İŞ BANKASI İNTERNET BANKACILIĞI

İŞ BANKASI KREDİ HESAPLAMA

İnternet bankacılığının kullanılmaya başlanmasıyla bankaya giderek yaptığınız neredeyse bütün işlemleri online olarak yapabilme şansına sahibiz. Bu kolaylığı sunan bankalardan bir tanesi de İş Bankası’dır. İş Bankası internet bankacılığı girişinizi yaparak istediğiniz pek çok işleme nasıl ulaştığınızı yazımızın devamından görebilirsiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı Nedir?

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası, değerli müşterilerine internet bankacılığının kolaylığını sağlamaktadır. İş Bankası internet şubesi ile yapacağınız tüm bankacılık işlemlerini elinizin altında yürütmeniz mümkündür. Bankada işlem yapmak için zamanı olmayan birçok vatandaşa büyük kolaylık sağlanmış oldu. Şubelerde yapacağınız işlemleri İş Bankası internet bankacılığı ile yapabilirsiniz. Herhangi bir kişi adına ait İş Bankası hesabına havale yapabilir veya başka banka hesaplarına EFT yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri günün her saatinde internetin olduğu her yerde yapmanız mümkündür. Ayrıca elektrik, su, internet ve doğalgaz faturalarını ödeyebilirsiniz. Bunlarla birlikte adınıza kayıtlı bir aracınız varsa, bu araca ait plaka ile giriş yaparak trafik para cezalarını ve dönemlik ödemelerini de internet bankacılığı üzerinden, çok kısa sürede, güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı Girişi Nasıl Yapılır?

İş Bankası adına internet bankacılığı kullanabilmek için öncelikle bankada adınıza açılmış bir bireysel hesap veya şirketiniz adına açılmış olan bir kurumsal hesap bulunması gerekmektedir.

Eğer bireysel hesap üzerinden giriş yapmak istiyorsanız; T.C. kimlik numarası ile giriş, müşteri numarası ile giriş veya kart numarası ile giriş seçeneklerinden size uygun olana tıklayınız. Biz size müşteri numarası ile girişi nasıl yapacağınızı anlatacağız. Öncelikle müşteri numaranızı, daha sonra şifrenizi, şifrenizi bilmiyorsanız geçici şifrenizi giriniz. Son olarak da giriş sekmesine tıklayınız.

1

İş Bankası Bireysel İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Eğer ticari internet şubesine giriş yapmak istiyorsanız linke tıklayarak işleme başlayınız. Ardından ticari müşteri numaranızı, kullanıcı kodunuzu ve ticari şifrenizi giriniz. Giriş butonuna tıklayarak işleminizi halletmeye başlayabilirsiniz.

ticari

 

İş Bankası İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top