Garanti Bankası Şube Kodları

garanti bankasi engelli personel alimi 2016 h60047 a3428

Bireylerin bankalara olan ihtiyaçlarının her geçen gün hızla artması ile birlikte bankalar da bu ihtiyaçları gözlemleyerek her geçen gün şube sayılarını arttırmaktadırlar. Birbirleri ile sürekli rekabet içerisinde bulunan bankalar şubelerini mümkün olabildiği kadar ülkenin her bölgesinde, şehrinde açmaya çalışarak daha fazla müşteriye ulaşabilmeyi amaç edinmişlerdir.

Müşteriler bankaların ulaşılabilirlik imkanlarına göre de banka tercih ettiklerinden bankaların şube sayılarını arttırması müşteri kazanabilmeleri için oldukça önemlidir. Ülkemizde oldukça fazla şubesi bulunan Garanti Bankası da müşterilerin dikkatini sürekli olarak çekmekte ve oluşturduğu avantajlar ile müşterilere oldukça cazip geldiği için çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir.

Garanti Bankası Şube Kodları Nasıl Öğrenilir?

Garanti Bankası’nın ülkemiz sınırları içerisinde 956 şubesi bulunmaktadır. Dolayısıyla her şubeye ait bir kod da bulunmaktadır. Bu kodları öğrenmek için Garanti Bankasının resmi web sitesine girmeniz gerekmektedir. Ana sayfanın alt tarafında yer alan “Şube ve Paramatikler” sekmesine tıkladığınızda karşınıza gelen ekranda il ve ilçe bilgilerinin istendiği bir sayfa gelecektir. Aramak istediğiniz il ve ilçeyi girdikten sonra arama kriterlerinize uygun şubeler listelenecektir. Sayfanın sağ köşesinde yer alan şube listesinden hem şube koduna erişebilir hem de adres ve telofon bilgilerini edinebilirsiniz. Ayrıca haritada göster seçeneği ile şubeyi haritadan görüntüleyerek adım adım ulaşabilirsiniz. Artık bankacılık işlemlerinin hemen hemen her platformda gerçekleşmesi bazı bilgilerin bilinmesini zorunlu hale getirmiştir. Bu bilgilerden en çok ihtiyaç duyulan ise şube kodlarıdır.

Garanti Bankası Şube Kodları Araması İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası 1946 yılından günümüze kadar kendini geliştirerek Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olmuştur. Üstün bir teknolojik altyapıya ve çok kanallı dağıtım ağına sahiptir. Müşteri memnuniyetine önem veren Garanti bankası, her zaman anlaşılır, sorumlu, şeffaf bir şekilde ihtiyaçlara uygun hizmet sunmakta ve sunmaya da devam etmektedir. Teknolojisini verdiği hizmetlere de entegre eden Garanti Bankası, dinamik çalışma modeli ile de müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Gelecek için güçlü ve başarılı bir iş modeli belirleyen Garanti, sürdürülebilir bir bankacılık anlayışı ile spordan eğitime, doğadan sanata ve iş dünyasını bilgilendirmeye kadar birçok alanda toplumsal yatırım programları ile güçlendirmeye devam etmektedir.

Scroll to Top