Finansbank Enpara Hesap Nasıl Açılır?

Her geçen gün bankalar kendilerini ihtiyaçlar ve yenilikler doğrultusunda geliştirerek birçok hizmetler ile kapılarını müşterilerine açıyor. Bu yeni hizmetlerden birisi de Finansbank’ın sunduğu Enpara hesabıdır. Finansbank son yıllarda müşteri ihtiyaçlarını gözeterek kendini geliştiren, sıkı bir çalışma yeni himetleriyle bankacılık sektörüne yeni bakış açıları getiren bir bankadır. Teknolojinin nimetlerinden de faydalanan Finansbank tamamen dijital ortamda kullanılan, bir nevi şubesiz bankacılık olarak nitelendiren Enpara hesabı ile şimdi hizmet vermeye başlamıştır. Bu yazımızda sizler için Finansbank Enpara hesabı nedir, nasıl açılır, kullanımı nasıldır sorularınızı detaylı olarak cevaplandırdık.

Finansbank Enpara Nedir?

Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası olarak hayata geçirilen Enpara, 2012 yılında Finansbank tarafından kurulmuş, tüm hizmet ve işlemlerinin dijital ortam üzerinden sunan ve günümüzde yüzbinlerce müşterisi bulunan bir bankadır. Finansbank Enpara’nın bu kadar çok birey tarafından tercih edilip kullanmasının sebebi sunduğu birçok faydadan dolayıdır. En temel, önemli dört fayda şu şekildedir:

  • EFT/Havale ve hesap işletim ücreti alınmamaktadır ve bunun sonsuza kadar olduğu da bankanın müşterilerine vermiş olduğu garantidir.
  • Birikim yapan müşterilerine bu birikimlerini doğru bir şekilde değerlendirmeleri için yüksek mevduat faiz oranları sunmaktadır.
  • Günümüz ihtiyaçlarından dolayı artık nakit paraya duyulan gereksinimi her zaman müşterilerine avantajlı faiz oranları ile kapılarını açmaktadır.
  • Her zaman müşterilerini gözeterek sundukları kampanyalarla müşterileri ile uzun süreli bir işbirliği içinde olmayı hedeflemektedir.

Yukarıdaki belirtilen ve bahsetmediğimiz birçok faydanın sürekliliğini sunduğu için enpara hesabı bu kadar çok tercih edilmektedir. Şubesiz bankacılık olduğu için diğer bankaların şube masrafları(kira, elektrik, su, doğalgaz, temizlik, gıda, kırtasiye masrafı vs.) doğal olarak Enpara’da yoktur. Bu nedenle hizmet sunarken maliyet oranlarının çok düşük olması beraberinde hizmetlerine de yansımaktadır.

Finansbank Enpara Hesabı Açma İşlemi

Finansbank’ın yepyeni hizmetlerinden olan enpara hesabı sahibi olmak için enpara.com üzerinden hiçbiryere gitmeden başvuru yapabilirsiniz. Tamamen internet bankacılığı olarak hizmet vermekte, dijital bankacılık olarak adlandırılan Enpara’ya başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra bilgileriniz en kısa zamanda değerlendirilerek size sms ve e-posta yolu ile bilgilendirme yapılır. Daha sonra en geç beş iş günü içerisinde sizleri arayarak nerede olursanız olun evinizde, işinizde her nerede olursanız olun ziyaret ederek gerekli işlemlerinizi gerçekleştirilecek ve kartınız güvenli bir şekilde teslim edilecektir. Böylece siz hiçbir zahmette bulunmadan ayağınıza hizmet getiren Finansbank Enpara, müsterilerinden büyük beğeni kazanmış ve kazanmaya da devam etmektedir.

Finansbank Enapara Hesabı Başvuru için TIKLAYINIZ!

Enpara’nın Hizmet Kanalları Nelerdir?

Enpara hesabına sahipseniz internet şubesi, cep şubesi, çözüm merkezi ve ATM’lerden her türlü işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Enpara da unutmamanız gereken bir nokta varsa şubeye gitmeden yukarıda saydığımız hizmet kanallarından her türlü işleminizi çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Enpara cep şubesini telefonlarınıza ve/veya tabletlerinize kolayca indirerek istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Enpara cep şubesine google play ve app store den ulaşabilirsiniz.

Enpara Google Play uygulaması için TIKLAYINIZ!

Enpara App Store uygulaması için TIKLAYINIZ!

Ayrıca 0850 222 3663 numraları Enpara Çözüm Merkezi’nden her türlü konuda gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu numarayı tuşladığınızda karmaşık menülerle karşılamaz, bir temsiliyle görüşmek için saatlere beklemeniz gibi bir durum da yaşamazsınız. 30 saniye içerisinde bir temsilciye bağlanarak tüm gereksinimlerinizi giderebilirsiniz.

Finansbank Enpara’nın Faizler ve Oranları Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Finansbank’ın yeni çağa uygun olarak sunduğu Enpara Dijital bankacılık hizmeti her geçen gün daha çok kişi tarafından kullanılmaya başlamıştır. Bu hesabı kullanan müşterileri için Enpara.com üzerinde bir köşe açılmış ve görüşler alınmıştır. Aşağıdaki linkten bu görüşlere ulaşbilirsiniz.

Enpara Müşterilerinin Görüşlerine Ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Scroll to Top