Odeabank Kredi Başvuru ve Sorgulama

photo

Son zamanda yaşanan ekonomik gelişmeler, vatandaşları çeşitli ihtiyaçlar doğrultusunda kredi çekmeye yönlendiriyor. Bu durumda belirlenen ihtiyaç ve buna uygun ödeme seçenekleri sunan bankaların kredi imkanları araştırılmaktadır. Bu yazımızda öncelikle Odeabank’ın sunduğu kredi imkanlarından kısaca bahsederek sonrasında kredi başvurusunun nasıl sorgulanacağına değineceğiz.

Odeabank ve Kredi İmkanları

Odeabank 2012 yılında hizmete girmiş olan bir anonim şirketidir. Odeabank’ın ana hissedarı Bank Audi’dir. Bank Audi, merkezi Lübnan’da bulunmak üzere 11 farklı ülkede hizmet veren bir gruptur. Ülkemizde son zamanda yaptığı faaliyetler ve özellikle kredi imkanları ile kendinden söz ettiren bankanın birçok ihtiyaca yönelik kredi imkanı vardır. Bu kredi imkanlarından en öne çıkanı kuşkusuz Konut Kredisi’dir. Konut Kredisi’ni ve diğer kredileri başlıklar altında sizin için başvuru ve kabul koşullarını özetledik.

Konut Kredisi

Son zamanlarda tüm bankaların kullandığı ‘’ Kira öder gibi kredi taksidi öde.’’ Sloganıyla yola çıkan banka, zahmetsiz ve son derece başvuru kolaylığı bulunan bir kredi imkanı sunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen ve ödediği kira miktarı kredi taksiti ile eş olacak herkesin dikkatini çeken bu uygulamada Odeabank 500.000 TL’ye kadar olan konut kredileri için kredi imkanı sunuyor. Kredi içerisinde toplam masraflara Kredi Tahsis Ücreti, Taşınır ve Taşınmaz Rehin Tesis Ücreti ve Ekspertiz Ücretinin tamamı dahil olup, Ekspertiz Ücreti konutun bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Daha ayrıntılı bilgi için aşağıda yer alan linklerden online olarak başvuruda bulunabilir, yine aşağıda yer alan telefon numarasından Odeabank Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da size en yakın Odeabank Şubesine uğrayarak bilgi alabilirsiniz.

Yeni Arabam Taşıt Kredisi

Konut Kredisi’nden sonra başvuruların yoğun olarak yapıldığı kredi türü ise Taşıt Kredisi’dir. Odeabank’ın Yeni Arabam Taşıt Kredisi adıyla hizmet sağladığı kredi seçeneğinde müşterilerine %1,35’ten başlayan faiz oranları sunmaktadır. Vade seçeneğinin 48 aya kadar olması ve bütçenize göre olan esnek ödeme imkanları ile kredi fırsatlarını son derece cazip hale getirmektedir. Ferdi kaza sigortası primi kredi içerisinde zorunlu olup kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Odeabank’ın sunduğu bu kredi türünde kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde biri kadardır. Yeni Arabam Taşıt Kredisi ile ilgili başvuru yapmak, daha ayrıntılı bilgi almak veya Maliyet Tablosunu görmek için aşağıda yer alan linklere tıklayabilirsiniz.

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odeabank’ın İhtiyaç Kredileri kapsamında yer alan halihazırda faaliyetlerine devam eden 5 temel kredi çeşidi bulunmaktadır. Bu krediler;  Nakit Hazır Kredisi, Eğitim Kredisi, Bireysel Finansman Kredisi, Ev Tadilat Kredisi ve Odeabank PTT Kredisi’dir.

1.  Nakit Hazır Kredisi

Nakit Hazır Kredisi, İhtiyaç Kredisi kapsamında yer alan Ramazan ayına özel kampanyalı olarak devam eden bir kredi çeşididir. 35.000 TL’ye kadar olan krediler için başvurusu son derece hızlı ve kolay olan, sonuçlarının da kısa sürede belli olduğu kredi imkanıdır. Ödemelere Eylül ayında başlayacağınız bu kredide halihazırda Odeabank müşterisi iseniz, onaylanan kredinizi şubeye gelmenize gerek kalmadan İnternet Bankacılığı ile veya Mobil Şube üzerinden alabilirsiniz. Mobil uygulamanın kullanılabilmesi için öncelikle Odeabank müşterisi olmanın gerekli olduğunu hatırlatalım. Son olarak ise bu başvuru türünden 75 yaşında kadar olan tüm müşteriler yararlanabilir. Nakit Hazır Kredisi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak, başvurmak veya Maliyet Tablosunu görmek için yazımızın sonunda yer alan linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

2. Eğitim Kredisi

Eğitim Kredisi, çocuklarının en iyi geleceğe sahip olması için çalışan her ailenin öncelikle eğitim masraflarını karşılaması için oluşturulmuş bir kredi çeşididir. Bu kapsamda yapılacak her türlü eğitim harcaması, 60 aya varan vade seçenekleri ve bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile Odeabank Eğitim Kredisi’ni müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. Kredi başvurusunda bulunmanız için okul banka hesap bilgisinin yer aldığı ve eğitim ücretinin belirtildiği belge veya fatura ile Odeabank şubelerine müracaat etmeniz yeterli olacaktır. Okuldan alınacak olan müracaat örneği için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

3. Ev Tadilat Kredisi

Odeabank’ın evinizin her türü tadilat ihtiyacında kullanılması için hazırladığı Ev Tadilat Kredisi 120 aya kadar vadeli ve kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerine hizmet veriyor. Bu kredi çeşidinden yararlanabilmeniz için öncelikle satıcının unvan ve banka hesap bilgisinin yer aldığı detaylı fatura ile en yakın Odeabank Şubesine başvurmanız gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için aşağıda yer alan Müşteri Hzimetlerini arayabilirsiniz.

4. Bireysel Finansman Kredisi

Bireysel Finansman Kredisi ile yüksek tutarlı nakit finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, kendiniz veya yakınınıza ait olan bir gayrimenkul ipoteği ile Odeabank’ın sunduğu avantajlı faiz oranları kapsamında Bireysel Finansman Kredisi’nden yararlanabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiye yazımızın sonunda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

5. Odeabank PTT Kredisi

Odeabank ve PTT işbirliğinde gerçekleştirilen kredi uygulaması kapsamında tüm PTT şubelerinden 48 aya varan vadeler ile ihtiyaç kredisine başvurabilir, kredinizi sorgulama olmadan anına kullanabilir ve ödemeleri ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Başvuru için yalnızca nüfus cüzdanınız ile bankalara müracaat etmeniz yeterlidir.

Odeabank Kredi Başvurularının Sonuçları ve Sorgulamaları

Başvurmaya karar verdiğiniz kredi türü ile ilgili öncelikle detaylı olarak telefonda veya birebir olarak bankayla görüşmelisiniz. Burada başvurunuzun onay alıp almayacağını rahatlıkla öğrenebilir ona göre planlarınızı yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan, kredi sorgulama için öncelikle Odeabank’ın resmi sitesinden Başvuru Sorgulama kısmına tıklamanız gerekmektedir. Burada başvurularınız; kredi kartı, banka kartı, kredi başvurusu vb. gibi tüm işlemlerinizin sonucunu rahatlıkla sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi için öncelikle T.C Kimlik Numaranızı, bankaya verdiğiniz Telefon Numarınızı ve son olarak sitenin size sağ tarafta vereceği Doğrula Kodunu sayfada yer alan boşluklara girmelisiniz. Sonrasında işlemlerinizin durumunu sorgulayabilir, kart başvurusu yaptıysanız kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Kredi dışında diğer sorgulama işlemleri için sitede yer alan Kredi Sorgulama, Kart Sorgulama gibi bölümlerden seçebilirsiniz. Odeabank Kredi Sorgulama sayfasına ulaşmak için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri : 444 8 444

Odebank Kredileri Bölümü Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Odebank Online Başvuru İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Eğitim Kredisi Müracaat Örneği İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Odeabank Kredi Sorgulama İşlemleri İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Scroll to Top