Fibabanka Bonus Kredi Kartı Başvurusu

8aad6da3b80e40678168beee457d639c

Kredi kartı kullanımı her geçen gün daha da artmakta ve yaptığımız tüm alışverişlerde artık nakit para taşımak yerine kredi kartı kullanmak bize daha cazip ve kolay gelmeye başlamış durumdadır. Kredi kartı kullanmak her ne kadar işimizi kolaylaştırsa da kartı doğru kullanmak, kartın limitini aşmayan alışverişler yapmak da oldukça önemlidir. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bankalar başvuru yapan müşterilerine kredi kartı sağlamaktadır. Bu bankalardan Fibabanka, müşterinin ihtiyacına göre bir değil birden fazla kredi kartı imkanı sağlaması ile diğer bankalardan ayrılır. Fibabanka’nın sağladığı kredi kartları arasında Bonus Klasik kredi kartı, Bonus Gold kredi kartı ve Bonus Platinium kredi kartı gibi kredi kartları bulunmaktadır. Fibabanka’nın tüm kredi kartlarında bonus özelliği bulunduğundan her yaptığınız alışveriş size puan olarak geri dönecektir. Bu puanları biriktirerek bir sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Sizler de Fibabanka’nın kredi kartlarından kullanmak istiyorsanız öncelikle Fibabanka Bonus kredi kartı başvurusu nasıl yapılır onu öğrenmeniz gerekmektedir.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çoğu bankanın resmi internet sitesi olduğundan artık tüm bankacılık işlemleri için şubeye kadar yorulmaya gerek yok. Fibabanka da diğer bankalar gibi internet bankacılığı özelliğini müşterilerinin hizmetine sunarak onların birçok işlemini internet ortamında halletmesine yardımcı olmaktadır. Bu işlemlerden biri olan kredi kartı başvurusu da bankanın resmi Web sitesine girilerek yapılmaktadır.

Siteye girildiği zaman ana sayfada kredi kartı başvurusu bölümüne tıklanmalıdır. Bu bölümde öncelikle banka müşterisi olup olmadığınızı belirtiyorsunuz. Daha sonra kişisel bilgilerinizi doldurup başvur butonuna tıklıyorsunuz. Bu şekilde kredi kartı başvurunuzu yapmış oluyorsunuz. Kısa bir süre zarfında başvuru formunda belirtiğiniz cep telefonu numaranıza başvurunun sonucu SMS olarak gelecektir. Kredi kartınız belirtiğiniz adrese gelebileceği gibi isterseniz bizzat banka şubesine uğrayarak da kredi kartınızı alabiliyorsunuz. Kredi kartınızı aldıktan sonra kullanabilmeniz için bir şifreye ihtiyacınız var. Kart şifresi oluşturmak için Fibabanka’nın müşteri hizmetleri numarası olan 444 88 88 aranmalıdır. Müşteri temsilcisi size şifre alma işlemleri için yardımcı olacaktır. Müşteri temsilcisi aracılığıyla aldığınız şifre genelde geçici şifre olduğundan daha sonra bankanın Web sitesine girerek şifrenizi değiştirebilirsiniz. Güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız ve alışveriş noktalarında şifreye girerken daha dikkatli davranmanızda fayda vardır.

Fibabanka Bonus Kredi Kartlarının Özellikleri ve Sağladığı Avantajlar

Fibabanka’nın Bonus özelliği barındıran üç tane kredi kartının olduğundan bahsetmiştik. Şimdi onları daha yakından tanımaya ne dersiniz? Bu kredi kartlar; Bonus Klasik kredi kartı, Bonus Gold kredi kartı ve Bonus Platinium kredi kartıdır. Bu üç kredi kartın da bonus özelliği olduğundan her alışverişinizde bol bol bonus puanlar biriktirme imkanına sahipsiniz. Ayrıca Fibabanka müşterilerine bu kredi kartlarını sadece Türkiye’de değil yurtdışında da kullanabilme olanağı tanımaktadır.

Türkiye’ye çipli kredi kartı özelliği getiren Fibabanka bu konuda ilk olmanın ayrıcalığını müşterilerine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bonus Klasik kredi kartı yıllık kesim ücreti 55 tl, Bonus Gold kredi kartının yıllık kesim ücreti 65 tl ve Bonus Platinium kredi kartının yıllık kesim ücreti 75 tl olarak belirlenmiştir. Sizler de avantajlı taksit imkanlarından, kampanyalardan faydalanmak ve yaptığınız alışverişlerde bonus puanlar kazanmak istiyorsanız bu üç kredi kartından size en uygunu için başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartı için Fibabanka’yı seçmek size her konuda avantaj sağlayacaktır. Bonus kredi kartları sayesinde kazanacağınız bonuslar birikerek bir sonraki alışverişi bedavaya getirmenizi sağlayacağı gibi kredi çekmek hususunda da çok yardımcı olacaktır. Kredi çekmenin koşullarından biri de kredi notunun kredi çekmeyi sağlayacak not ortalamasına sahip olmasıdır.Bunun yolu da kredi kartıyla bol bol alışveriş yaparak bonus puanları yükseltmektedir.

Scroll to Top