Fibabanktan Kredi Ve Kredi Kartı Nasıl Alınır

Fibabank kredi kartı olan Bonus, Türkiye’de geçerliliği en çok olan kredi kartı arasında yerini almaktadır. Müşterilerin Fibabank’tan talepleri doğrultusunda da banka tarafından bu kart verilmektedir. En çok merak edilen sorulardan birisi olan Fibabanktan Kredi Ve Kredi Kartı Nasıl Alınır sorusunun cevabını adımlarla gösterelim.

Fibabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabank tarafından Bonus, Bonus Gold, Bonus Platinum isimleriyle sunulan kartlar sizlere birçok ayrıcalığı sağlamaktadır. Fibabank Bonus kredi kartını tercih edecekseniz eğer Türkiye ve yurt dışında sayısı oldukça fazla olan iş yerlerinde alışverişlerinizi yaptıkça bonus kazanabilme imkanına sahipsiniz. Kazanmış olduğunuz bu bonuslarla da iste anında bedava alışveriş yapabilir ya da isterseniz bu bonusları biriktirip bir sonraki alışverişini yaptığınız şeyleri bedavaya getirebilirsiniz.

Fibabank kredi kartının başvurusunu 3 şekilde yapabilmeniz mümkündür. İlk olarak 444 88 88 numaralı müşteri hizmetleri servisinden ilgili olan kişiye hangi türden karta sahip olmak istediğinizi belirtmeniz ve yetkili kişinin istediği bilgileri vermeniz yeterli olacaktır.

Bir diğer işlem olan Online olarak başvuru yapabilmek için ad soyad, telefon numarası, TC kimlik numarası ve de e-mail bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Başvurularınızdaki bu aşamaları da TC kimlik numaranızı girerek online bir şekilde takip edebilirsiniz. Sonuncu başvuru işlemi olan şubelerden yapacağınız başvurularda da başvuru formunu doldurmanız ve kimlik kartınızın fotokopisi yeterli olacaktır. Kartınızın bu işlemlerden sonra onaylanması durumunda da adres olarak belirttiğiniz yere teslim edilecektir.

Fibabank Kredi Nasıl Alınır?

Fibabank kredi onayınızı almak için bankanın internet sitesi üzerinde yer alan bireysel sayfada bulunan bireysel sayfada kredi ürünleri ekranında kredi talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi talebinizi gerçekleştirdikten sonra kısa süre içerisinde, Fibabank yetkilileri müşterilere olumlu ya da olumsuz olan geri dönüşü sağlayacaklardır. Kredi talebinde bulunmak amacıyla kullanılacak kanallardan bir diğeri de Fibabank banka şubeleridir.

Şehrinizdeki il ve ilçe merkezlerinde bulunan Fibabank şubesinden herhangi birine gidebilmek amacıyla, şube içinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüştükten sonra, çekmek istediğiniz kredi talebini iletmeniz yeterli olacaktır. Başvuru işlemlerinden sonra aynı gün içinde banka personelleri araç ve ihtiyaç kredisi için geri dönüş yapacakken, konut kredisi için ise birkaç günlük değerlendirmeye tabii tutulur.

Scroll to Top