Odeabank Direkt Bankacılık

Bireylerin bankalara olan ihtiyaçlarının artması bankaların hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmesine sebep olmaktadır. Müşterilerin taleplerine birbirlerinden daha iyi şekilde yanıt vermek isteyen bankalar çeşitli hizmetler ve bu hizmetlerin fırsatlarını en cazip hale getirerek müşterilerin dikkatini çekmeye çalışmaktadırlar. Daha fazla müşteriye sahip olarak büyümelerine hız katmak isteyen bankalar birbirlerinden avantajlı hizmetler sunarken Odeabank müşterilerinin zamanlarını düşünmüş ve gelişen teknolojiden sonuna kadar faydalanarak “Direkt Bankacılık” sistemini geliştirmiştir. Yazımızda Odeabank Direkt Bankacılık hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Odeabank Direkt Bankacılık Nedir?

Odeabank direkt bankacılık hizmeti şubeler aracılığı ile verilen hizmetin çok dışına çıkmakta ve bireylere sınırsız hizmet sağlamaktadır. İnternet, mobil, ATM, self servis hizmeti, iletişim merkezi hizmetleri ile bireylere 7/24 kesintisiz hizmet sunan Odeabank müşterilerine kaliteli hizmet vermekte bir adım daha öne geçmektedir.

Direkt Bankacılık İnternet

Bankacılık işlemlerinizin bir çoğunu Odeabank İnternet Şubesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz işlemi gerçekleştirmek için gerekli olan şey yalnızca internet erişimi!

İnternet şubesi girişinizi kullanıcı adı ve parolanız ile gerçekleştirebileceğiniz gibi banka kartınız ya da kredi kartınız ile de gerçekleştirebilirsiniz. Girişi banka kartı ya da kredi kartı ile gerçekleştirmeniz halinde dilerseniz kullanıcı adınızı ve parolanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı adınızı ve parolanızı henüz oluşturmadıysanız size en yakın Odeabank şubelerine giderek de oluşturabilirsiniz. Size en yakın Odeabank şubeleri için aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Size En Yakın Odeabank Şubesi İçin TIKLAYINIZ!

Girişinizi sağlamış olduğunuz Odeabank İnternet Şubesi işlemler listesi diğer tüm hizmetlerindeki sıralama ile aynı olduğundan müşterilere oldukça kolay kullanım sunmaktadır.

Bir çok işlem için müşterilerine 7/24 hizmet sağlayan Odeabank internet şubesi işlem limitleri ve saatleri ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

İşlem Limitleri ve Saatleri İçin TIKLAYINIZ!

Direkt Bankacılık Mobil

Odeabank mobil uygulamasından hem Odeabank müşterileri hem de Odeabank müşterisi olmayan diğer bireyler yararlanabilmektedir.

Mobil şubeye girişi gerçekleştirmek için internet şubesi giriş bilgilerinizi kullanabildiğiniz gibi banka ya da kredi kartı bilgileriniz ile de girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank mobil ile bir çok işlemi 7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirebilen bireyler işlem limitleri ve saatleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirler.

İşlem Saatleri ve Limitleri İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank mobil uygulamasını kullanabilmek için app store, google play ya da windows phone storedan indirmelisiniz.

Ayrıca Odeabank Kazandırıy’O ile mobil uygulamalarda harcanılan saniyeleri müşterileri için adeta fırsata çeviren banka en çok saniye biriktirmiş olan ilk 100 kişiyi çeşitli şekillerde ödüllendirmektedir.

Mobil Bankacılık Özellikleri

 • Odeabank şubesine gitmeden Odeabank müşterisi olabilmek için başvurunuzu mobil bankacılık aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Onaylanan kredinizi mobil uygulaması üzerinden kolayca kullanabilirsiniz.
 • Döviz çeviriciyi kullanarak kur hesaplamalarını gerçekleştirebilirsiniz.
 • Şubeye gitmeden sıra numarası alabilir ve zaman kaybının önüne geçebilirsiniz.
 • Iban sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Taksitlendirme, taksit erteleme, nakit avans işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Direkt Bankacılık ATM

Hayatı kolaylaştıran ATM’ler Odeabank’ta ATM’ler aracılığı ile bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca genellikle sıra beklenilmeden yapılan işlemler zaman kaybının da önüne geçmektedir. Ayrıca Odeabank kredi kartınız ile taksitli avans ve nakit avans işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

ATM Özellikleri

 • Atm’ler de fark yaratan Odeabank ile çeklerinizi 7 gün 24 saat boyunca yatırabilirsiniz.
 • İşlem listesi mobil ve internet şubesi ile aynı olduğundan kolay kullanım sağlar.
 • ATM’lerden çekmek istediğiniz banknotları seçebilirsiniz. Bu durum ihtiyacınız olan bozuk para ihtiyacınızı da karşılamaktadır.
 • İşlem sonrası bilgi fişi ya da dekontunuzu e posta veya SMS ile alabilirsiniz.
 • İnternet şubesi kullanıcı bilgilerinizi oluşturabilirsiniz.

Direkt Bankacılık Self Servis

Gelişen teknolojiyi her anlamda kullanarak bankacılık alanında farklılık yaratan Odeabank müşterilerini her alanda şaşırtırken şubelerinde de şaşırtmaktadır. Şubelerin her alanında müşterilerinin rahatını ve bilgiye kolay ulaşımını düşünen Odeabank 7/24 kullanım kolaylığı sağlayan self servis alanları müşterilerin diledikleri zaman işlemlerini sıra beklemeden, mesai saatleri dışında hatta hafta sonlarında bile işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bu alanlar aracılığı ile şubelerden içeri girmeden şube vitrinlerinde yer alan dokunmatik ekranlar aracılığı ile banka ürünlerinden haberdar olabileceğiniz gibi çeşitli interaktif uygulamalardan da yararlanabilrsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi alabilmek için 444 8 444 Odeabank iletişim merkezini aramanız yeterli olacaktır.

 

Scroll to Top