İş Bankası Privia Kredi Kartı

İŞ BANKASI KREDİ HESAPLAMA

Hayatımızın devamı için en önemli araç olarak kabul ettiğimiz ve hepimizin bu araca sahip olabilmek için yıllarca okuyup iş sahibi olmaya çalıştığımız bir gerçektir. Bu araç hepinizin de tahmin edebileceği üzere paradır. Fakat günümüz yaşam şartları ele alındığında birincil ihtiyaçlarımız için yaptığımız harcamalardan keyfi harcamalara, seyahat harcamalarından tatil harcamalarına kadar her alanda çok pahalı bir yaşam çizgisinin olduğu görülmektedir. Bu yüzden sahip olduğumuz maaşların aylık geçim açısından belirli düzende harcanması ve belirli periyotlarda ekonomik düzenlemelere gidilmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bu durumun farkına varan kişiler daha önceleri sanayi ve ticaretin geliştirilmesi, finansman sağlamak için kurulan bankalarla birlikte bireysel alanda finansman ürünleri geliştirerek piyasada büyük bir paya sahip olan bankalar hizmet vermeye başladılar. Hizmet verdikleri ilk yıllarda kredi ürünleri üzerinden ekonomiye destek sağlayan bu kuruluşlar günümüz yaşam tarzına uyum sağlayabilecek ve nakit yerine kullanılabilecek yaratıcı bir ürün olarak dikkat çeken kredi kartlarını hizmete sundular. Bu kuruluşlardan biri de şüphesiz ki Türkiye İş Bankası’dır.

Türkiye İş Bankası, ülkemizde bireysel ve ticari anlamda hizmet veren en büyük özel banka olarak bilinmektedir. Verdiği hizmetlerden birisi de kredi kartı hizmetleridir. Farklı özellikte birçok kredi kartına sahip olan bankanın kartlarına ait ayrıntılı bilgiler resmi internet sitesinde yer almaktadır. Biz bu yazımızda İş Bankası Privia Kredi Kartı hakkında ayrıntılı bilgi vererek kart avantajlarından sizlere bahsetmeye çalışacağız.

İş Bankası Privia Kredi Kartı Nedir?

İş Bankası Privia Kredi Kartı yurtiçi ve yurtdışında tüm alışverişlerde kullanılabilen, yaptığınız alışverişlerde Maxi Puan kazanabildiğiniz gibi bu puanları anlaşmalı işyerlerinde, alışverişlerinizin yanına uçak bileti ve seyahat alımlarınızda harcayabildiğiniz İş Bankası’nın sunduğu özel bir bankacılık hizmetidir.

İş Bankası Privia Kredi Kartı sahipleri avantajlı seyahat ve uçak bileti alımı hizmetlerinden yararlanırlar. Biriktirdiğiniz Maxi Puanlarla yapacağınız seyahat ve yurtiçi uçak bileti alımlarınızda 3 kat, yurtdışı uçak bileti alımlarınızda ise 5 kat değerli olarak kullanabiliyorsunuz. Ayrıca İstanbul ve Ankara’da belirli otoparklarda da indirimli otopark hizmeti alabiliyorsunuz. Kart sahibi müşteriler belirli işyerlerinden indirimli ayrıcalıklardan yararlanıyorlar. Ayrıca İş Bankası Privia Kredi Kartı sahiplerine özel fırsatlar da alışverişlerde kart sahiplerini bir adım daha öne çıkarıyor. Maximum özelliklerinden de mahrum kalmadan faydalanabiliyorsunuz.

Kart hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bankaya ait resmi internet sitesini kullanabileceğiniz gibi İş Bankası Privia Kredi Kartına ait ürün tanıtım sitesini de kullanabilirsiniz. Karta sahip olmak istiyorsanız en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek gerekli başvuru işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İş Bankası Privia Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top