TEB She Card

TEB KREDİ HESAPLAMA

Nakit ürün alım oranı ülkemizde oldukça aşağıdadır. Bu sebeple vatandaşlarımız kredi kartları üzerinden alışveriş yapmayı daha çok tercih etmektedir. Kredi kartları aylık eşit taksit kolaylığı sağladığı için vatandaş geri ödeme kolaylığına erişmiştir. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) yapmış olduğu bir yenilik ile kadınlara hitap eden TEB She Card’ı devreye sokmuştur. TEB She Card kadınların alışveriş tutkusuna hitaben hazırlanmış bir karttır. Aşağıdaki yazımızda siz değerli okurlarımıza TEB She Kart’ın özelliklerini açıklayacağız.

TEB She Card’ın Özellikleri Nelerdir?

TEB She Card kadınların alışveriş duygularına hitap etmektedir. Bu kart sayesinde giyim, kozmetik gibi alışverişlerde uygun taksit ve çeşitli indirimler yapılmaktadır. Aynı TEB Bonus Kart’ın özelliklerine sahip bu kart ayrıca She Card adının taşımış olduğu kendine has özellikleri de bulundurmaktadır. Bu özellikler 100 TL üzeri tüm çoçuk giyim, giyim ve kozmetik alışverişlerinde % 5 oranında ekstra bonus fırsatının sizler bekliyor olması. Kuaför, masaj gibi bakımlarınızdan 3 taksitle komisyonsuz faydalanma fırsatıdır. Burada yapmanız gereken şey; tek sefere mahsus BAKIM yazıp kartınızın son 4 hanesini 4616’ya SMS olarak atmanızdır. Sağlık harcamalarınızda yine komisyonsuz 3 taksit imkanı TEB She Kart’ta sizleri beklemektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey bir defaya mahsus SAGLIK yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 4 hanesini yazıp 4616’ya kısa mesaj atmaktır. TEB seyahat hattını arayarak birikmiş bonuslarınızı burada kullanabilirsiniz, ayrıca seyahat işlemlerinizi TEB She Card ile taksitlendirebilirsiniz. Bir başka kolaylığı ise istediğiniz vakitte 0 850 200 0 666 numaralı telefonu arayarak çilingir, çekici gibi işlemlerden ücretsiz faydalanma şansına sahip olmanızdır. TEB She Kart’ın bir diğer özelliği ise şubeye kadar gitmeye gerek kalmadan çağımızın süper iletişim kaynağı olan internet üzerinden başvuru sistemini kullanıcılarına sunmasıdır.

TEB She Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki görselde de göreceğiniz üzere ilgili alanlara T.C. kimlik numaranız, cep telefonunuz, E-posta adresiniz, ABD ile bağlantınız varsa o durum ve sayfa üzerinde bulunan güvenlik kodunu ilgili alana girmeniz halinde devam butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdi size aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak She Card başvuru ekranına gidebilirsiniz.

SHE KART

TEB She Card Başvuru İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top