FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ

ODEABANK EFT SAATLERİ

Tüm işlemlerinizi bankalar ile yapıyorsanız ve işlem yerine getirirken zaman kaybı yaşamadan aynı gün sonuç almak istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise EFT saatleri içinde EFT işleminizi yerine getirmeniz gerektiğidir. Biz sizlere bu alanda Odeabank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Odeabank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. EFT işlemi ise bankalar aracılığı ile yapabileceğiniz para transferi işlemlerinden birisidir. Bankalar ile iki farklı şekilde para transferi işlemini yerine getirebilirsiniz. Bu transfer işlemlerinden ilki para göndermek istediğiniz hesap ile para gönderdiğiniz hesap aynı ise bu duruma havale adı verilmektedir. Ancak para gönderdiğiniz hesap ile sizin kullandığınız hesap farklı ise bu durumda ortaya çıkacak olan işlemin adı ise EFT olmaktadır. Sizde Odeabank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Odeabank EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde Odeabank EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta Odeabank EFT saatleri içinde yerine getirmek olacaktır. Eğer işleminizi Odeabank EFT saatleri arasında yerine getiremezseniz para transferi işlemi bir sonraki mesai gününe kalacaktır. Böyle bir durum ise işlemlerinizin gecikmesine neden olacaktır. Sizde işlemlerinizin gecikmesini istemiyorsanız EFT işlemini sabah 09:00 ve akşam 17:00 saatleri arasında yapmanız gerekmektedir. Ayrıca Odeabank EFT işlemlerine Odeabank şubelerinden, internet bankacılığında, telefon bankacılığından, mobil şubelerinden ve ATM’lerden yerine getirebilirsiniz. Tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Odeabank EFT işlemleri için sizden alınacak olan EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Odeabank EFT işlemini Odeabank şubelerinden yerine getirdiğiniz zaman hesaptan para aktarımı için minimum 35 maksimum 250 TL için BSMV hariç gönderilen tutarın % 0.25’i olarak tahsil edilir.
  • Odeabank EFT işlemini Odeabank şubelerinden yerine getirdiğiniz zaman kasadan para aktarımı yaptığınız zaman minimum 35 TL maksimum 500 TL için EFT ücreti gönderilecek miktarın % 0.4’ü olarak tahsil edilir.
  • Odeabank EFT işlemini Odeabank şubelerinden geç EFT için sizden alınacak olan EFT ücreti ise 15 TL olarak tahsil edilir. Geç EFT ise 16:30’dan sonra yapılan EFT işlemidir.
  • Odeabank internet şubesinden EFT yaptığınız zaman ise EFT ücreti olarak 4 TL tahsil edilmektedir.
  • Odeabank mobil şubesinden EFT yaptığınız zaman ise EFT ücreti olarak 4 TL tahsil edilmektedir.
  • Odeabank EFT işlemini Odeabank telefon şubelerinden yerine getirdiğiniz zaman minimum 35 TL maksimum 250 TL için BSMV hariç gönderilen tutarın % 0.25’i olarak tahsil edilir.
  • Odeabank ATM’lerinden yapılan EFT işlemleri ise ücretsiz olarak yerine getirilmektedir.

Odeabank Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top