İŞ BANKASI ESNAF KREDİSİ

İŞ BANKASI ESNAF KREDİSİ

Günümüzün kullanışlı ve oldukça ilgi gören sektörlerinden biri de bankacılık sektörüdür. Bankacılık sektörü sağlamış olduğu imkanlar neticesinde geçici bir müddet müşterilerini rahatlatıyor. Esnaf kredisi ya da kobi kredisi, kendi işini yapan ya da yapmak üzere olan kişiler için veya diğer çeşitli konular için nakdi olarak yardımda bulunuyor. Geri ödeme işleminde oldukça kolaylık sağlayan bankalar müşterisinin memnuniyetini de ön planda tutuyor. Bu kullanışlı bankalardan biri de İş Bankası’dır. İş Bankası esnaf kredisi esnafımızın halinden anlayan alınan kredi neticesinde uygun faiz ve geri ödeme koşulları yaratan yenilikçi bir kuruluştur. Şimdi size 22 başlıktan oluşan İş Bankası esnaf kredisinin kollarından bahsedeceğiz.

İş Bankası Esnaf Kredileri Nelerdir?

 • Taksit Ödemeli Ticari Krediler

Kısa veya orta şeklinde vade ile nakit ihtiyacınızı, Taksit Ödemeli Ticari Kredi ile karşılayabilirsiniz. Nakit para ihtiyacınıza bağlı olarak geri ödeme planlarınızı aylık taksitler şeklinde veya esnek olarak oluşturabilirsiniz. Kredinizi ister TL cinsinden ister dövize endeksli olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca taksitlerinizin vadesinde şirket hesabınızdan otomatik sistem ile çekilmesini sağlayabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisi ile ilgili daha detaylı (faiz oranları, vade süreleri) bilgi almak isterseniz en yakın İş Bankası şubesine gidiniz.

 • Ticari Ek Hesap

Firmanızın vadesiz ticari mevduat hesabında yeterli nakit para olmaması halinde devreye giren Kredili Ticari Mevduat Hesabı ürünümüz sayesinde çek veya senet ödeyebilir, fatura ve vergi gibi ödemelerinizi gerçekleştirebilir, EFT ve havale yapabilirsiniz. Ayrıca nakit olarak da çekebilir yani kısa süreliğine ihtiyacınız olan nakde sahip olursunuz. Faiz oranları günlük olarak hesaplanıp, üçer aylık dönemlerde (31 Mart, 30 Haziran, 30 Eylül, 31 Aralık) tekrar eden Kredili Ticari Mevduat Hesabı ürünümüzü, belirlenen alt, üst limit dahilinde, dilediğiniz zamanda ve tutarda kullanabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisi için daha fazla bilgiyi (Faiz oranları, Vade süresi) İş Bankası şubelerinden alabilirsiniz.

 • MaxiPOS Kredisi

İş Bankası’nın pos cihazına sahipseniz, hesaplarınızda engelli bekleyen tutar ile Maximum anlaşmalı olmanız halinde, taksitli alacaklarınızın toplamı karşılığında kullanabileceğiniz İş Bankası esnaf kredisidir. Firmanızın mevduat hesabında yeterli nakit olmaması durumunda MaxiPOS sayesinde çek veya senet ödeyebilir, fatura veya vergi ödeyebilir, eft ve havale gibi işlemleri yapabilir, hatta nakit para bile çekebilirsiniz. MaxiPOS ile daha fazla bilgi almak için en yakın İş Bankası şubesine gitmenizi öneririz.

 • Altın Kredisi

Altın üretim veya ticaret işi ile meşgulseniz işletmenizin sermaye ihtiyaçlarına teminen altın işletme kredisi veya ihracatlarınızın nakdini teminen altın ihracat kredisini sizlere sunuyoruz. İş Bankası esnaf kredisi hakkında daha detaylı bilgi (vade ve faiz oranları) için İş Bankası şubelerine gidebilirsiniz.

 • İşyeri Kredisi

Fabrika, dershane, büro vb. nitelikte olan taşınmazın satın alım işleminde verilen kredi türüdür. TL veya dövize endeksli ancak TL ödeme seçenekleri ile 60 aya varan vade seçenekleri, aylık taksit ödemeli veya esnek ödemeli olarak kullandırılmaktadır. İş Bankası esnaf kredisi ile ilgili daha fazla bilgi için İş Bankası şubesini ziyaret etmenizi size öneriyoruz.

 • Küçük İşletmeler TL Kredisi

​Nakit ihtiyaçlarınızı aylık taksit ödemeli veya esnek geri ödeme planlı olarak TL cinsinden, 36 aya varan vadelerde Küçük işletmeler kredisi kullanabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi için İş Bankası şubesine uğrayınız.

 • İşyeri Kira Kredisi

Ticari faaliyetlerinizi gerçekleştirdiğiniz mekanın kira olması durumunda kira bedelinin ödenmesini amaçlayan kredi türüdür. Kira tutarının, aylık yerine kiralama süresine uygun olarak peşin tahsis edilmekte olduğu yerlerde ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan ve aylık kira tutarlarının peşin ödenmesi ile işyeri sahibi tarafından yapılabilecek indirimlerden yararlanmak isteyen vatandaşlara sunulan kredi türüdür. İş Bankası esnaf kredisi hakkında daha detaylı bilgi için İş Bankası şubesine gitmenizi tavsiye ediyoruz.

 • Kendi İşim Kredisi

Esnaf ve şahısların kendine ait işletmelerinin mali durumlarına özgü, hızlı ve basit süreçlerle kredi imkanına sahipsiniz. Siz de kendi işinizin patronu iseniz kefalet veya maddi teminat vermeden Kendi İşim Kredisi’nden yararlanabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisi ile ilgili daha fazla bilgi için İş Bankası şubesine sizleri bekliyoruz.

 • Kira Temkinli Kredi

Sahip olduğunuz taşınmazların kira bedellerini teminen işletme sermayenizin nakit ihtiyacını, kira temkinli kredi ile karşılayabilirsiniz. Herhangi bir taşınmaz (arsa ve tarımsal arazi hariç) sahibi olan ve sahip olduğu taşınmazdan düzenli kira geliri elde eden ve söz konusu tahsisi İş Bankası aracılığıyla olan tüm ticari kişiliklere sunulmaktadır. İş Bankası esnaf kredisi ile ilgili vade, faiz oranı gibi bilgileri almak için en yakın İş Bankası şubesine uğrayınız.

 • Ticari Arsa Kredisi

İl, ilçe belediyesi sınırları içerisinde bulunan tapulu ve imarlı ticari amaçlı (üzerine işyeri, depo, fabrika vb. inşaası gibi amaçlar için) arsa alımlarınızın nakit ihtiyacı için 60 aya varan vadelerde aylık olarak taksit ödemeli veya esnek ödeme planlı olarak Ticari Arsa Kredisi kullanabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisi ile ilgili bilgi almak için İş Bankası şubesine uğrayınız.

 • Tarım Kredileri

0 km veya 2. el traktör almak isteyen çiftçiler için hasat dönemine uygun geri ödeme planı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile traktör kredileri İş Bankası’nda. Aynı zamanda biçerdöver, pulluk ve üreticilerin ihtiyacı olan diğer tarım malzemelerine yönelik 48 aya varan vadeler ve hasat dönemine uygun esnek geri ödeme imkanları ile İş Bankası’nda. Süt sağım ünitesi, süt soğutma tankı, yem karma makinesi, gübre sıyırıcı ünite gibi makine ve makine ürünlerinin alımlarının nakit para desteği için 36 aya varan vadeler ve esnek geri ödeme koşullarıyla kredi seçenekleri İş Bankası’nda. Hasat zamanına uygun 48 ay vadeli pick-up türü arazi aracı alımınızda uygun faiz ve geri ödeme koşulları İş Bankası çatısı altında. İş Bankası esnaf kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi için İş Bankası şubesine başvurunuz.

 • Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi

Halk otobüsü, ticari taksi, hatlı şehiriçi minibüs ve servis aracı sahibi iseniz bu kredi türü ile plaka alımı, hat alımı, araç içi dizaynı vb. gereksinimlerinizi karşılamak için nakit ihtiyacınızı karşılayan kredi türüdür. 60 aya kadar vadeli aylık taksit ödemeli olarak alabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisinden şehiriçi yolcu taşımacılığı kredisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için İş Bankası şubelerine uğrayınız.

 • Gün İçi Kasa Kolaylığı Kredisi

Havale ve EFT gönderilmesi fatura, vergi, çek ve senet borcunuzun ödenmesi gibi nedenlerle gün içinde ortaya çıkan ve bir günü aşmayan geçici nakit ihtiyaçlarınızı faiz ödemeksizin kullanacağınız Gün İçi Kasa Kolaylığı Kredisi ile karşılayabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi için İş Bankası şubelerine uğrayınız.

 • Tedarikçi Kredisi

Üretiminizi veya faaliyetinizi tedarikçi mal zinciri ile yürütmekte olan büyük çaplı firmalara mal veya hizmet temin etmekte iseniz kısa süreli nakit ihtiyacınızı tedarikçi kredisi ile karşılayabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisinden tedarikçi kredisi ile ilgili detaylı bilgi için İş Bankası şubelerine uğrayınız.

 • Küçük İşletmeler Yatırım Kredisi

Yatırımlarınızın, makine veya işyeri alımınıza ilişkin nakit para ihtiyacınıza yönelik olarak, esnek geri ödeme koşullarıyla, 1 yıl anapara ödemesiz olmak üzere en az 5 yıla varan vadelerle TL, dövize endeksli veya döviz cinsinden Küçük İşletmeler Yatırım Kredisini alabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisi ile ilgili bilgi almak için İş Bankası şubelerinde bir yetkili ile görüşünüz.

 • Küçük İşletmeler İhracat Döviz Kredisi

​İhracat işleriniz için ihtiyaç duyacağınız işletme sermayesi nakit paranızı, gelirinize uygun geri ödeme koşullarına göre 3 aylık dönemlerde faiz ve ana para vade sonunda ödeme imkanı veya aylık taksit imkanı ile 12 aya varan vadelerle döviz cinsinden ödemeli olarak bu krediden faydalanabilirsiniz. İş Bankası esnaf kredisi hakkında daha fazla bilgi almak için İş Bankası şubesine uğrayınız.

 • Turizm İşletme Ve Yatırım Kredisi

Turizm sektörü adı altında faaliyet gösteren pansiyon, otel, restaurant vb işletmelerin mekan bakım onarım için sezon dışı maddi ihtiyaçlarını karşılayan kredidir. İş Bankası esnaf kredisi ile ilgili detaylı bilgilere İş Bankası şubelerinden ulaşabilirsiniz.

 • Küçük İşletmeler Faturalı Alışveriş Kredisi

Fatura belgeniz ile belgelendirebileceğiniz işyerinize yönelik büro malzemeleri, bilgisayar vb. yapmış olduğunuz harcamalara yönelik nakit para ihtiyacınızı karşılayan İş Bankası esnaf kredisi türüdür. 36 aya kadar vadeli TL cinsinden olan bir kredidir. Küçük İşletmeler Faturalı Alışveriş Kredisi hakkında daha fazla bilgi için İş Bankası şubesine uğrayınız.

İş Bankası Esnaf Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top