Odeabank Bank O’Card Axess Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank Kredi Kartı Limit Arttırma

Günlük hayatımızda, her türlü yiyecek, içecek ve gıda alışverişlerinde, akaryakıt ve giysi alışverişlerinden tutun internet üzerinden yapılan alışveriş ve fatura ödemelerine kadar kredi kartları hayatımızın her yerinde var artık. Birçok şirket çalışanına ve şirketin finansal harcamalarına özel çıkmış kredi kartları bile mevcut. Bu durumda, bizim yapmamız gereken şey ise nakit ihtiyacımız, sahip olduğumuz gelir gücü ve ödeme sıklığımızı düşünerek bir kart almak. Bunu yaparken ise, bankaları ve bankaların bize sunduğu kartların avantajlarını ve dezavantajlarını iyice araştırmamız gerekiyor. Biz de bu yazımızda Odeabank’ın müşterilerine sunduğu, birçok avantaja ve gold, platinium gibi çeşitlere sahip olan Odeabank Bank O’Card’ı yakından tanıyacağız ve Bank O’Card Kredi Kartı başvurusunun nasıl yapıldığını anlatacağız.

Odeabank Bank O’Card Kredi Kartı

Büyümeyi amaçlayan ve müşterilerinin hayatının her yerine dokunmayı ön gören anlayışla, geçtiğimiz yıllarda Odeabank, Bank O’card’ı piyasaya sürdü. Bank O’Card, piyasaya sürüldükten sonra kullanıcı sayısı bir hayli fazlalaştı ve Bank O’Card çeşitleri de piyasaya sürülmeye başlandı.

Şüphesiz ki, Bank O’Card’ı diğer kredi kartlarından ayrı tutabilen en önemli özelliği, yıllık kullanım bedelinin Bank O’Card kullanıcılarından talep edilmiyor olması. Odeabank 2012 yılının sonlarına doğru faal bir duruma gelse de, Bank O’Card, taşıdığı avantajlar ve Axess işbirliği sayesinde kazandığı Axess özelliği ile bir adım öne çıkmayı başardı. Genel olarak Bank O’Card’ın özelliklerine bakıldığında, müşterinin nakit harcamalarına dost olan bir kredi kartı olduğunu hemen görebiliriz. Bank O’Card’ın taksitlendirme ve ödeme erteleme gibi özellikleri bulunuyor. En önemli ve ayırt edici özelliklerden biri ise bünyesinde bulundurduğu Chip para özelliği. Bunun dışında, Standart, Platinum ve Gold gibi Odeabank Bank O’Card’ın çeşitleri de mevcut. Bu kartlar ortak özelliklere de sahip ancak bu kartları birbirinden ayıran özellikler de tabii ki mevcut. Örneğin Bank O’Card Gold Kart’a sahipseniz, yolda lastik yardımı ve sosyal yaşantınızda vale hizmetlerinden avantajlı bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Bank O’Card Platinum Kart sahipleri ise, Bank O’Card kredi kartlarına ek olarak çıkarabilecekleri Wings Card ile hava alanlarında verilen lounge hizmetleri gibi avantajlı hizmetlerden yararlanabiliyor. Şimdi Odeabank O’Card kredi kartının özellik ve avantajlarının detaylarına bakalım, kampanya özellikleri ve kart çeşitlerinden sonra Odeabank O’Card kredi kartı başvurusunu anlatalım.

Odebank O’Card Kredi Kartı Özellikleri ve Avantajları

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, Odeabank O’Card’ın en önemli özelliği yıllık kart kullanım ücretinin alınmıyor olması. Ülkemizde ilk faaliyete başladığı yıllarda Odeabank’ın çok fazla şubesi ve ATM’si olmadığı için tercih edilmesi az sayıda kalsa da, banka büyüdükçe Bank O’Card daha da cazip hale geldi. Bank O’Card, yurt içi ve yurt dışı her yerde ve internet alışverişlerinde kullanılabiliyor. Ayrıca, kullanıcıya özel Bank O’Servis gibi hizmetler sunarak sadece bir kredi kartı olarak değil aynı zamanda bir kişisel asistan gibi işlev görebiliyor. Bank O’Servis özelliği sayesinde istediğiniz tüm sinema, tiyatro, otel ve restoran rezervasyonlarını daha kolay yapabiliyor, bu Concierge özelliği sayesinde kültürel aktiviteleri daha rahat takip edebiliyorsunuz.

Odeabank Bank O’Card’ı müşterilere cazip kılan bir diğer özelliği ise, müşterilerinin nakit akışını rahatlatabilen özellikleri bulunması. Nakit avans ve Taksitli Avans özellikleri sayesinde ödeme planınızı sarsmadan, cazip oran ve taksitlerle internet üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. Nakit akışına en çok yardım eden özellik ise Bank O’Ertele özelliği sayesinde yapmış olduğunuz alışverişleri erteleyebiliyor oluşunuz. Nakit Avans özelliği sayesinde herhangi bir Odeabank ATM’sinden 7 gün 24 saat nakit avans çekebiliyorsunuz. Taksitli avans sayesinde ise 9 aya varan vadelerle alışveriş yapabiliyorsunuz. Otomatik fatura ödeme özelliği ile de, Bank O’Card ile bütün operatörlerin faturasını, birçok ilde doğal gaz ve elektrik, su faturalarını otomatik olarak ödeyebiliyorsunuz. Borç sorgulama özelliğinin SMS ile gelmesi sayesinde ise, yalnızca ”GUNCEL” yazıp kredi kartınızın son 4 hanesini 8444’e göndererek borcunuzu öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca, bütün bunlar yanı sıra SGK primlerini de Axess özellikli Bank O’Card’ınız ile yapabiliyorsunuz.

Aynı zamanda, aile üyelerinizin de Bank O’Card’ın avantajlarından yararlanmasını istiyorsanız, ek kart çıkartmanız mümkün. Bank O’Card’ınıza çıkarmak istediğiniz ek kartınızı, Odeabank’ın sürekli erişebileceğiniz İnternet şubesinden ve mobil şubesinden ve 444 8 444 numaralı iletişim merkezi aracılığıyla çıkartabiliyorsunuz.

Odeabank Bank O’Card Kampanyaları

Asıl özellikleri ile zaten birçok avantaja sahip olan Bank O’Card’ı kullanarak birçok farklı sektör ve alanda kampanyalardan yararlanmanız mümkün.

Axess özelliği taşıyan Bank O’Card’ınız ile yurt içinde yaptığınız 50 TL ve üzeri peşin harcamalarınızda, işlem sonrasında gelen SMS’i yanıtlamak suretiyle ve ya 444 8 444 Odeabank İletişim merkezi, internet şubesi veya mobil şubeyi kullanarak 6 taksitlendirme yapabilirsiniz.

Yine Axess özelliği taşıyan Bank O’Card ile yapacağınız giyim alışverişlerindde, 50 TL ve üzeri tüm tutarlarda +3 taksitlendirme avantajını kullanabilirsiniz. Bu sayede, yaptığınız alışverişte en fazla kullanabileceğiniz taksit sayısı 12’ye çıkmaktadır.

Peki Odebank Bank O’Card Başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank Bank O’Card Başvurusu

Odeabank Bank O’Card başvurusu yapabilmek için, aşağıda vereceğimiz linke tıklayıp gerekli alanlara T.C. kimlik kodu, cep telefonu numaranız ve doğrulama kodunu giriniz. Daha sonra vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına gelecek doğrulama kodunu gerekli alana girdikten sonra başvurunuzu kartınızı seçerek tamamlayabilirsiniz.

Başvuru yapmak için Tıklayınız!

 

Bütün bunlar dışında, Odeabank Bank O’Card sahipi olmak için yapacağınız başvuruyu Odeabank tüm şube ve ATM’lerinden, internet ve mobil şubesine erişim sağlayarak, 444 8 444 numaralı iletişim merkezini kullanarak yapabilirsiniz. BANKO yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazıp 8444’e SMS göndererek de Bank O’Card başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bank O’Card şifrenizi ise, yine 444 8 444 numaralı iletişim merkezini arayarak ve mobil veya internet şubesini kullanarak alabilirsiniz. Ayrıca, SIFRE yazıp boşluk bıraktıktan sonra, belirlediğiniz şifreyi yazıp boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesi ve imza bandı üzerinde bulunan 3 haneli numarayı yazarak 8444’e SMS göndererek Bank O’Card şifrenizi alabilirsiniz.

Scroll to Top