SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusu işlemleri şubeden yapılabildiği gibi artık internet ve SMS ile de yapılabilmektedir. Ancak SMS ile bu hizmeti veren bankalar sınırlıdır. Yazının devamında vereceğimiz bilgileri takip ederek hangi bankalardan SMS ile başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Garanti müşterisi olsanız da olmasanız da cep telefonunuzdan sms göndererek Bireysel Destek Kredisi’ne başvurabilirsiniz. Başvuru yapmak için; T.C. kimlik numaranızı, istediğiniz kredi tutarını, vadesini ve aylık belgelenebilir net gelir bilginizi Türk Lirası cinsinden aralarında birer boşluk olacak şekilde yazın ve 3390’a kısa mesaj gönderin. Bu şekilde başvurunuz gerçekleşecek sizinle irtibata geçilecektir. Online olarak kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ! 

İş Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

İş Bankası da SMS ile kredi başvurusu alan bankalardan bir tanesidir. Kredi başvurusunu sms ile yapmak için Cep telefonunuzdan Nakit, TC kimlik, Kredi Tutarı, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye gönderiniz. Bu şekilde kredi başvurunuz alınacaktır. Bankanız sizinle irtibata geçilecektir. Online olarak kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank SMS İle Kredi Başvurusu

Deniz Banktan kredi almak istiyorsanız başvurunuzu SMS ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için KREDİM yazıp T.C. kimlik numaranızı da yazarak 3280’e gönderin. Bu şekilde kredi cevabınız 5 dakikaya içinde mesaj olarak gelecektir. Online olarak kredi başvurusu yapmak istiyorsanız yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi SMS İle Kredi Başvurusu

Yapı Kredi, kredi başvurunuzu SMS ile yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, “Kredi Türünüzü (konut ya da Bireysel) , TC kimlik numaranızı ve Aylık Net Gelirinizi” aralarında boşluk bırakarak yazıp 4411’e gönderin. Bu şekilde kredi başvurunuz alınacak ve sizinle iletişime geçilecektir. Eğer ki başvurunuzu online olarak yapmak istiyorsanız yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

ABank SMS İle Kredi Başvurusu

ABank SMS ile kredi başvurusu yapmak için; cep telefonunuzdan KREDI, TC kimlik numaranız ve gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 4055’e göndermeniz gerekmektedir. Bunun sonucunda cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde gelecektir. Başvurunuz olumluysa kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Online başvuru yapmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

ABank Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu

Odeabank’tan sms ile kredi başvurusu yapmak için KREDİM yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp 8444 kısa mesaj göndererek başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Yapılan işlemlerden SMS ücreti alınmamaktadır. Bunun sonucunda bankanız sizinle irtibata geçerek kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını bildirecektir. Online başvuru için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank SMS ile Kredi Başvurusu

Eğer kredinizi Şekerbank’tan çekmek istiyorsanız başvurunuzu SMS ile yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kredi boşluk TCKN yazarak, 1953’e gönderiniz. Başvurunuz alınıp sonucunuz mesaj ile cebinize bildirilecektir. Online başvuru yapmak için yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top