ÖĞRENCİYE EĞİTİM KREDİSİ

ÖĞRENCİ KREDİ ÇEKEBİLİR Mİ?

Bazı bankalar öğrencilerin eğitim giderlerini karşılaması için kredi imkanı vermektedir. Siz de eğitim giderlerini karşılamak için kredi almak istiyor ve bu kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere aşağıda öğrenciye eğitim kredisi veren bankaları listeleyeceğiz. Bu bankaların hangi bankalar olduğunu merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Ayrıca her bankanın başlığının altında yer alan linke tıklayarak eğitim kredileri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Bankaların öğrencilere giderlerini karşılamak için kredi vermesinin şartları ise ailesinin öğrenciye kefil olmasıdır. Eğer aile öğrenciye kefil olmazsa bu durumda banka kredi vermemektedir. Böylelikle öğrenciye verilen kredi bir nevi aileye verilen eğitim kredisi gibi olmaktadır. Bunun yanında bir de eğer öğrenci çalışıyorsa öğrencinin maaş bordrosunun da getirilmesi gerekmektedir. Bu şartları yerine getirirseniz ve yeteri kadar kredi puanınız da varsa eğitim kredisinden yararlanabilirsiniz. Sizde bu eğitim kredilerinden yararlanmak istiyorsanız aşağıda yer alan bölümü okuyabilirsiniz. Biz sizlere aşağıda eğitim kredisi veren bankaların bir listesini vereceğiz.

İş Bankası Öğrenciye Eğitim Kredisi

Eğitim kredisi imkanı sunan bankalardan birisi de İş Bankası’dır. Siz de öğrenci giderlerini karşılamak için kredi çekmek istiyorsanız bu durumda İş Bankası eğitim kredisine başvurabilirsiniz. Eğitim kredisi için öğrencinin ailesinin kendisine kefil olması gerekmektedir. Öğrenciye verilen krediler belli bir miktarda olup faiz oranları ise oldukça düşüktür. Bu durumdan yararlanmak istiyorsanız ve konu hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklamanız yeterli olacaktır. Linke tıkladıktan sonra İş Bankası eğitim kredisinin faiz oranları ve kredi için gerekli evrakların neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Öğrenciye Eğitim Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Öğrenciye Eğitim Kredisi

Öğrenciye eğitim kredisi imkanı sunan kurumlardan birisi de Yapı Kredi Bankası’dır. Öğrenciye verilen eğitim kredisi, öğrencinin velisinin kefil olması durumunda, öğrencinin eğitim giderlerinin karşılanması için verilen kredidir. Eğer siz de eğitim kredisi almak istiyorsanız bu durumda ailenizin size kefil olması gerekmekte ve eğer çalışıyorsanız maaş bordronuzun bankaya verilmesi gerekmektedir. Yapı Kredi eğitim kredisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu durumda ilk olarak bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada siz de Yapı Kredi öğrenci kredisi faiz oranları ve gerekli evrakların neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Öğrenciye Eğitim Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Öğrenciye Eğitim Kredisi

Öğrencilere eğitim giderlerini karşılamasında yardımcı olmak için eğitim kredisi imkanı veren bankalardan birisi de Ziraat Bankası’dır. Sizde öğrenci olarak kredi çekmek istiyorsanız ve eğitim giderlerinizi karşılamak istiyorsanız bu durumda Ziraat Bankası’na başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak eğitim kredisi almak için öğrencinin ailesinin kredi çekecek öğrenciye kefil olması gerekmektedir, eğer veli kefil olarak gelmezse bu durumda eğitim kredisi verilmemektedir. Sizde Ziraat Bankası eğitim kredisi hakkında bilgi sahibi olmak ve ayrıntılı bir bakış açısına sahip olmak istiyorsanız bu durumda ilk olarak bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada Ziraat Bankası eğitim kredisinin faiz oranları ve gerekli evrakları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Öğrenciye Eğitim Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Öğrenciye Eğitim Kredisi

Öğrencilere okudukları zaman boyunca okul giderlerini karşılaması için bazı bankalar öğrencilere eğitim kredisi imkanı sunmaktadır. Bu durumda öğrencilere eğitim kredisi veren bankalardan birisi de Garanti Bankası’ dır. Sizde Garanti Bankası eğitim kredisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu alanın sonunda yer alacak olan linke tıklayabilirsiniz. Daha sonra ise açılacak olan sayfada Garanti Bankası öğrenciye eğitim kredisi hakkında bilgi sahibi olabilir ve başvuru işleminin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Öğrenciye Eğitim Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank Öğrenciye Eğitim Kredisi

Bazı bankalar öğrencilere velilerin kefil olması durumunda kredi imkanı sunmaktadır. Bu durumda kredi imkanı sunan kurumlardan birisi de Denizbank’tır. Denizbank öğrencilere eğitim giderlerini karşılamak için düşük faiz oranı ile belli bir miktara kadar kredi imkanı sunmaktadır. Ancak bu krediyi almanın tek koşulu öğrencinin velisinin öğrenciye kefil olması gerektiğidir. Eğer bu şart yerine getirilir ise Denizbank öğrenciye kredi vermekte ve eğitim giderlerini karşılamasında yardımcı olmaktadır. Sizde Denizbank eğitim kredisi için bu alanın sonunda yer alacak olan linke tıklayabilirsiniz. Daha sonra ise açılacak olan sayfada Denizbank öğrenciye eğitim kredisi hakkında bilgi sahibi olabilir, başvurunun nasıl yapılacağını öğrenebilir, kredinin faiz oranları ile kredi başvurusu için gerekli evrakların neler olduğu konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Denizbank Öğrenciye Eğitim Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Albaraka Türk Öğrenciye Eğitim Kredisi

Öğrencilere, eğitim süresinde ortaya çıkacak olan giderlerini karşılaması için bazı bankalar ailesinin onayı ile eğitim kredisi imkanı sunmaktadır. Bu durumda kredi çekmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Eğer sizde bu şartları yerine getirirseniz Albaraka Türk eğitim kredisini çekebilirsiniz. Albaraka Türk eğitim kredisi çekmek içinse ailenizin size kefil olması gerekmektedir. Sizde eğitim kredisi çekmek istiyorsanız ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada Albaraka Türk eğitim kredisi başvurusu nasıl yapılır, gereken evraklar nelerdir ve faiz oranları kaçtır bilgilerini alabilirsiniz.

Albaraka Türk Öğrenciye Eğitim Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top