İş Bankası İş’te Üniversiteli

İş Bankası İş'te Üniversiteli

Bildiğiniz üzere ülkemizde kredi kartları kullanılarak yapılan alışveriş küçümsenmeyecek derecede fazladır. Çünkü kredi kartları nakit harcamak yerine daha uygun fırsatlar sunmaktadır. Nakit satın alımı yapmak için ay sonundaki ödemeleri düşünmek, ay içi giderleri düzenlemek gibi birçok faktörün etkileri vardır. Bu sebeple nakit satın alımı yapmak vatandaşlarımız için zor olmaktadır. Ülkemizde banka kuruluşları düzenledikleri kredi kartları ile her kesime uygun bir kart düzenlemişlerdir. Hatta üniversite öğrencileri için de kredi kartı vardır. Bu kredi kartını sunan banka kuruluşlarından biri de İş Bankası’dır. Kredi kartı İş’te Üniversiteli adı ile kullanımdadır. Bu kart sayesinde üniversite öğrencilerimizin yıllardan beri sıkıntısı olan nakit para ihtiyacını karşılayacaktır. İş Bankası İş’te Üniversiteli kartın özelliklerini siz okurlarımıza aşağıdaki yazımızda açıklayacağız.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kartın Özellikleri Nelerdir?

İş Bankası’nın sağlamış olduğu bu mükemmel özellikteki kredi kartı sayesinde öğrencilerimiz daha rahat bir hayat geçirecektir. Yıllık kart ücreti olmayan bu kart öğrencilerimize hitaben hazırlanmıştır. Çeşitli kampanyalar düzenleyen, harcadıkça kazandıran bu kredi kartı her öğrencinin istediği bir kredi kartıdır. İş Bankası İş’te Üniversiteli sayesinde Maximum üyesi olan işyerlerinden yapacak olduğunuz harcamalarınızda ayrıcalıklı taksit imkanı ve maxipuan kazanma fırsatı bu kart ile sizlerle. Bu kredi kartına bağlı bir sanal kart oluşturabilir, bu sanal kart ile internet alışverişlerinizi de güvenle halledebilirsiniz. Bu karta sahip olmak için tek özellik 18 yaş üstü lisans eğitimi alıyor olmaktır. Bu özellikteki bütün üniversite öğrencileri bu karta sahip olabilir. Bu karta başvuru da artık çok kolay. Aşağıdaki yazımızda sizlere bu başvuru işlemini anlatacağız.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bildiğimiz gibi çağımızda en popüler iletişim ve sosyal ağ olarak internet kullanılmaktadır. İnternet mucizevi bir güç ile eskiden fiziksel çaba göstererek yaptığımız işleri bile oturduğumuz yerden yapma kolaylığını bizlere sundu. Bu kolaylıkların arasında yer alan bir başka durum ise İş Bankası İş’te Üniversiteli kart başvurusudur. İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden olan bu başvuru sayesinde şubeye kadar gitmenize gerek kalmamaktadır.

işte üniv

Yukarıdaki görselde de belirtildiği gibi ilgili alanlara kart ile ilgili özellikler, T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, aylık ortalama net geliriniz gibi bilgileri girerek başvur butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Siz okurlarımız aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak, İş Bankası İş’te Üniversiteli kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top