EN KOLAY KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

EN HIZLI KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

Banka sayısının artması ile birlikte artık birçok banka müşteri çevresini genişletmek ve daha fazla müşteriye hitap etmek için müşterilerine kredi kartı imkanı sağlamaktadır. Bu durumda kredi kartı verecek olan bankalar öncelikle kredi notunuzun yeterli olup olmadığına bakmaktadır. Eğer kredi notunuz yeterli ve kredi kartı alabilecek durumda ise sizde kredi kartı alabilirsiniz. Ancak bazı bankalar kredi kartı verme konusunda daha kolay şartlar sunmaktadır. Sizde en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere aşağıda en kolay kredi kartı veren bankaların listesini vereceğiz sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan bölümü okuyabilirsiniz. Banka sayısının artması ve rekabet ortamının gelişmesi ile bankalar müşteri sayısını arttırmak için kredi kartı vermekte, hatta sadece kredi kartı vermek için personel istihdam etmektedir. Kredi kartı verme işlemi bankalar için bu denli önemli olduğu için bazı bankalar ise kredi kartı vermekte oldukça basit şartlar öne sürmektedir. Bu durumda en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bazı bankalar oldukça basit şartlar altında kredi kartı vermektedir. En kolay kredi kartı veren bankalar ise şu şekildedir;

  • Odeabank en kolay kredi kartı veren bankalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Bankanın kredi kartını kolay vermesinden etkili olan unsular ise yeni kurulan bir banka olması, şube sayısının yeteri kadar çok olmaması, yeni müşteri çevresi oluşturması etkili olmaktadır. Yakın bir zamanda kurulmuş olmasından dolayı başvuru sonucunuz genellikle olumludur. Odeabank bu durumda ise küçük limitli Axess kartlar vermektedir. Ayırca Odeabank pek çok kara listede yer alan, kırmızı kalem almış ve kredi notu 0 olan bireylere bile kolay bir şekilde düşük limitli kredi kartı vermektedir.
  • Akbank, Odeabank’tan sonra en kolay kredi kartı veren bankalar listesinde yer almaktadır. Akbank, uzun süreli kurulmuş ve köklü bir geçmişe sahip olmasına rağmen kişilere Axses kart vermektedir. Akbank kredi kartı vererek sicili uygun olmayan bireylerin sicilini temizlemesinde yardımcı olmaktadır. Sizinde eğer siciliniz uygun değil, yeteri kadar kredi notunuz yok ya da kara liste veya kırmızı kalem listesinde yer alıyorsanız Akbank’a kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Akbank ve Odeabank’tan sonra en kolay kredi kartı veren bankalar listesinde sırada Finansbank vardır. Finansbank müşterilerine oldukça kolay şartlar sunmaktadır. Eğer bu şartları yerine getirirseniz banka sizlere kredi kartı vermektedir. Finansbank kredi kartı vermekte sert şartlar sunmakta kaçınmakta kara listede yer alan, kırmızı kalem almış, kredi notu sıfır olan müşterilere de kredi kartı imkanı sunmaktadır. Sizde bu durumda yer alıyorsanız ve kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız en yakın Finansbank şubesine başvurabilirsiniz.

En kolay kredi kartı veren bankaların yanında ise bazı bankalar oldukça zor şartlar sunarak kredi kartı vermektedir. Bu durumda bu bankalardan kredi kartı almak için uzun ve geçmesi zor bir süreç vardır. En zor kredi kartı veren bankalardan kredi kartı almak içinse kara listede yer almamanız, kırmızı kalem almamış olmanız ve yeteri kadar kredi notunuzun olması gerekmektedir. Eğer bu şartları sağlıyor iseniz bu bankalardan da kredi kartı alabilirsiniz. Bu durumda yer alan ve en zor kredi kartı veren bankalar ise şu şekildedir;

  • Garanti Bankası
  • İş Bankası
  • HSCB Bankası en zor kredi kartı veren bankalardandır.
Scroll to Top