Odeabank Bank’o Card Kredi Kartı Limit Arttırma

Odeabank Kredi Kartı Limit Arttırma

2012 yılında kurulan Odeabank, bankacılık sektöründe en iyiye yatırım yapmayı hedefleyen, müşterilerini önemseyen bir yapıya sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güven vermekte ve çözüm ortağı olmaktadır. İleri teknolojiyi kullanarak sınır tanımayan banka olma yolunda da ilerlemektedir. Ülkemizdeki diğer bankalara oranla yeni kurulmuş olmasına rağmen verdiği hizmetler ile kendinden söz ettiren Odeabank’ın en avantajlı ürünlerinden birisi Bank’o Card’dır. Bu yazımızda Bank’o card nedir, Bank’o Card kredi kartı limit arttırma işlemleri nasıl yapılır vb. konularda sizlere detaylı bilgi vereceğiz.

Odeabank Bank’o Card Nedir?

Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, internette güvenli şekilde alışveriş yapabileceğiniz, nakit avans ve taksitli avans imkanını da sunan sürpriz kampanyalar ile kapılarını müşterilerine açan bir kredi kartıdır. Bu kartın en güzel özelliği ise yıllık kart ücretinin olmamasıdır. Bank’o Card’ın ertele özelliği de bulunmakta. Böylece yapmış olduğunuz alışverişleri erteleyebilmeniz mümkündür. Ek kart özelliği ile de hem siz hem de sevdikleriniz bu dünyanın avantajlarından yararlanabilir.

Odeabank’ın sunmuş olduğu Bank’o Card’a sahip olmak isterseniz birçok yoldan başvuru yaparak alabilirsiniz.

Bank’o Card’a Başvuru Nasıl Yapılır?

  • Odeabank’ın resmi web sitesi ve mobil şube kullanılarak başvuru yapılabilir.
  • Odeabank Şube ve ATM’lerinden başvuru işlemi gerçekleştirilebilir.
  • Odeabank İletişim Merkezi olan 444 8 444 numaralı telefonlarını arayarak başvuruda bulunulabilir.
  • Son olarak, cep telefonundan SMS ile 8444’e BANKO boşluk T.C.K.N. yazarak başvuru yapılabilir.

Yaptığınız kredi kartı başvuru durumunuzu ise yine aynı şekilde internet ve mobil şubeden, 444 8 444 numaralı iletişim merkezinden ve şubelerden öğrenebilirsiniz.

Odeabank Bank’o Card Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Ayrıca Odeabank’ın mobil şubesini cep telefonlarınıza ve/veya tabletlerinize indirerek oturduğunuz her yerden hem Bank’o Card ile ilgili hem de diğer tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Odeabank Uygulaması için TIKLAYINIZ!

App Store Odeabank Uygulaması için TIKLAYINIZ!

Odeabank Bank’o Card Kredi Kartı Limit Arttırma Nasıl Olur?

Odeabank Bank’o Card kredi limit arttırma talebiniz banka geçmişinize ve gelir düzeyinize bakılarak sonuçlanmaktadır. Bu her banka için geçerlidir. Odeabank Bank’o Card kredi kartı limit arttırma işleminizi birçok yoldan, oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Bu yollar şunlardır;

  • Size en yakın şubeye gidebilir, yanınızdaki gelir belgeniz ile kredi kartı limit arttırma formunu doldurup banka görevlisine teslim ederek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Odeabank telefon bankacılığı olan 444 8 444 numaralı telefondan kart limitinizi yükseltmek istediğinizi beyan ederek başvurabilirsiniz.
  • Son olarak ise internet şubesi üzerinden Bank’o Card limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Odeabank internet şubesi üzerinden Bank’o Card limitinizi arttırmak için ilk olarak internet şubesine kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Odeabank İnternet Şubesine Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Bank’o Card kredi kartına sahip tüm Odeabank müşterileri kredi kartı için limit yükseltme başvurusu gerçekleştirebilmektedir. Banka gerekli incelemelerin ardından başvuruda bulunan müşterisinin kredi kartı limitinin arttırıp arttırılamayacağı kararını vermektedir. Bu karar tabii ki bahsettiğimiz üzere banka geçmişiniz ve gelir düzeyinize bağlıdır. Banka geçmişinizi olumlu tutmak sizlerin elindedir. Banka ile olan bu zamana kadar ilişkinizi doğru, sıkıntısız, gecikmesiz bir şekilde gerçekleştirirseniz banka geçmişiniz dolayısıyla iyi olacak ve limit arttırma talebinizin olumlu karşılanma olasılığı artacaktır.

Banka geçmişinizi olumlu tutmak için; faturalarınızı düzenli ödemeli, kredi borçlarınızı zamanında gecikmeden yatırmalı, kredi kartı borçlarınızın aylık tam tutarını ödemelisiniz. Banka ile olan ilişkileriniz bu çizgide ilerlediyse ve gelir durumunuz istediğiniz limite uygun ise Bank’o Card kredi kartı limit arttırma işleminiz olumlu sonuçlanacaktır.

Odeabank Bank’o Card Kredi Kartı Otomatik Limit Artırma İşlemi

Odeabank Bank’o Card kredi kartının limitini otomatik olarak artmasını da sağlamanız mümkündür. Odeabank Bank’o card için otomatik limit arttırma talebinde bulunduğunuzda belli aralıklar ile yapılan incelemeler sonucunda kredi kartınızın limiti yükselecektir. Kredi kartı kullanımınızda herhangi bir sıkıntı yaşamadığınız durumda banka limitinizi arttıracak sizin de böylece kredi kartı limit arttırma talebinde bulunmanıza gerek kalmayacaktır.

Günümüzün artan ihtiyaçları doğrultusunda kredi kartları hepimiz için önemli bir seviyeye gelmiştir. Böylesine önemli konuma gelen kredi kartları arasından kendimize en uygun olanı seçmek ve kullanmak isteriz. Odeabank’ın sunmuş olduğu Bank’o Card kredi kartı ise yıllık kart ücreti olmaması sebebi ile şuan için birçok birey tarafından tercih edilmektedir. Sizler de böylesine avantajlı kredi kartı olan Bank’o Card’a sahip olmak istiyor iseniz size en yakın Odeabank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

Size en yakın Odeabank şubesi için TIKLAYINIZ!

Scroll to Top