TEKSTİLBANK EFT SAATLERİ

tekstilbank vectorel logo

Sizde Tekstilbank hesabınızı kullanarak para aktarım işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta işlem saatlerine dikkat etmek olacaktır. Bu durumda biz sizlere bu sayfada Tekstilbank EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizde Tekstilbank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Tekstilbank üzerinden ise yapabileceğiniz para aktarım işlemleri ise havale ve EFT işlemleridir. Havale işlemi eğer aynı banka hesabından yine aynı banka hesabına para aktarımı yapacaksanız bu durumda söz konusu olmaktadır. Ancak yapacağınız para aktarım ise bir banka hesabından başka bir banka hesabına yapılacaksa bu durumda ortaya çıkacak olan işlemin adı ise EFT’tir. Sizde EFT işlemini yerine getirmek istiyorsanız bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise işlem saati içinde işleminizi yerine getirmek olacaktır.

Tekstilbank EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde Tekstilbank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Tekstilbank için belirlenmiş olan Tekstilbank EFT saatleri ise sabah 08:30 ve akşam 17:00 saatleri arasıdır. Eğer sizde EFT işlemi yapmak istiyor ve aynı gün EFT sonuçlarını almak istiyorsanız bu durumda Tekstilbank EFT saatleri arasında EFT işlemini yerine getirmeniz gerekmektedir. Eğer bu saatler arasında EFT işlemini yapmaz iseniz bu durumda EFT işleminiz bir sonraki mesai saatine kalacaktır. Tekstilbank EFT işlemi ortalama olarak 5 ile 10 dakika arası sürmektedir. Bu süreler ise merkez bankasındaki yoğunluğa bağlı olarak 30 dakikaya kadar çıkabilmektedir.

Tekstilbank EFT işlemi için belirlenmiş olan EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • Tekstilbank EFT işlemini Tekstilbank şubelerinden yerine getiriyor ve bu işlem için hesaptan para aktarımı yapıyorsanız minimum 50 TL maksimum 150 TL için alınacak olan EFT ücreti gönderilen miktarın % 0.20’si olarak tahsil edilir.
  • Tekstilbank EFT işlemini Tekstilbank şubelerinden yerine getiriyorsanız ve işlem için kasadan para aktarımı yapıyorsanız bu durumda ise EFT ücreti minimum 50 TL maksimum 150 TL için alınacak olan EFT ücreti gönderilen miktarın % 0.20’si olarak tahsil edilir.
  • Tekstilbank EFT işlemini internet şubelerinden yerine getiriyorsanız bu durumda sizden alınacak olan EFT ücreti ise 2.50 TL’dir.
  • Size gelen EFT’ de ise belirlenen olan EFT ücreti hesabınıza gelecek olan miktarın % 0.50 olarak tahsil edilir.

Tekstilbank Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top