İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu

iş bankası
Bazen ihtiyacınız olan para size acil olarak gerekir. Nakde sıkıştığınızda, acil ödemeniz gereken bir fatura ya da harç olduğunda sıcak para bulmak o kadar da kolay değildir. Tüm bu problemlerinize çözüm olarak banka kredileri örneğini verebiliriz. Bankaların çok farklı alanlarda verdiği krediler insanların para sıkıntılarını kısa veya uzun vadede çözmesine olanak sağlıyor. Banka kredileri vadeli olarak alınır ve faiz oranı ile beraber taksit taksit ödenir. Böyle olunca kişi her ay banka kredi taksitlerini ödemek ile yükümlüdür. Buna göre para birikimlerini yaptırır.
Ülkemizde bulunan yerli veya yabancı sermayeli bankaların tamamı müşterilerine birçok alanda kredi vermektedir. En çok kredi verilen alanların başında konut, araç, iş yeri ve ihtiyaç kredileri gelmektedir. İş Bankası ülkemizde kredi alanında uzmanlaşmış önemli bankalardan biridir. Köklü yapısı ve tecrübe sahibi oluşu ile İş bankası bankacılık sektöründe öncü konumda olan bankalardan biridir. İş Bankası’ndan almak istediğiniz krediler için uygun faiz ve vade seçenekleri bulunmaktadır. Bu yazıda sizlere  İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu hakkında bilgi vereceğiz. Bundan önce İş Bankası’ndan nasıl kredi başvurusu yapabileceğiniz biraz bahsedelim.

İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası ürün ve hizmetlerin faydalanmak istiyorsanız size en yakın bir şubeye giderek başvuru yapın. İş Bankası ülkemizde özel bankalar arasında en fazla şubeye sahip olan ve müşteri memnuniyetinin çok fazla olduğu bir bankadır. Bu yüzden çoğu kişinin İş Bankası kullanıcısı olduğunu görebilirsiniz. İş Bankası’ndan kredi başvurusu yapmak ise oldukça kolaydır. Hangi alanda kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, o alan için gerekli belgeleri edinmelisiniz. İş Bankası online sitesinde bankanın istediği belge ve evraklar belirtiliyor. Bu belgeleri edinerek İş Bankası şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. İş Bankası ihtiyaç kredileri için ise SMS aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Akıllı telefonlarda kullanılan mobil uygulama İşCep üzerinden, İş Bankası internet bankacılığından, İş Bankası ATM leri ve İş Bankası çağrı merkezinden de ihtiyaç kredileri başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için cep telefonlarınız alıcı kısmına NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye SMS göndererek yazabilirsiniz. Sistem sizin kredi alıp alamayacağınıza dair bilgilendirme mesajı gönderecektir. İhtiyaç kredisi için gerekli belgeler;

Başvuru Formu

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi

Gelir durumunuzu gösterir belge

İş Bankası Kredi Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

İş Bankası’ndan almak istediğiniz krediler türüne göre uzun veya kısa sürede sonuçlanır. Örneğin bir konut kredisi başvurusu için 10 günlük bir süre beklemeniz gerekir. Çünkü prosedürü daha zor ve işlemleri fazladır. Fakat İş Bankası ihtiyaç kredileri için ise birkaç gün içinde sonuç alabilirsiniz. İş Bankası kredi başvuru sonucunu internet bankacılığından, çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. İş Bankası çağrı merkezi numarası; 0 850 724 0 724 olan telefon şubesini arayıp gerekli bilgileri vererek kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Bir diğer yol ise İş Bankası şubelerine gitmektir. Ya da İş Bankası ATM lerinden kredi başvuru sonucunuz kolayca öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası ”Anında Kredi” uygulaması ile müşterilerine hızlı kredi sunmaktadır. İş Bankasının hızlı kredi uygulaması sadece ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler için geçerlidir. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için anında kredi uygulaması ile İşCep ya da İş Bankası internet bankacılığından başvuruda bulunabilirsiniz. Yaptığını başvuru kabul edildikten sonra hiç beklemeden herhangi bir İş Bankası şubesine gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. İş Bankası hızlı kredi başvurusunu İş Bankası internet şubesinden yapacaklar için; ilk önce aşağıdaki linke tıklayarak siteye giriş yapın. Ardından şifre işlemleri basamağını geçince ”kredilerim” kısmına gelin ve burada hızlı kredi butonuna basın. Gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. İşCep üzerinden hızlı kredi başvurusu yapacaklar için ise İŞCep kredilerim- daha sonra da hızlı kredi seçeneğine tıklayın.

İş Bankası hızlı kredi;

  • Sadece ihtiyaç kredilerinden geçerlidir.
  • Alabileceğiniz maximum kredi tutarı 25.000 Türk Lirasıdır.
  • 7 gün 24 saat başvuru yapabilirsiniz.
  • Kredi onayı için şubeye gitmeye gerek yoktur.
  • Kredi onaylandığında ise direkt olarak İş Bankası mevduat hesabınıza aktarılır.
  • 48 aya kadar vadelidir.

Aşağıda sizler için İş Bankası hızlı kredi güncel faiz oranlarını paylaştık. Buradan vade ve faiz seçeneklerini inceleyerek dilediğiniz miktar için anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

pppppp

İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Online Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top