Fibabanka Araç Kredisi

fibabanka tasit kredisi

Şimdiye kadar açtığı 62 şube aracılığıyla müşterilerine daha çok ulaşmayı başaran Fibabanka’nın amacı Türkiye’nin her ilinde şube açmaktır. Banka müşterilerinin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biri de bankaların müşterilerine istedikleri miktarda kredi sağlamasıdır. Banka müşterilerinin en çok kredi konusunda başvuru yaptığı göz önünde bulundurulursa bankalar daha çok müşteri kazanmak istiyorlarsa  kredi konusunda kolaylıklar sağlaması, vade sürelerini ve faiz oranlarını müşterinin isteğini de önemseyerek belirlemesi gerekmektedir. Kredi konusunda ilk başvurulan bankalardan biri de Fibabanka’dır.

Fibabanka’sının sağladığı krediler arasında konut kredisinden sonra en çok başvurulan kredilerden biri de araç kredisidir. Fibabanka araç kredisi çekmek isteyen müşterilerin uzun vadede yapması gereken durum kredi notlarını çekecekleri miktara göre yüksek tutmalarıdır. Kredi talebinde bulunduğunuzda müşteri temsilciniz sizin kredi notunuza göre ne kadar miktarda kredi çekebileceğiniz konusunda sizi bilgilendirecektir. Eğer kredi notunuz istediğiniz meblağda kredi çekmeye yetmiyorsa biraz bekleyip, kredi notunuzu yükseltmeniz gerekecektir.

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Peki, kredi notunuzu nasıl yükselteceğinizi biliyor musunuz? Kredi notunuzun yükselmesi yaptığınız tüm alışverişlerde kredi kartınızı kullanmanıza bağlıdır. Alışverişler sonunda kazandığınız Bonuslar kredi notunuzu yükseltecektir. Kredi notunuzu yükseltecek diğer önlem ise vadesiz bir hesap açtırmanızdır. Kredi notunuzu nasıl yükselteceğiniz hususunda yeterli bilgiye sahip olduğunuza göre sıra geldi Fibabanka araç kredisi çekmek için başvuruda bulunmaya.

Fibabanka Araç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Araç kredisi başvurusunu şube aracılığıyla veya Fibabanka’nın Web sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi konusunda telefon veya SMS hizmeti vermeyen bankadan kredi çekmeniz için diğer bir şart ise bulunduğunuz ilde şubesinin olmasıdır. Eğer yaşadığınız ilde Fibabanka’nın şubesi bulunmuyorsa kredi talebinde bulunmayınız. Çünkü olumsuz sonuçlanacaktır. Fibabanka’nın araç kredisi veya diğer krediler için başvuruda bulunan müşterilerine sunduğu en uzun vade süresi 48 aydır. Fibabanka sıfır araç için başvuru yapabileceğiniz gibi ikinci el araç içinde kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Fibabanka’nın araç kredisi için istediği evraklar şu şekildedir; Nüfus cüzdan fotokopisi, bordrolu çalışanlar için son aya ait maaş bordrosu, son üç yıla ait gelir tablosu, sıfır araba veya ikinci el araç için faturanın fotokopisi araç kredisi için istenen belgeler arasındadır.

Sıfır araçlarda kredilendirme oranı aracın fatura bedeline göre ayarlanırken, ikinci el araçlarda ise kasko bedeli üzerinden kredi oranı belirlenir. Fibabanka araç kredisi için 50.000 TL’ye ihtiyacınız varsa kredilendirme oranı  %70,  ihtiyacınız 50.000 TL üstü ise bu kredilendirme oranı %50 şeklinde uygulanmaktadır. Bu bilgiler Fibabanka’nın araç kredisi hususunda genel bilgilerdir.

Fibabanka kredi başvurusunda bulunan müşterilerine çeşitli alternatifler sağlamasıyla da tanınan bir bankadır. Kredi ödemesi konusunda sizi zorlamayacak, bütçenizi sarsmayacak şekilde taksitlendirme yaparak, vade sürelerini de uzun veya kısa sizin ödeme planınıza uyacak bir yöntemle hizmet verecektir. Kredi ödemesi hususunda endişe etmenizi gerektirecek bir durum söz konusu olmayacaktır. 48 ay gibi uzun vade süreleriyle çok rahat bir şekilde kredi ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz. Sıfır araç veya ikinci el araç seçeneği ile bütçenize göre araç sahibi olabileceksiniz. Siz de bir an önce araç sahibi olabilen şanslı müşteriler arasındaki yerinizi almak adına Fibabanka araç kredisi başvurusunda bulununuz. Fibabanka Web sitesine girerek kredi seçenekleri arasından araç kredisini seçerek ve gerekli diğer yerleri doldurarak başvuruda bulunun. Size en kısa zamanda cep telefonunuza kredi başvurusu sonucu gelecektir. Başvurunuz onaylandığı zaman istediğiniz bir hesaba yatırılacaktır.

Scroll to Top