GARANTİ BANKASI 2. EL ARAÇ KREDİSİ

GARANTİ BANKASI KREDİ HESAPLAMA

Bankacılık sektörü her alanda siz kullanıcılarına yardımcı olmuştur. Şimdilerde araç sahibi olmak zorunla hale gelmiş gibi bir şey oldu. Bu durumda araç sahibi olmak için nakit parası olmayan kişilere, banka kuruluşları araç kredisini sundu. Garanti Bankası sunduğu bu 2. el araç kredisi ile herkesi araç sahibi yapmayı hedeflemiş durumda. Garanti Bankası 2. el araç kredisi uygun faiz ve vade oranları ile kullanıcının daima yanında olmayı hedeflemiştir.

Garanti Bankası 2. El Araç Kredisi Özellikleri Nelerdir?

  • Kullanabileceğiniz 48 aya kadar vade imkanı
  • Teminat olarak alacak olduğunuz aracın rehini yeterlidir.
  • Kendiniz planlayabileceğiniz uygun ödeme, taksitlendirme imkanı
  • Alacak olduğunuz 2. el araç 10 yaşına kadar kredilendirilmektedir, ayrıca kefil talep edilmektedir.

Uukarıdaki maddelere ekleyecek olursam %1.44 oranında uygun bir faiz oranı vardır. Garanti Bankası 2. el araç kredisi bu düşük faiz oranı ile araç sahibi olamayan kişiler için büyük şans olarak değerlendirilmelidir.

Garanti Bankası 2. El Araç Kredisi İnternet Başvurusunu Nasıl Yaparım?

Gelişen teknoloji ile banka kuruluşları internet şubelerini aktif hale getirdiler. Bu sebeple Garanti Banksı 2. el araç kredi başvuru işlemini buradan da yapabiliriz. Ön başvuru gibi olan bu işlem için Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden birkaç bilgi talep etmektedir. Garanti Bankası 2. el araç kredisi için gerekli bilgiler şunlardır; Adınız, soyadınız, T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, e posta adresiniz ve sayfa üzerinde bulunan güvenlik kodu. Bu bilgileri gerekli alanlara girerek devam butonuna tıklayınız.

garanti

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere gerekli bilgileri alakalı alanlara girerek Garanti Bankası 2. el araç kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Birazdan aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak sizde Garanti Bankası 2. el araç kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 2. El Araç Kredisi Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top