzasız olarak başvuru yapıp kredinizi alabilirsiniz. Kredinizi internet üzerinden, Akbank direkt internet üzerinden, Şubelerden, 4442525 numarasından, ATM aracılığıyla ve SMS atarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Eğer ki Akbank müşteri değilseniz ATM’den kart kullanmadan başvuru yapmak için verdiğimiz maddeleri takip ediniz.
  • ATM’den GİRİŞ tuşuna basın.
  • İhtiyaç kredisi başvuru seçeneğine tıklayın.
  • Vatandaşlık numaranızı ve cep telefonu numaranızı girip başvuru işleminizi tamamlayın.
  • Kredi cevabınız anında cep telefonunuza mesaj ile gelecektir.

Ayrıntılı bilgi almak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız.

Akbank Hızlı Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Hızlı Kredi

En hızlı kredi veren bankalardan bir tanesi de Odeabank’tır. Kredi almak için Odeabank’ı tercih edecekseniz yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Odeabank Hızlı Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top