ODEABANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

Odeabank Kredi Hesaplama

Gün geçtikçe kredi kartları hayatımızın birçok alanında kullandığımız araç haline gelmiştir. Birçoğumuzun kredi kartı mevcuttur ve kredi kartları ile alışverişlerimizi gerçekleştirme, nakit paraya sıkıştığımızda nakit avans çekme sistemlerini kullanmaktayız. Bu yazımızda sizlere kredi kartı hizmeti sunan bankalardan biri olan, Odeabank kredi kart başvuru işleminin ve Odeabank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank, kredi kartı başvuru işlemlerinde müşterilerine alternatif seçenekler sunan bankalar arasında yer almaktadır. Odeabank kredi başvurunuzu klasik bir yöntem olan herhangi bir Odeabank şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi, bir Odeabank sistemi olan internet aracılığı ile de Odeabank kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet aracılığı ile Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle sizlere vermiş olduğumuz Odeabank’ın resmi internet sitesi olan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıda görsele benzer bir başvuru sayfası ile karşılaşacaksınız.

odea

Bu başvuru sayfasında “Kredi Kartı Başvurusu” butonuna tıklayınız. “Kredi Kartı Başvuru” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir pencere açılacaktır.

odeabank2

Bu pencerede başvurmak istediğiniz kredi kartı tipini seçiniz. Seçiminizi gerçekleştirdikten sonra 2. sayfaya yönlendireleceksiniz.

2. sayfada yapmanız gerekenler;

  • 11 haneli T.C kimlik numaranızı giriniz.
  • Aktif cep telefon numaranızı giriniz. SMS şifresi gönderilecektir bunun için telefonunuz açık olmalıdır.
  • Sağ altta bulunan “Sonraki sayfa” butonuna tıklayınız.

3. sayfada yapmanız gerekenler;

  • Cep telefonunuza gelen SMS şifresini gerekli kutucuğa giriniz.
  • “Sonraki sayfa” butonuna tıklayınız.

4. sayfada yapmanız gerekenler;

  • Sizden istenen bilgileri gerekli kutucuklara eksiksiz bir biçimde doldurunuz.
  • Nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurunuz, çünkü istenilen bilgilerde nüfus cüzdanınızda bulunan Seri/No gibi bilgiler istenmektedir.
  • “Sonraki Sayfa” butonuna tıklayınız.

Başvuru işlemi 8 sayfadan oluşmaktadır. Bu sayfalarda sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde gerçekleştirdiğinizde internet aracılığı ile Odeabank kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Odeabank tıpkı kredi kartı başvurusunda olduğu gibi Odeabank kredi kartı başvuru sonucu işleminde de internet hizmeti sunmaktadır. İnternet aracılığı ile Odeabank kredi kartı başvuru sonucu sorgulamak için öncelikle sizlere vermiş olduğumuz Odeabank kredi kartı başvuru sonucu bağlantısına tıklayınız.

Tıkladığınız bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Bu sayfada sizlere çerçeve ile göstermiş olduğumuz “Başvuru Sorgulama” seçeneğine tıklayınız.

odeabank3

“Başvuru Sorgulama” seçeneğine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir pencere açılacak

odeabank4

Bu sayfada sizlere işaretler ile gösterdiğimiz kredi kartı başvurusunda kullandığınız bilgileriniz giriniz ve “Sonraki Sayfa” butonuna tıklayınız. 2. sayfada sizden telefon numaranıza gelecek SMS şifrenizi girmeniz istenecektir. SMS şifresini gerekli kutucuğa giriniz ve “Sonraki Sayfa” butonuna tıklayınız. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra 3. sayfada Odeabank kredi kartı başvuru sonucu hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız.

Odeabank Kredi Kartı Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top