İŞ BANKASI KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

İŞ BANKASI KREDİLERİ

İş bankası çoğumuzun bildiği gibi bankacılık sektöründe köklü bir altyapıya sahip olan ve bankacılık sektörünün yenilikçi fikirleri ile hizmet sunan bir bankadır. İş Bankası müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi derece karşılama amacıyla birçok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerinden birisi de kredi kartı hizmetidir.

İş Bankası’nın alışverişlerde oldukça yüksek kullanıma sahip olan Maximum kredi kartı tipini müşterilerine sunmaktadır. Bu kredi kartı ile alışverişlerde birçok avantajdan yararlanabilir ve maximum puan biriktirebilirsiniz. Bu biriktirdiğiniz puanları dilediğiniz biçimde harcayabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişleri gerçekleştirmek iyi, güzel ve hoş lakin bu alışverişlerin sonucunda kredi kartına borcunuz birikmektedir. İşte bu noktada sizlere İş Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemlerini nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatacağız. İş Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemini birçok şekilde yapabilirsiniz.

Herhangi bir İş Bankası ATM’sinden kartınız yanınızda olmak koşulu ile ATM’den kartınıza ait hesap özeti işlemlerini, dönem borcunuzu, kalan kredi kartı limitinizi ve benzeri gibi kredi kartınıza ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu o an nakit ödeme seçeneği veyahut herhangi bir hesaptan havale işlemi ile de gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı borcu sorgulama işlemlerinden birisi de İş Bankası’nın telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak öğrenme seçeneğidir. Bunun yapmanız gereken İş Bankası müşteri hizmetleri (0850 724 0 724) numarasını arayarak yapmak istediğiniz işlem için gerekli koşulları yerine getirip sonrasında sizden istenen bilgileri verdiğiniz takdirde kredi kartınıza ait borç bilgilerine ulaşmış olursunuz.

Tüm bu işlemlerle uğraşmak istemiyor iseniz yazımızın devamında sizlere İş Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu online hizmetler sayesinden internet şubesine giriş yaparak internet aracılığı ile kredi kartınıza ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama işlemi nasıl yapılır?

İş Bankası kredi kartı borcu sorgulama için öncelikle yazımızın devamında sizlere vermiş olduğumuz bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer İş Bankası’nın resmi internet sayfası olan bir sayfa ile karşılaşacaksınız.

işşşbankası

Bu sayfada sizlere göstermiş olduğumuz “Bireysel” seçeneğine tıklayınız. “Bireysel” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir pencere ile karşılaşacaksınız.

işbankası234

Bu pencerede yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  • Kredi kartınız ile işlem yapacağınız için “Kart No” seçeneğine tıklayınız.
  • 16 Haneli kartınızın ön yüzünde bulunan kart numaranızı giriniz.
  • Kart şifrenizi giriniz. Eğer kart şifreniz doğru olduğuna emin olmanıza rağmen uyuşmuyor ise “Anında Şifre/Şifrem Yok” seçeneğine tıklayarak yeni bir şifre talep ediniz ve şifreyi giriniz.
  • “Giriş” seçeneğine tıklayınız.

İş Bankası kredi kartı borcu sorgulama yaptıktan sonra gerekli menüden kredi kartınıza ait güncel bilgilere ulaşmış olacaksınız.

İş Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top