FİBABANKA KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

FİBABANKA KREDİ

Birçoğumuz hayatımızı sürdürebilmek için belirli işlerde belirli gelir düzeylerinde çalışmaktayız. Kimi zaman fatura ödemeleri, kişisel ihtiyaçlar ve benzeri ihtiyaçlarımızda yeterli nakit bütçesini ayıramadığımız durumlar gerçekleşebiliyor. Bu durumlarda kredi kartları hayatımızın işleyişini yer yer kolaylaştırsa da yer yer zorlaştırabiliyor. Kredi kartları sayesinde yaşantımızda çıkan olası ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla nakit avans sistemi ile nakit para çekimi yaparak bu ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyor veya yapacağımız herhangi alışverişlerde yüklü meblağlar ödeme yerine taksitli alışverişler yaparak ödeyeceğimiz miktarı her ay belirli bir miktarda faiz ödeyerek gerçekleştirebiliyoruz. Kredi kartı hizmetleri sunan bankalardan biriside genel olarak kobiler, tarım, bireysel ve ticari müşteri hizmeti ağırlıklı bankalardan biri olan Fibabanka’dır. Bu yazımızın devamında sizlere Fibabanka kredi kartı başvuru işlemi nasıl gerçekleştirilir ve Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminin nasıl gerçekleştirildiğine dair bilgiler paylaşacağız.

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka kredi kartı başvuruları internet üzerinden yapılmamaktadır. Fibabanka müşterilerinin kredi kartı işlemlerini herhangi bir Fibabank şubesine yönlendirerek gerçekleştirmektedir. Fibabank kredi kartları bilgilendirmesi için telefon bankacılığı sistemini kullanmaktadır. Herhangi bir Fibabank kredi kartı başvurusunda bulunacaksanız Fibabank müşteri hizmetleri (444 88 88) telefon numarasını arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fibabanka Kredi Kartı Başvuru Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Fibabanka Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Herhangi bir Fibabank şubesine kredi kartı başvuru talebinde bulunmak için gittiğinizde sizlerden kredi kartı başvuru formu doldurmanızı isteyeceklerdir. Kredi kartı başvurunuzu yaptıktan birkaç gün içerisinde Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili detayları bu formda vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizi kullanarak tarafınıza iletilecektir. Eğer sizlere herhangi bir geri bildirim gelmediyse Fibabanka müşteri hizmetleri (444 88 88) telefon numarasını arayıp kredi kartınızın başvuru sonucu veya onaylanan kredi kartınız nerede gibi soruların cevapları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu işleminizin de sonuç vermemesi durumunda herhangi bir Fibabanka şubesine giderek müşteri temsilcisinden Fibabanka kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Scroll to Top