GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

GARANTİ BANKASI KREDİ HESAPLAMA

Eski bir tarihe sahip olan banka 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. Ülkemizdeki ikinci büyük özel bankadır. Kurumsal hizmetler, KOBİ hizmetleri, ticari hizmetler, özel bankacılık, bireysel bankacılık ve yatırım bankacılığı da dahil olmak üzere bankacılık sektörüne ait tüm hizmet kollarında aktif olarak çalışmaktadır.

Aktif müşteri yoğunluğunun çok olmasıyla birlikte işleyiş, iş fazlası ve iş yönetimi konusunda da yoğunluklar aynı oranda artmıştır. Bununla birlikte sistematik şekilde işleyiş ve hizmetlerine devam edebilmek adına teknolojik alt yapılara başvurulmuştur. Bütün bankacılık işlemleri hakkında bilgi veren ve bir çoğunun yönetilmesini de sağlayan Garanti Bankası resmi internet sitesi aktif olarak hizmet vermektedir. Ayrıca günümüz gerekliliklerinden biri haline gelen kredi kartı hizmetlerinde de başarılı şekilde aktif rol almaktadır. Bu anlamda geliştirilen ve müşterilerin kullanımına sunulan kart Bonus Card olarak bilinir. Anlaşmalı işyerleri ve internet üzerinden alışverişlerde kullanılabilen kart, taksit imkanları, uçuş mili birikimi, bedava alışveriş için puan birikimi gibi avantajları kullanıcılara sunmaktadır. İş hayatımızın yanında sosyal hayatımızdaki sıkışık programlarımızdan dolayı kart harcamalarımı kontrol edemediğimiz zamanlar çok olmaktadır. Bunu telafi edebilmek ve Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulama sorgulama işleminin hızlı ve her an yapılabilmesi için resmi internet sitesi üzerinden kullanılabilen İnternet Şubesi oluşturulmuştur. Bu şubenin çalışma prensibi olarak güvenli bankacılık sloganı seçilmiştir. Online olarak size ait şubeden işlemlerinizi hızlı ve güvenli şekilde yapabilmenizi amaçlayan bir sistemdir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Kredi kartınıza ait sorgulamalar için birçok seçenek mevcut olsa da bizim için önemli olan hızlı ve zahmetsiz şekilde aradığımız bilgilere ulaşmaktır. Bu anlamda Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulamanızı sanal ortamda bize ait platformdan kolaylıkla yapmak mümkündür.

Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemini başlamak için öncelikle ilgili sayfaya ulaşmamız gerekir. Bunun için yazımızın sonunda bulunan yönlendirme linkini kullanınız. kullandığınız link yardımı ile resimde gösterilen sayfaya erişim sağlamış olacaksınız. Bu sayfada kırmızı çerçeve içerisine alınmış bölümden gerek bireysel gerekse kurumsal işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Bireysel Garanti Bankası kredi kartı borcu sorgulama için bireysel internet şubesini seçmelisiniz.

garanti

Bireysel internet şubesi seçimini yaptığımız zaman sisteme giriş yapabilmemiz için doldurulması gereken bilgilerin olduğu sayfaya gelmiş olacaksınız. Kredi kartı numarası ve TC kimlik numarası ile giriş seçenekleri olmak üzere 2 giriş seçeneğiniz mevcuttur. Eğer sahip olduğunuz bir parola yoksa siyah ok işreti ile gösterilen kısımdan parola sahibi olabilir ve internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

garanti2

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top