Odeabank Çalışma Saatleri

odeabank şube saatleri

Dünya ekonomisi ile birlikte her geçen gün daha fazla hareketlenen ülke ekonomisi şirketlerin, fabrika sahiplerinin ya da çeşitli üst mevki sahiplerinin bankalara olan ihtiyaçları dışında bireylerin de bankalara olan ihtiyaçlarını her geçen gün arttırmaktadır. Bu durum bankaların bireysel bankacılık alanında da en kaliteli şekilde hizmet verebilmeleri için çaba sarf etmelerine neden olmaktadır. Müşterilere en iyi hizmeti sağlamak isteyen bankalar bireysel bankacılık kategorisine bir çok hizmet getirdikleri gibi müşterilerinin işlemlerini diledikleri saatlerde gerçekleştirebilmeleri için gerek şube gerek internet gerekse telefon bankacılığı saatlerini mümkün olduğu kadar esnek tutarak müşterilerine kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemektedirler. Her anda müşterilerinin en hızlı hizmeti alarak zaman kaybının önüne geçmek isteyen Odeabank bireysel müşterilerinin kaliteli hizmet alması için şube çalışma saatlerini diğer bankalardan farklı tutarak daha çok müşteriyi cezbetmek istemektedir. Yazımızda Odeabank ile ilgili bilgiler ile birlikte Odeabank şube çalışma saatleri, telefon, mobil ve internet bankacılığı hizmet sürelerinin detaylarını öğreneceksiniz.

Odeabank

Ülkemizde yabancı sermayeli olarak faaliyet gösteren mevduat bankalarından birisi olan Odeabank BDDK tarafından 15 yıl sonra lisans verilerek kurumsal hayatına başlayan ilk yabancı sermayeli banka olmuş ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Bankanın ana hisse sahipleri Bank Auidi grubu olmakla birlikte hisse merkezi Lübnan’dır. 300 milyon dolar ile çalışmaya başlayan bankanın kuruluş döneminde reklam yüzü olarak Hülya Avşar’ı seçmiş olması banka için büyük avantaj olmuş ve bankanın ilk müşterilerine hızlıca adım atmasını sağladığı gibi müşteri sayısının da hızlıca artmasına sebep olmuştur.

Her yıl bir önceki yıldan daha üst bir konumda bulunmayı hedefleyen banka geçen yıllar içerisinde şube sayısını arttırarak daha fazla müşteriye ulaşma imkanını yakaladığı gibi teknolojik alt yapısını da yenileyerek müşterileri ile sürekli diyalog halinde kalabilen bir banka olabilmek istemektedir.

Odeabank her yıl büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek için büyü çaba sarf etmektedir. Bunun en iyi örneklerinden birisi ise ekonomik açıdan oldukça zor bir yıl geçirilen 2016 yılındaki büyümesinin bir önceki yıla göre 3 kat arttırmış olması ile açıklanabilir. Bu büyümeyi 2017 yılının ortalarına geldiğimiz şu dönemde de büyük bir kararlılıkla devam ettiren Odeabank bunun kanıtını 2017’nin ilk döneminde net karını 93 milyon TL’ye yükselterek göstermiş olmuştur.

Odeabank geniş bir müşteri kitlesine hitap etmeyi amaçlayarak yalnızca belirli kesimlerdeki müşterilere hitap etmemektedir. Odeabank her statüden müşterilerini düşünmüş ve en küçük işletmelerle de temas kurmayı başararak adından her yerde söz ettirmeyi başarmıştır.

Günümüzde 16 şehir de 51 şube, 65 ATM ile hizmet vermekte olan Odeabank’ın 1676 çalışanı müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek için çaba sarf etmektedirler. Ayrıca Odeabank 2017 yılı içerisinde önceliği büyük illere vererek şube sayısını ve çalışan sayısını çoğaltmayı da hedeflemektedir.

Bankacılık sektöründe akla gelen ilk sıralarda olmak isteyen Odeabank bu sebeple yatırımlarını hızlandırarak sürdürmektedir. Ayrıca Türkiye ekonomisinin gelişmesine de katkıda bulunduğu gibi sanatın ve sporun gelişmesine de katkıda bulunmaktadır.

Odeabank Çalışma Saatleri Nelerdir?

Bireysel bankacılığa önem veren Odeabank her yıl arttırmayı hedeflediği şubelerin de çalışma saatlerini aşağıda bulunan şekilde belirlemiştir.

Banka Açılış: 08:30 – 12:30

Banka Öğle Molası: 12:30 – 13:30

Banka Kapanış: 13:30 – 17:00

Odeabank şubelerinden yukarıdaki saatler aralığında gerçekleştirebileceğiniz birçok işlemi Odeabank internet şubesi ile 7/24 kesintisiz olarak dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı olmaktadır. Bu hizmetten bireysel kullanıcılar yararlanabildiği gibi kurumsal kullanıcılar da aynı şekilde yararlanabilmektedir.

Ayrıca Odeabank mobil uygulaması ile de birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için hem de Odeabank müşterisi olma zorunluluğunuz bulunmuyor. Odeabank uygulaması ile dilerseniz sıramatik ile sıra bile alabilirsiniz. Oldukça avantajlı olan bu uygulama sayesinde şubeye ulaşmadan almış olduğunuz sıra ile şubede hiç vakit kaybetmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Üstelik yeni getirilen bir kampanya sayesinde Odeabank mobil uygulamasında geçen her saniye avantaja dönüyor ve bireylere tatil kazanma fırsatı sunuyor. Odeabank 7/24 çalışırken müşterilerini mutlu etmeyi ihmal etmiyor da denilebilir bu kampanya için.

İletişim merkezi, self servis uygulamaları ve atm’leri ile 7/24 müşterilerine hizmet veren Odeabank şube kapanınca hizmeti kesmiyor ve daima müşterisinin yanında kalıyor.

Daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız 444 8 444 nolu telefondan banka ile direkt olarak iletişime geçmeniz de mümkün.

Scroll to Top