Fibabanka Çalışma Saatleri

Fibabanktan Kredi veya Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Fibabanka, 27 Aralık 2010 tarihinde Fiba Grup bünyesi altında Türkiye’de hizmet vermeye başlamış olup günümüzde 100’e yakın şubesi ve birçok çalışanı ile birlikte her gün daha iyisini yapmak için mücadele etmeye devam ediyor. Birçok farklı ilde şube açmış olan bu banka, en çok İstanbul’da şube açmış bulunuyor. Hizmet ve çalışma alanı oldukça geniş olan Fibabanka her daim müşteri memnuniyetini en ön planda tutar. Turizmciye Destek Bizim İşimiz sloganı ile benimsemiş olduğu misyonu da belirmiştir. Yazımızın devamında ise Fibabanka Çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fibabanka Çalışma Saati Aralıkları

Fibabanka da ülkemizde yer alan birkaç istisna haricinde tüm bankalar gibi yalnızca hafta içi hizmet veren bir bankadır. Hafta içi saat 09:00’da işlem görmeye başlayan bu firma saat 12:00’de bir saatlik bir mola verir ve daha sonra saat 13:00’ten itibaren saat 17:00’ye kadar hizmet vermeye devam eder. Bu banka kendisini turizm alanında konumlandırdığı için büyük şehir ve kıyı şehirlerde faaliyet göstermekte olup turizmcilere de büyük destek verir. Her ne kadar kimi zaman bazı bankalar hafta sonu çalışıyor da olsa Fibabanka’ya dair bu yönde bir bilgi yoktur. Bununla birlikte her ne olursa olsun bankanın saat 09:00’da sonra açılması mümkün değildir. Yine aynı şekilde olağan dışı durumlar halinde banka saat 17:00’den önce kapanmaz. Bu saatlerde yapılacak olan ya da yapılmak zorunda kalınan değişikliklerin tamamı müşterinin lehine yapılacak olan değişimler olur.

Dilerseniz 7 gün 24 saat boyunca işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ATM’leri tercih edebileceğiniz gibi, Fibabank İnternet Şubesi ve akıllı telefonlar için çıkartılmış olan Fibabanka mobil uygulamalarını da kullanarak birçok işleminizi şube dışında gerçekleştirmeniz mümkün olur.

Bununla birlikte dilerseniz Fibabanka Telefon Bankacılığı numaraları olan 444 88 88 ya da 0850 222 77 77 numaralarını arayabilirsiniz. Ayrıca Müşteri İletişim Merkezi numarası olan 0 212 381 85 00 numarasını arayarak da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon Bankacılığı sayesinde doğrudan bir müşteri temsilcisine ulaşmanız mümkündür. Gün ya da saat sınırlamaları olmadan istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün olur. Uzman müşteri temsilcileri sayesinde hızlı, standart ve güvenilir işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Sesli yanıt sistemi sayesinde güvenliğinizi sağlamakta olan şifreleri anında değiştirme şansına sahipsiniz.

EFT Saatleri

Fibabanka üzerinden gerçekleştirilecek olan EFT işlemleri iş günleri içerisinde saat 09:00 ve 16:00 arasında yapılabilir. Bununla birlikte 7 gün 24 saat boyunca ileri bir tarihe EFT talimatı vermeniz de mümkündür. Ayrıca fatura ve havale ödeme işlemlerinizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. EFT saatleri dışında yapılacak olan işlemler bir sonraki iş gününe sarkar. Yine aynı şekilde kredi kartı borç ödeme talimatı gibi işlemlerin de bu saatin dışına çıkması halinde işlem bir sonraki iş gününe sarkar. EFT saatleri, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve Fibabanka şubeleri için aynıdır.

İşlem Saatleri

Fibabanka şubeleri ve Fibabanka Telefon Bankacılığı üzerinden hafta içi her gün yapılabilecek olan Eurobond işlemlerini saat 10.30 ve saat 17.00 arasında gerçekleştirmeniz gerekir. Aksi takdirde işlem bir sonraki güne sarkar.

Devlet Tahvili ve Hazine Bonosu işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilerin de hafta içi her gün saat 10.00 ile saat 16.00 arasında bu işlemi gerçekleştirmesi gerekir. Aksi takdirde işlem bir sonraki güne sarkar.

Scroll to Top