Fibabanka Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

FİBA BANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR e1486925677849

Hemen hemen herkesin hayatını sürdürebilmesi için belli işlerde ve belli gelir seviyelerinde çalışmaktadır. Bazı zamanlarda fatura ödemeleri, kişisel ve benzeri ihtiyaçlarda yeterli miktarlarda nakit bütçesini ayarlanamayan durumlarla karşı karşıya kalmaktayız. Böyle durumlarda kredi kartları hayatımızdaki işleyişi zaman zaman kolaylaştırsa bile çoğunlukla da zorlaştırmaktadır.

Kredi kartları ile yaşantımızda oluşan ihtiyaçlarımızı karşılamak için nakit avans yöntemi ve nakit para çekimi yaparak bu ihtiyaçlarımızı karşılıyor, yapacağımız alışverişlerde yüklü paraları ödemek yerine taksitle alışveriş yapıp, ödeyecek olduğumuz miktarı her ay düzenli miktarlarda faizli olarak ödeyip gerçekleştiriyoruz. Bu yazımızda sizlere bu kartlardan biri olan Fibabank kredi kartı başvuru işlemi nasıl gerçekleştirilir ve Fibabank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerinden bahsedeceğiz.

Ülkemizde ön sıralarda gelmekte olan bankaların içerisinde bulunan Fibabank, hizmetlerinde büyük çoğunluğu Tarım, KOBİ, Ticari ve Bireysel müşteri talepleri ile birçok özelliği sunmaktadır. Özellikle de birçok bankacılık işleminde birçok avantaj sağlayan Fibabank, günlük alışverişlerinde bireysel müşterilerine ödeme kolaylıkları ve acil nakit avans desteği sunmaktadır. Bu desteklerden faydalanmak için Fibabank Bonus kredi kartından faydalanabilirsiniz. Bazı başvuru kanalları aracılığıyla işlemlerini gerçekleştirmekte olan banka müşterilerinin de taleplerinde hangi aşamada bulunduğunu görebilmeleri için yapmaları gereken şeylerin başında Fibabank telefon bankacılığını kullanmak ya da Fibabank banka şubelerine gitmek bulunmaktadır.

Fibabank Kredi Kartı Başvurusu

Fibabank Kredi Kartı Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

Fibabank kredi kartı başvurularını, bulunduğunuz yere en yakın Fibabank şubesinden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda Fibabank internet sistesi üzerinden yani internet bankacılığından da faydalanabilirsiniz. Başvuru sürecinizi de internet sitesi ile başlatmak istemiş olduğunuz banka aracılığıyla, internet sayfası içeriği şeklinde kredi kartının ön başvuru formunu doldurmanız gerekir.

Fibabank Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Sorgulama İşlemleri Nelerdir?

Türkiye’de banka alanında hizmet vermekte olan kuruluşlar içerisinde yer almakta olan Fibabank içerisinde yer almakta olan müşterilerin gündelik alışverişlerinde ödeme kolaylığını veren kredi kartını sunmaktadır. Fibabank müşterilerinin kullanacağı Türkiye’deki gözde kredi kartların içerisinde yer alan Bonus kredi kartını kullanan kişilere, her türlü ihtiyaçlarını ve her türlü alışverişlerini yapabilecekleri, birçok alanda kullanımı geçerli olan kredi kartı aracılığıyla avantajlı alışveriş yapabilme olanağına sahipler.

Fibabank kredi kartı aracılığıyla aynı zamanda da nakit avans ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bununla beraber istediğiniz zamanda otomatik fatura ödeme talimatı da verebilirsiniz. Fibabank kredi kartına sahip olabilmek için başvuru yapan banka müşterilerine dönüş yapılmamış ise Fibabank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme işleminden yararlanabilirler.

Fibabank kredi kartı başvurusunda bulunan banka müşterilerinin geri dönüş kurumdan 7 – 10 gün içerisinde sağlanmaktadır. Ancak bu süre içerisinde herhangi bir dönüş yapılmayan banka müşterisinin kredi kartı başvuru sonucunun sorgulaması da bulunmaktadır. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle başvurusunu yapmak için gittiği Fibabank şubelerinden herhangi birine de gidebilirler. Burada bireysel müşteri hizmetleri görevlisi olarak bulunan banka yetkilisine T.C kimlik numarası ya da kredi kartı başvuru formunda bulunan referans numarasını ileterek kredi kartı başvurusunun hangi aşamada olduğu hakkında bilgi sahibi olabilir.

Aynı zamanda Fibabank kredi kartı başvuru sonunun sorgulanması için kullanılacak bir diğer platform olan Fibabank müşteri hizmetleri numarası 444 88 88 numaralı telefon ile de sorgulama işlemini tamamlayabilmeniz mümkündür. Sesli kayıt sistemindeki yönlendirme ile de telefon bankacılığında görevli olan kişiye kimlik bilgilerinizi ileterek kredi kartınızın başvuru sonucu hakkında bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür.

Fibabank Telefon Bankacılığı İle Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Cep telefonunuzdan 444 88 88 numarasını arayınız. Ardından 0 (Sıfır)’ı tuşlayarak müşteri temsilcisine ulaşınız. Müşteri temsilcisine kredi kartı başvurusunda bulunduğunuzu ve başvurunuzun hangi durumda olduğu hakkında bilgi almak istediğinizi belirtiniz. Müşteri temsilcisi size bazı soruları sorduktan sonra kredi kartı başvurunuz sonuçlandı ise olumlu ya da olumsuz müşteri temsilcisi size bilgi verecektir.

Scroll to Top