Finansbank Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisi

finansbank logojpg

Son yıllarda teknolojiyi takip etmesinin yanında müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini göz önünde bulundurarak çalışan ve yeni hizmetler sunan Finansbank, özellikle tarım sektörüne büyük kolaylıklar sağlıyor. Çiftçinin ihtiyacını gözeterek ilerlemekte ve sunduğu fırsatlarla zorlanmadan işlerine devam etmelerini sağlayan kredilerle kapılarını açmaktadır. Günümüzde son derece önemli olan kanatlı kümes hayvancılığı sektörüne de giriş yapan Finansbank bu alanda çalışan çiftçiye ihtiyacı doğrultusunda kredi vererek ihtiyacını gidermekte, geri ödemelerini ise esnek bir planda yapmaktadır. Biz bu yazımızda Finansbank kanatlı kümes hayvancılığı kredisi nedir, özellikleri nelerdir, hangi belgeler istenmektedir vb. sorularınızı detaylı olarak cevaplandırdık.

Finansbank Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisi Nedir?

Finansbank tarafından verilen Kanatlı kümes hayvancılığı kredisi, yumurta ve beyaz et üretimi yapan üreticiler için geliştirilen bir kredi çeşididir. Bu kredi ile kanatlı kümes hayvanı alabilir, yem ve işçilik giderlerinizi karşılayabilmeniz mümkünür. Nakit sıkıntısı çekmeden karşılayacağınız ihtiyaçlar sonucu yeniden üretime geçerek aldığınız krediden çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Ülkemizde kırmızı et fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklı beyaz et çok tüketilmekte ve dolayısıyla yatırımcıları bu alana sevk etmektedir. Talebin bu kadar çok olması dolayısıyla Finansbank’ı harekete geçirmiş bu konu ile alakalı yapılabilecekler üzerine düşünmeyi ve çalışmayı gerektirmiş sonuç olarak “Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisi” müşterilere sunulmuş. Finansbank Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisini hizmete sunduğunda her krediye ait özellikler bunun içinde belirlenmiştir.

Finansbank Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisinin Özellikleri

Her kredide olduğu gibi Finansbank Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisinin de bazı özellikleri vardır. Kredi alacak birey bu özelliklere uyuyor ise başvuru yapmak için herhangi bir Finansbank şubesine gidebilir. Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisinin özellikleri şu şekildedir:

  • Üreticinin üretim maliyetinin %85’ini karşılıyoır.
  • 24 aya kadar vade imkanı veriyor.
  • 1/3/6/12 ayda bir ödeme seçenekleri sunuyor.

Yukarıdaki özelliklerden de anlaşılacağı üzere Finansbank’ın tarımsal alanda sunduğu kanatlı kümes hayvancılığı kredisi üreticiyi düşünen, ihtiyaçlarını karşılayan ve geri ödemelerinde sıkıntı çekmeden ödeyebilmesini sağlayan avantajlı bir kredi türüdür. Üretici bu kredi ile çalıştığı kanatlı kümes hayvancılığı sektöründe rahatça üretimini yapabilir, kendisini geliştirebilir ve var olan ödemelerini sıkıntıya düşmeden ödeyebilir. Çiftçi bu kredi ile üretimini zamanında yapacak, yeniden üretime geçecek ve kendini geliştirecek sonucunda da kazancını arttıracaktır.

Finansbank Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Finansbank, kanatlı kümes hayvancılığı kredisi için başvuran müşterilerinden bu krediyi alabilmeleri için bazı belgeler ister. Bu belgeler şu şekildedir:

  • Çiftçilik Belgesi,
  • Nüfus Cüzdanı fotokopisi,
  • Gıda Üretim Sertifikası,
  • İşletme Tescil Belgesi,
  • Çalışma izni ve sağlık sertifikası
  • Şubede yapılacak değerlendirme ile gerekli görülmesi durumunda ilave belge ve teminat talep edilebilecektir.

Yukarıda sıralanan belgeler ile herhangi bir Finansbank şubesine başvuru yaptığınızda işleminiz başlatılacak ve en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. Belgeleri eksiksiz teslim etmeniz gerekir aksi taktirde başvurunuz onaylanmadan reddedilir. Belgeleriniz tam ve eksiksiz gitmek istiyorsanız daha önceden finansbank müşteri hizmetlerini arayabilir ve ya size en yakın şubeye giderek bireysel temsilciden detaylı bilgi alarak yola koyulabilirsiniz.

Eğer siz de bir üretici olarak kanatlı kümes hayvancılığı ile uğraşıyor ve nakit sıkıntısı yaşıyor iseniz, Finansbank Kanatlı Kümes Hayvancılığı Kredisine başvurarak bu sıkıntınızı giderebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz belgeler ile size en yakın Finansbank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İşlemleriniz banka temsilcisi tarasfından çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilecek ve bilgilendirilmesi yapılacaktır.

Size en yakın Finansbank şubesi için TIKLAYINIZ!

Bu krediden başka Finansbank müşterilerine “kanatlı kümes hayvancılığı yatırım kredisi” de vermektedir. Bu kredi kümes hayvancılığına yatırım yapmak isteyen müşterilere sunulmaktadır. Kanatlı kümes hayvancılığı yatırım kredisi ile bireyler ihtiyaçları olan finansal desteği alarak gereksinimlerini giderirler. Bu kredi de yatırıma yapılacak maliyetin %85’ini karşılayacak niteliktedir. Ancak kanatlı kümes hayvancılığı kredisi gibi 24 at değil 120 ay vade imkanı ile sunulmaktadır ve 6/12 ay ödeme periyodları bulunmaktadır. Eğer siz de kanatlı kümes hayvancılığı yatırım kredisi almak istiyor iseniz yukarıda saydığımız belgeler ile herhangi bir Finansbank şubesine gidebilirsiniz.

Finansbank Kanatlı Kümes Hayvancılığı Yatırım Kredisi Daha Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Finansbank kanatlı kümes hayvancılığı kredisi ve/veya bankanın sunmuş olduğu tüm hizmetler için 0850 222 0 900 veya 0850 222 2 900’ü arayabilir Müşteri Hizmetleri Yetkilisine ulaşarak aklınızdakileri sorabilir ya da öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Scroll to Top