İŞ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

İŞ BANKASI KREDİLERİ

İnternet’in yaygınlaşması ile birlikte kredi kartı başvuruları ve kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemleri internet aracılığı ile yapılabiliyor. Bu hizmetleri kullanan ve kredi kartı hizmeti sunan birçok banka mevcuttur. Bu bankalardan birisi de İş Bankası’dır. Bu yazımızda sizlere İş Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap olarak bilgilendirmelerde bulunacağız.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

İş Bankası kredi kartı başvurularında online hizmetleri müşterileri sunan bir bankadır. Dilerseniz herhangi bir İş Bankası şubesine giderek kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi yazımızın devamında sizler için vermiş olduğumuz bağlantıdan da İş Bankası’nın resmi internet sayfası aracılığı ile İş Bankası kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tıkladığınız bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

iş bankası

Bu sayfada ilk önce yukarıda ok sembolleri ile gösterdiğimiz kartlardan başvurmak istediğiniz kredi kartı tipini seçiniz. Sonrasında yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

 • 11 Haneli T.C Kimlik Numaranızı giriniz.
 • Cep telefon numaranızı (güncel olmalıdır bu numara aracılığı ile sizlerle iletişime geçilecektir.) giriniz.
 • Aylık Ortalama Net Gelirinizi giriniz.
 • İstek doğrultusunda çerçeve içerisine aldığımız seçenekleri tıklayarak başvuru işleminizin tamamlanması için sizleri arayabilirler veya başvuru değerlendirmenizi hızlandırmak için detaylı ek bilgi formunu doldurabilirsiniz.
 • Güvenlik kodunu giriniz.
 • “Başvur” butonuna tıklayarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmiş olursunuz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

İş Bankası tıpkı kredi kartı başvurusunda olduğu gibi İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemininde de müşterilerine birçok alternatif seçenek sunmuştur. Dilerseniz herhangi bir İş Bankası şubesinden kredi kartı başvuru sonucunuz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, İş Bankası telefon bankacılığı (0850 724 0724) arayarak müşteri hizmetlerinden kredi kartını başvurunuzun akıbeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz veya online hizmet ile internet aracılığı sayesinde internetten kolayca İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa açılacaktır.

iş bankası2

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama için bu sayfada yapmanız gerekenler şu şekildedir;

 • Öncelikle “Kimlik ve Telefon Numarası ile” seçeneğini seçiniz.
 • 11 Haneli T.C kimlik numaranızı giriniz.
 • Başvuruda bulunurken vermiş olduğunuz Cep telefon numaranızı ilgili alana giriniz.
 • Doğrulama kodunu “Güvenlik kodunu giriniz.” yazdığımız alana giriniz.
 • “Devam” butonuna tıklayınız. Ve İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top