TEKSTİLBANK KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

tekstilbank vectorel logo

Bu banka 1986 yılında tekstil sektöründe aktif olarak çalışmakta olan Rüştü Akın tarafından kurulmuştur. 1992 yılında birçok tekstil şirketi bir araya gelerek bankaya ortak oldu. Çeşitli aşamalardan geçerek giderek büyüme ivmesi halinde olan banka zaman zaman sıkıntı yaşasa da kemer sıkma politikası sayesinde sallantılı döneminde dahi artış göstererek başarılı şekilde ilerlemekteydi. 2014 yılında ise dünyanın en büyük bankası olarak bilinen ICBC, Çin merkezli banka Tekstibank’ın büyük bir hissesini satın alarak Tükiye kolu oluşturmuş oldu. Bu değişimin ardından bankanın ismi de değişim göstermiştir. Bu banka şuanda ICBC Türkey Bank A.Ş ismini almış ve hizmetlerine bu unvanla devam edecektir.

Birçok alanda olduğu gibi bu banka kredi kartları anlamında da aktif olarak çalışmaktadır. Kredi kartları olarak da geniş bir yelpazesi bulunan bankada kartlar Bonus Card, Bonus Plus, Bonus Premium, Bonus Platinum, Bonus Bussines Card ve sanal kart olarak isimlendirilir. Bu kartlar yıllık kart kullanım ücretine tabi olan kartlardır. İsimleri ve limitlerine göre farklılık göstermektedirler. Tek kart ismi verilen kredi kartında ise yıllık kullanım aidatı alınmamaktadır.

Bu kadar çok sayıda kredi kartı olmasına rağmen müşteriler kartları ile ilgili işlemlerini kolaylıkla sanal ortamda yürütebilmektedir. Bu hizmetlerin 7/24 sağlanabilmesi için bankaya ait resmi internet sitesi yardımı ile sunulan internet bankacılığı şubesi kurulmuş ve müşterilerin kullanması sağlanmıştır. Bu yazımızda Tekstilbank kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını sizlere anlatacağız.

Tekstilbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bankaya ait farklı özellikli çok sayıda kart olmasına rağmen online işlemler menüsünden her kart için sorgulama ve işlem menüsü mevcuttur. Bu işlemler tek sistem üzerinden yapılmakta ve kartların türü anlamında ayrım yapılmamaktadır. Tekstilbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini yapabilmeniz için yazımızın sonuna bağlantı adresi eklemiş bulunuyoruz. Bağlantı adresini kullandığınız takdirde aşağıda gösterilen sayfada olduğu gibi internet bankacılığına giriş yapmanızı sağlayacak resmi sayfaya erişim sağlamış olursunuz. İşaretli kısımı kullanarak İnternet Bankacılığı şubesine giriş işlemlerini başlatınız.

tekstilbank

Giriş butonunu kullandığınız zaman güvenlik için size sunulan Tekstilbank kredi kartı borcu sorgulama sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Bu sayfada bireysel bankacılık işlemleri dahilinde TC kimlik numaranız ve daha önceden oluşturduğunuz parolayı doğru şekilde resimde gösterilen kutucuklara doğru şekilde yazarak giriş butonunu kullanınız. Eğer kullanıcı adı ve şifre sahibi değilseniz bankaya ait 444 00 50 numaralı müşteri temsilcisini arayarak şifre sahibi olunuz. Giriş yapılan menüde adınıza ait Tekstilbank kredi kartı borcu sorgulama işlemleri dahil daha birçok servisten yararlanabilirsiniz.

 

tekstil

Tekstilbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top