TEB KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

TEB KREDİ HESAPLAMA

Ülkemizin en köklü bankalarından biri olan TEB, ilk olarak 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası adı altında kurulmuş ve 1982 yılına kadar da bu unvanla yerel bir banka olarak hizmetlerini sürdürmüştür. Bu tarihten sonra Çolakoğlu Grubu tarafından satın alınınca ülke geneli hizmetlerine başlamış oldu. Banka merkezi İstanbul olarak değiştirilmiş ve ismi de Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) olarak güncellenmiştir. 2011 yılında yurtdışı kaynaklı BNP Paribas TEB’in çoğunluk hissedarı haline gelmiş ve Fortis Bank Türkiye ile birleşmiştir.

Bankanın hizmet verdiği alanlar kurumsal bankacılık, KOBİ bankacılığı, bireysel bankacılık, özel bankacılık, hazine ve sermaye piyasalarıdır. Günümüz şartları hayat devam ettirmede önemli rol edinen kredi kartları anlamında da aktif şekilde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve günümüz teknolojisi eşiğinde ihtiyaç duyulan 7/24 hizmeti sanal ortam aracılığı ile kullanıcılarına sunmuştur. Bu bağlamda bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden oluşturulan portalda kişiye özel internet bankacılığı adı verilen, işlemlerini güvenli ve şifreli şekilde yürütebileceği bir hizmet sunulmuştur. Bu sayede müşteriler TEB kredi kartı borcu sorgulama dahil daha birçok kredi kartı işlemini kolaylıkla ve internet bağlantısının mevcut olduğu her yerden yapabilmektedirler.

TEB Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi müşterilerin kesintisiz ve güncel şekilde işlemlerini yapabileceği CEPTETEB internet şubesi adı verilen sistem kullanımdadır. TEB kredi kartı borcu sorgulama ve hesap özeti işlemlerini de bu menü sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

TEB kredi kartı borcu sorgulama için öncelikle CEPTEB internet şubesine giriş yapmamız gerekmektedir. Giriş yapma işlemini yazımızın sonunda bulunan yönlendirme linki yardımıyla yapabilirsiniz. Linki kullandığınız zaman yönlendirileceğiniz sayfa aşağıdaki gibi olacaktır. Bu sayfada çerçeve içine alınmış kısımdan kredi kartı işlemlerine tıklayarak güvenlik sayfasına erişim sağlamış olacaksınız.

teb

TEB kredi kartı borcu sorgulama için güvenlik açısından size sorulan kredi kartınızın ön tarafında bulunan 16 haneli kart numarası ve kart şifrenizi resimde gösterilen kutucuklara doğru şekilde yazmanız gerekmektedir. Bilgileri doğru şekilde doldurduktan sonra devam tuşuna basınız. Birkaç güvenlik adımından sonra kart işlem menünüze ulaşmış olacaksınız. Dilerseniz CEPTEB internet şifresi yardımı ile de internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz. Şifreyi banka şubelerinden, müşteri temsilcisinden ve internet sitesinde yer alan şifre almak istiyorum menülerinden kolaylıkla alabilirsiniz. Bir kere aldığınız şifreyi unutmadığınız sürece internet bankacılığı işlemlerinde kullanabilirsiniz.

tebb

TEB Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top