TÜRKİYE FİNANS KREDİ HESAPLAMA

TÜRKİYE FİNANS BANKA KREDİLERİ

Hepimizin bazen nakit paraya sıkıştığı zamanlar olur. Bu meblağlar bazen oldukça yüksek olabilir. Bu tür durumlarda çevremizden borç almak pek sağlıklı olmayabilir. Çünkü borç olarak aldığımız yüksek miktarı tek seferde ödememiz zor olur.  Bu yüzden banka kredilerine başvurmak en mantıklı yol olur. Kredi çekmeden önce bankaların kredi olanakları hakkında birtakım araştırma yapmak gerekir. Eğer kredi çekecekseniz ve bankalar hakkında araştırma yapıyorsanız bu yazımızdan Türkiye Finans banka kredileri hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye Finans müşterilerine özel olarak üç farklı kategoride kredi vermektedir. Bunlar; konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisidir. Türkiye Finans banka kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam ediniz.

Türkiye Finans Banka Kredileri Nelerdir ?

Türkiye Finans Konut Kredisi Nedir?

Kısa sürede ev sahibi olabilmeyi hepimiz isteriz. Fakat bunun nasıl olacağı konusunda pek fazla bilgimiz olmayabilir. Böyle durumlarda karşımıza temel olarak iki alternatif durum çıkar. Bunlardan birisi banka kredileri diğeri ise kooperatiflerdir. Fakat günümüzde kooperatiflerin ödemelerinin ne zaman biteceği hakkında kesin bir bilgiye sahip olamıyoruz ve uzun süre gereksiz ödemeler yapmak zorunda kalabiliyoruz. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için banka kredilerinden faydalanmak en sağlıklı yoldur. Türkiye Finans banka kredilerinin bu konuda konut kredisi desteği vardır. Bu konut kredisinin kısa vadede ödeme için faizleri oldukça düşüktür. Fakat Türkiye Finans banka kredilerinin konut desteğinden yararlanırken uzun vadede ödeme yapacaksanız bu faiz biraz yükselmektedir. Faiz oranları şu şekildedir;

  • 48 aya kadar olan vadelerde % 1,15 ‘tir.
  • 48 – 72 ay arası vadelerde % 1, 20 ‘dir.
  • 72-120 ay arası vadelerde % 1, 35’dir.

Türkiye Finans banka kredilerinin konut desteğinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki ilk linke tıklayarak konuyla alakalı diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Türkiye Finans Konut Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye Finans Taşıt Kredisi Nedir?

Hayatımızı en çok kolaylaştıran teknolojik ürünlerden biri arabadır. Günümüzde bir araba sahibi olmak için yüksek miktarda nakite ihtiyacımız vardır. Bu nakiti kısa sürede bir araya getirebilmek oldukça zordur. Banka kredisi kullanarak bu zorluğun rahatça üstesinden gelinebilir. Türkiye Finans banka kredileri bu konuda müşterilerine özel olarak taşıt kredisi testeği sağlamaktadır. Bu taşıt kredisini faizi % 1,30 oranındadır. Ayrıca vadelere ve ikinci el veya sıfır araç durumuna göre değişmemektedir. Yani sabittir. Türkiye Finans taşıt kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için en alttaki ikinci linke tıklayarak konuyla alakalı diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Türkiye Finans Taşıt Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Nedir?

Ev sahibi olmak veya araba sahibi olmak dışında da nakite ihtiyacımız olduğu zamanlar olur. Bu tür durumlar için bankaların tüketici kredisi veya ihtiyaç kredisi altında kredi çeşitleri vardır. Türkiye Finans banka kredileri bu konuda ihtiyaç kredisi başlığı altında destek vermektedir. Türkiye Finans ihtiyaç kredisinin vadesi 36 aya kadardır ve faizi %1,55 oranındadır. Bu faiz oranı vadelere göre değişiklik göstermemektedir. Türkiye Finans banka kredilerinin ihtiyaç desteği hakkında daha detaylı bilgi için en alttaki linke tıklayarak konuyla ilgili diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top