İş Bankası Maximiles

Günümüzde bankalar pek çok sektöre özel fırsatlar bulunduran kredi kartı imkanları sunmaktadırlar. Müşterilerin taleplerine göre imkanlar dahilinde geliştirilen kredi kartlarının kullanımı her geçen gün artmaya devam etmektedir. İş Bankası da müşterilerinin en iyi şekilde fırsatlardan yararlanabilmesi için farklı türde özellikleri olan kredi kartı hizmetini sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de İş Bankası Maximiles kartıdır. Uçuşlarınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış bir kart olup sizi sıradanlıktan uzaklaştırır. Maximiles Select ile uçuşlarınızda önünüze çıkabilecek engelleri ortadan kaldırır ve dilediğiniz yere uçuşunuzu gerçekleştirmenizi sağlar. Maximiles Select ile bölge ya da yolcu sınırı olmaksızın uçak bileti fiyatını mille ödeme avantajı sağlar. Bu kart ile yapacağınız alışverişlerde MaxiMil kazanırsınız. Sahip olduğunuz MaxiMilleri yurtiçi uçuşlarınızda değeri kadar kullanırken yurtdışında ise duruma göre 1,5 ya da 2 kat daha değerli kullanma imkanınız vardır. İş Bankası Maximiles kartınızı sadece uçuşlarda değil, nakit avans çekme ve taksitlendirme işlemlerinizde de kullanabilirsiniz. Ayrıca yatırım hesabı, EFT gibi daha pek çok bankacılık işleminizi Maximiles Select ile gerçekleştirebilirsiniz.

Maximiles Select ile Maximum özellikleri sayesinde sunulan pek çok indirim ve fırsatlardan yararlabilirsiniz. Yurtiçinde ve yurtdışında VISA/Master Card ibaresinin bulunduğu bütün noktalarda kullanma imkanınız vardır. Vadesiz hesabınıza tüm bankamatiklerden ulaşma olanağı sağlar. Maximiles sayesinde bankamatik kartınız ile yapacağınız çoğu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Maximiles ile yurtiçinde araç, ferdi, ev yardım hizmetleri gibi pek çok alanda hizmet alabilirsiniz. Yurtdışında ise seyahat sigortası, çocuk yol masrafları, cenaze nakli, seyahat ya da bagaj gecikmesi, hastane depozitoları, uçuşların kaçırılması ya da gecikmesi gibi alanlarda hizmet alabilirsiniz. Yazımızın devamında İş Bankası Maximiles Select sahibi olabilmek için neler yapmanız gerektiği konusunda detaylı bilgileri vereceğiz.

İş Bankası Maximiles Select Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası Maximiles Select başvuru işleminizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ilk olarak yapmanız gereken adım yazımızın sonunda başvurunuz için gitmeniz gereken sayfanın linkine tıklamaktır. Ardından karşınıza gelen sayfada kartınızın temassız olma özelliğini seçmeniz istenir. Sonrasında T.C. kimlik numaranız, telefon numaranız ve aylık geliriniz gibi gerekli bilgilerinizi girmeniz istenir. Son olarak doğrulama kodunu girerek “Başvur” butonuna tıklayınız.

14

Bu adımları doğru bir şekilde uygulayarak İş Bankası Maximiles Select başvurunuzu tamamlamış olursunuz.

İş Bankası Maximiles Select Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz