TÜRKİYE FİNANS 2. EL ARAÇ KREDİSİ

TÜRKİYE FİNANS KREDİ HESAPLAMA

Günümüzde ihtiyaç olarak görülen araçlar ulaşımın temel kaynağını oluşturuyor. Bu sebeple araç sahibi olmak oldukça büyük önem teşkil ediyor. Ama bazı durumlar karşılığında gerek maddi yetersizlik gerek uygun zaman olmaması ile doğru orantılı olarak araç sahibi olamayabilirsiniz. Türkiye Finans 2. el araç kredisi ile araç sahibi olmanız için siz kullanıcılarına bu fırsatı sunmaktadır. Uygun faiz oranı ve esnek vadeler ile geri ödemeniz çok kolay bir hal almış durumdadır. Şube üzerinden yürütülen başvuru işlemi için bizzat müşteri temsilciniz ile görüşerek, sizden Türkiye Finans 2. el araç kredisi için istenen belgeleri aynı müşteri temsilcinize sununuz. Sizin için aşağıda maddeler halinde sıralayacak olduğumuz belgeler ile başvuru işleminizi başlatabilirsiniz.

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet
  • Gelir belgeniz veya maaş bordronuz
  • Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi.
  • Alacağınız 2. el aracın ruhsat fotokopisi

Yukarıdaki belgeler ile Türkiye Finans 2. el araç kredisi başvuru işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca banka gerek gördüğünde kefil isteme hakkına sahiptir. Kefil talep etme durumunda yukarıda saydığımız maddeler kefil içinde geçerlidir. 20.000 TL üzerinden örnek faizi gösteren bir tabloyu aşağıda sizlere sunacağız.

türkiye finans

İşte tabloda 20.000 TL üzerinden 12, 24, 36, 48 aylık vade, kar oranı, tahsis ücreti, aylık toplam maliyet ve son olarak yıllık toplam maliyet oranları gösterilmiştir. İşte bu kolaylık ve düşük faiz oranı sayesinde Türkiye Finans 2. el araç kredisi araç sahibi olmanız için adeta büyük kolaylık. Geri ödeme konusunda da sıkıntı olmayan bu kredi sizin rahat etmeniz için düzenlenmiş. Türkiye Finans 2. el araç kredisi sayesinde her geçen gün kendi bünyesine kazandırdığı yeni müşteriler sayesinde gücüne güç katıyor.

Türkiye Finans Araç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top