İŞ BANKASI 2. EL ARAÇ KREDİSİ

İŞ BANKASI KREDİLERİ

Ulaşım araçlarına ilgi ve mecburiyet günden güne artmaktadır. Kendinize ait bir ulaşım aracınızın olması, sizin açınızdan seyahat rahatlığı ve istediğiniz zaman kimseye hiçbir şeye muhtaç kalmadan ulaşım yapmanızın kolaylığını görmüş olursunuz. Ama bazen gerekli koşullar sağlanamadığından maddi zorluklar derecesinden kendinize ait araç sahibi olamazsınız, şayet günümüz banka kuruluşlarının sağlamış olduğu taşıt kredisi ile araç almanız konusunda sizin için yardım teşkil etmektedir. İş Bankası ülkemizin güçlü kuruluşlarından olan banka kuruluşudur. İş Bankası 2. el araç kredisi ile düşük faiz ve esnek vade oranları ile araç sahibi olmanız konusunda sizin arkanızda durmaktadır. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu İş Bankası 2. el araç kredisi başvuru şube üzerinden de yapılmaktadır. Aşağıda maddeler halinde verecek olduğumuz belgeler ile şube üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Başvuru Formu
  • T.C. kimliğiniz veya ehliyetinizin aslı yada fotokopisi
  • Gelir durumunuzu gösteren belge
  • 2. el taşıt alacaksanız satışı yapan kişiye ait son Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi

İşte bu saydığımız belgeler ile en yakın İş Bankası şubesi üzerinden İş Bankası 2. el araç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Tabii ki aramızda belli mesai saatleri içinde işyerinden ayrılamayan vatandaşlar olabilir. İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak bu sistem üzerinden İş bankası 2. el araç kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası 2. El Araç Kredisi İnternet Başvurusunu Nasıl Yaparım?

İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden olan 2. el araç kredisi başvuru işlemi için sizden birkaç bilgi talep etmektedir. 2 adıma ayrılan bu başvuru işlemi müşteri bilgisi ve kredi hesaplama olarak 2 adım altında toplanmıştır.

iş bankası

Yukarıda müşteri bilgisi adımına ait görseli sizinle paylaşmaktayız. Adınız, soyadınız, T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, baba adınız, doğum yeri, doğum tarihi ve doğrulama kodunu alakalı bölümlere doldurarak ikinci adıma geçip İş Bankası başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden İş Bankası 2. el araç kredisi başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

İş Bankası 2. El Araç Kredisi Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top