Finansbank Çek Kredisi

1478068420 QNBFinansbank logo1

Bireylerin ihtiyaçlarını gözlemleyen ve bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler ortaya koyarak müşteri sayılarını arttırmak isteyen bankaların her birisi ayrı ayrı birbirlerinden çok daha avantajlı ürünler ortaya koymaya çalışıyorlar. Bu ürünlerden en çok dikkat çekeni ise kişilerin acil nakit ihtiyaçlarına karşılık vermek amacı ile oluşturulmuş kredilerdir. Krediler yeni bir işletme açma, makine alımı, ev alımı, araba alımı, düğün, eğitim harcamaları, tarım, hayvancılık ve ziraat yatırımları vb. bir çok ihtiyaca yardımcı olmaktadırlar. Birbirleri ile rekabet içerisinde olan bankalar müşterilerin ihtiyaçlarına göre daha çok çeşitte kredi türü de oluşturmaktadırlar. Böylece müşteriler istediği kredi çeşidinin bulunduğu en avantajlı bankayı seçebilme fırsatına sahip olmaktadırlar.

Finansbank bir çok alanda ki müşterilerine çeşitli ürünlerle hitap ettiği gibi tarım ve hayvancılık sektöründe ki bireylere de ayrı ayrı kredi imkanları uzun vade ve düşük faiz imkanları ile büyük avantajlar sağlamaktadır. Tarım ve hayvancılık sektöründe bulunan kişilere Finansbank hem yatırım hem de işletme kredileri kullandırtıyor. Yazımızda hem yatırım hem işletme kredileri ile ilgili detaylara ulaşırken hem de işletme kredilerinden olan Finansbank çek kredisi hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız.

Yatırım Kredileri

Finansbank tarımsal bankacılık kapsamında üretilmiş olan yatırım kredileri ile yeni tarımsal yatırımlarınızı gerçekleştirmek, var olan yatırımınızın gelişimini sağlamak veya modernize olması için gerekli olan finanssal desteğini sağlar. Ayrıca yatırım kredileri ile 84 aya kadar uzayan vadeolanağı ve ödeme dönemlerini nakit akışınıza göre sizin belirleyeceğiniz kredi imkanları ile, tarım ve hayvancılık alanında bulunan yatırımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilir veya geliştirebilirsiniz.

Yatırım kredisi içerisinde bulunan kredi türlerini; tarımsal ekipman kredisi, tarla alım yatırım kredisi, tarımsal sulama yatırım kredisi, tarımsal proje kredisi, traktör pikap kredisi, meyve/bağ tesisi yatırım kredisi, besicilik yatırım kredisi, kanatlı kümes hayvancılığı yatırım kredisi, süt hayvancılığı yatırım kredisi, arıcılık yatırım kredisi, sera yatırım kredisi, su ürünleri kültür balıkçılığı yatırım kredisi, su ürünleri avcılığı yatırım kredisi şeklinde sıralayabiliriz.

İşletme Kredileri

Finansbank tarımsal bankacılık kapsamında üretilen işletme kredilerinin aracılığı ile ihtiyacınıza özel kredileri cazip faiz oranları ve ödeme koşulları ile nakit sıkıntısını hiç bir şekilde yaşamadan nakit akışınıza göre ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşletme kredisi içerisinde bulunan kredi türlerini; gelire endeksli tarım kredisi, sözleşmeli üretim kredisi, organik tarım kredisi, bitkisel üretim kredisi, meyve/bağ kredisi, besicilik kredisi, kanatlı kümes hayvancılığı kredisi, süt hayvancılığı kredisi, arıcılık kredisi, sera kredisi, su ürünleri kültür balıkçılığı kredisi, su ürünleri avcılığı kredisi, tarımsal borçlu cari hesap kredisi, tarımsal kredili mevduat hesabı, çek kredisi, ticari kredi kartı, çiftçi nakit kredisi şeklinde sıralayabiliriz.

Finansbank Çek Kredisi Nedir?

Finansbank kredi türleri içerisinde çiftçilere yönelik sunulan birbirinden farklı avantajlı kredi seçenekleri içerisinde bulunan kredi türlerinden birisi Finansbank Çek Kredisidir. Tarım sektöründe ki üreticiler için geliştirilmiş olan Finansbank Çek Kredisi ürünü tarım üreticilerinin ticari işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için önemli bir kaynak oluşturduğu gibi üreticilerin üretim giderlerini karşılayabilmeleri için de önemli bir kaynak oluşturarak, tarım üreticilerinin masraflarının oldukça azalmasını sağlamaktadır.

Finansbank Çek Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

Çek kredisi ile dilediğiniz çek miktarı uygun bulunduğunuz takdirde hemen yazılır. Almış olduğunuz çek kredisinin geri ödemelerini ise sizin tarafınızdan belirlenen şekilde vadelendirilmesi yapılarak ödemelerinizi sağlayabilirsiniz. Böylece hiç bir şekilde nakit sıkıntısı içerisine girmeden kredi borcunuzu kolaylıkla ödemenizi sağlayabilirsiniz.

Finansbank Çek Kredisi, alınan diğer ihtiyaç kredisi vb. kredi türlerinden farklı olduğu için ayrıca bireysel inceleme gerektirir bu sebeple kredinin özellikleri tarım üreticisinin durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Size özel Finansbank Çek Kredisi özelliklerini bütün detayları ile öğrenebilmek için size en yakın QNB Finansbank şubelerine giderek ilgili personellerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en yakın QNB Finansbank şubelerini görüntüleyebilmek için aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Size En Yakın QNB Finansbank Şubesi İçin TIKLAYINIZ!

Finansbank Çek Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

  • Çiftçilik belgesi,
  • Çiftçi kayıt sistemi (ÇKS) belgesi,
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Her tarım üreticisi için şubede gerçekleştirilecek olan değerlendirme sonucunda kredi talep edenin durumuna göre ek belge ya da teminat istenilebilecektir,
  • Banka ayrıca belge talep etme hakkını kendisinde saklı tutar.

Tarım üreticilerinin her türlü  nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve hayatlarını kolaylaştırabilmek için Finansbank tarafından üretilen çek kredisi tarım üreticilerinin günlük ihtiyaçlarını karşılamayı sağladığı gibi sezonluk giderleri karşılayabilmek amacı ile de kullanılabilir. Finansbank aracılığı ile sağlanan finans desteği ile en çok ihtiyaç duyulan ekim ve hasat sezonundaki nakit ihtiyaçlarının büyük ölçüde karşılanması sağlanarak tarım üreticilerini finansal olarak büyük ölçüde rahatlatacaktır. Eğer sizler de QNB Finansbank’ın avantajlı çek kredisi fırsatlarından faydalanmak isterseniz en yakın QNB  Finansbank şubesine uğrayarak gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank çek kredisi ve diğer bütün kredi çeşitleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Finansbank şubelerine gidebileceğiniz gibi 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Scroll to Top