Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Yanında para taşımayı sevmeyen, çalınmasından korkan ya da kart kullanarak puan, hediye ürünler ve promosyonlardan faydalanmak isteyen kişiler için kredi kartları büyük bir kolaylıktır. Tabi kredi kartları doğru kullanıldığı sürece. Şimdilerde bankalar artık aylık geliri kişinin ne kadarsa ona göre kredi kartı limiti belirliyor. Böylece bilinçsiz kart kullanımı sonucu hem bankaların hem de kişilerin mağduriyeti önleniyor. Ülkemizde birçok banka kredi kartı veriyor. Bu kredi kartları bazı oluşumlar ile ortaklık kurarak kredi kartı sahibi olanlara bir takım avantajları da sağlıyor. Örneğin , Bonus, World, Maximum gibi yapılar bankaların kredi kartları sisteminin yürütmesini yapar ve sahip olduğu tüm avantajların bu kredi kartını kullananlara aktarılmasını sağlar.
Türkiye’de ünlü iş adamlarından biri olan Hüsnü Özyeğin tarafından 1987 yılında kurulan Finansbank, şu anda hem yurt içinde hem de yurt dışında hizmet veren şubeleri ile öncü konumdadır. Birçok bankası ile yurt dışında en çok hizmet veren banka olarak bilinir. Daha sonra Finansbank A.Ş, Katar’ın en büyük finans kuruluşu olan Qatar National Bank S.A.Q (QNB Group)  tarafından 2016 yılında satın alındı. Böylece Orta Doğu ve Afrika bölgesinde lider banka olarak görev yapmaya başladı. Bu tarihten beridir de QNB Finansbank olarak adlandırılıyor. Şu anda QNB Finansbank Finansal Hizmetler Grubu çatısı altındaki iştirakleri QNB Finansleasing, QNB Finansinvest, QNB Finansportföy, QNB Finansfaktoring, Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş, teknoloji şirketi IBTech, eFinans Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş., Hemenal Finansman A.Ş.  ile birçok alanda üstün hizmet vermektedir. Finansbank bünyesinde verilen kredi kartları çok çeşitlidir. Bu kredi kartlarından biri olan Cardfinans hakkında hazırladığımız bu yazıda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Finansbank CardFinans Kredi Kartları Nelerdir?

Finansbank Cardfinans kredi kartlarının 10 dan fazla çeşidi bulunmaktadır. Finansbank Cardfinans kredi kartları hem Master hem de VISA özelliği taşımaktadır. Finansbank Cardfinans bünyesinde  Cardfinans, Cardfinans Xtra, Cardfinans Emekli, Cardfinans GO, Ortak markalı kartlar, Finansbank Fix Card, Finansbank Exclusive, Finansbank Exclusive Doctors ve Cardfinans Hemşire gibi birçok kart çeşidi bulunuyor. Finansbank  bünyesinde aldığınız kredi kartlarının her birinin farklı farklı yıllık ücretleri vardır. Genel olarak Finansbank  kredi kartlarının 90 Tl ve üzeri yıllık kullanım ücreti bulunuyor. Sizler Finansbank kredi kartlarından hangisini almak istiyorsanız aşağıda sizler için paylaştığımız bağlantıya tıklayarak Finansbank  kredi kartları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvuru İşlemi

Finansbank Cardfinans kredi kartların herhangi birine sahip olmak için kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay. Finansbank Cardfinans kredi kartlarına başvuruları Sms ile kolayca yapılmaktadır. Ya da Finansbank Cardfinans internet sitesinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak aşağıda verilen linke tıklayın ve siteye giriş yapın. Ardından karşınıza aşağıdaki görüntü gelecektir.
 asdfghj
 Bu alanda önce cep telefonu numaranız daha sonra  da T.C kimlik numaranızı girin ve okla belirtilen yeri işaretleyin. Daha sonra hemen başvur butonuna bastığınızda Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvurunuz yapılmış olur. 1 hafta içinde kredi kartı başvurunuzun sonucunu size bildirirler.

Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvuru Sonucunu 3 farkı şekilde öğrenebilirsiniz. Bunlardan ilki Finansbank şubelerinden birine giderek  kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için ilgili kişilere sormaktır. Diğer bir yöntem ise Finansbank’ın telefon bankacılığı hizmetinden faydalanmaktır. Finansbank’ın telefon bankacılığı numarası olan 0850 222 0 900 arayarak başvurduğunuz kredi kartının durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Son yöntem ise Finansbank resmi sitesinde giriş yaparak internet bankacılığından kredi kartı başvuru sonucunu sorgulama işlemidir. Bunun için aşağıda verilen bağlantıya tıklayın ve siteye giriş yapın. Ardından ekrana aşağıdaki görüntü gelecektir.

asdfg

Bu ekrandan sizlerin doldurması gereken alanlar oklarla belirtilmiştir. Bu alanlar her biri doğru olacak şekilde doldurun. Daha sonra güvenlik kodunu girin ve ” başvurularımı listele” butonuna tıklayın. Bu buton sayesinde Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvuru Sonucunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Finansbank Online Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ! 

Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top