İŞ BANKASI BANKAMATİK KARTLARI

Gündelik yaşam içinde üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği bankamatik kartları vatandaşların da dikkatini çekmektedir. Çünkü bankamatik kartlar sayesinde cüzdanımızda çok fazla para taşımazsınız. Son zamanlarda meydana gelen hırsızlık oranlarının artışı ülkemizde yaşayan vatandaşları korkutmuştur. Bu nedenle evde para tutmaktan çekinen bizler, bankamatik karta gönül rahatlığıyla güvenebiliriz. Kapkaça uğrasak bile hemen bankamızı arayarak banka kartımızın hesabını aktarabilir, kartımızı işlevsiz hale getirebiliriz. İş Bankası da vatandaşların korkularının farkındadır. Dolayısıyla öğrenciye, vatandaşa yönelik hazırlamış olduğu bazı bankamatik kartları vardır. Şimdi yazımızda bu bankamatik kartlarından bahsedeceğiz.

İş Bankası Bankamatik Kartları Nelerdir?

İş bankası bankamatik kartları kendi içerisinde dört gruba ayrılır.

İlk İmza

İş Bankası bankamatik kartları sizlerin her derdine deva olmaktadır. 12 ve 18 yaş aralığında iseniz ve hayata yeni yeni adımlar atıyorsanız İlk Adım bankamatik kartı tam da sizler içindir. İlk İmza bankamatik kartına sahip olmak için hesap açtırmanız gerekir. Haftasonu, haftaiçi fark etmeksizin yapacak olduğunuz alışverişlerinizde bu kartı kullanabilirsiniz. Cüzdanınızda fazlalık yapmadan bu kartı dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Visa Electron / Master Card Maestro

İş Bankası bankamatik kartlarına sahip olan vatandaşlar 7/24 bankamatikleri kullanabilir, para çekebilir, hesaplarına diledikleri zaman para yatırabilir. Nakit taşıma ihtiyaçlarını bu şekilde gideren vatandaşlar bu kartı her an her yerde kullanabilir. Ayrıca bu kart ile sadece hesabı bulunan karta değil diğer tüm hesaplara erişim sağlayarak para transferinde bulunabilirsiniz. Bu karttan nakit para çekme limitiniz 1500 TL olarak tanımlanmıştır. Bu bankamatik kartı yalnızca bunlarla sınırlı kalmaz, aynı zamanda kredi kart özelliği de gösterir. Çünkü bu kart ile yaptığınız alışverişlerde kredi kartı kullanıcısı gibi parapuan kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu parapuanları da dilediğiniz alışverişte harcayabilirsiniz. Verecek olduğunuz Sınırsız Otomatik Servis talimatı olarak adlandırılan servisi kullanarak paranızın değeri her zaman artacaktır. Bu durumdan da en karlı çıkacak olan kişi siz olacaksınız. Son olarak bu kart ile yapabilecek olduğunuz işlem ise internet üzerinden alışveriştir. Bu alışveriş sayesinde sizler online alışveriş yapma keyfini de sürdürebileceksiniz.

İş’te Üniversiteli

Üniversite öğrencisi iseniz, nakit para taşımayı sevmiyorsanız ve banka kartına ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla İş’te Üniversiteli bankamatik kartını tercih edebilirsiniz. Bankacılık ile ilgili işlemlerinizi bu kart ayrıcalığı ile kolayca yapabilir, alışverişlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde bu kart ile de online alışveriş yapabilirsiniz. Harcadıkça kazanarak parapuan biriktirebilirsiniz.

Satranç Bankamatik Kart

Türkiye Satranç Federasyonu ile anlaşmalı olan İş Bankası bankamatik kartlarını yine 12- 18 yaş aralığındaki gençlerimiz kullanabilir. İlk İmza kartında olduğu gibi yine bu kart da sizlerin her türlü alışverişinde geçerlidir. Bu şekilde daha kolay alışveriş yapabilirsiniz.

İş Bankası bankamatik kartlarınız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için aşağıda bulunan linki tıklayabilirsiniz. Bu link ile sizler İş Bankası bankamatik kartları ile daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik Kartları İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz