TÜRKİYE FİNANS ESNAF KREDİSİ

TÜRKİYE FİNANS KREDİ HESAPLAMA

Esnaf iş kolu üzerinde bildiğiniz gibi giderler oldukça fazladır. Günümüz şartlarında artan vergiler yüzünden ham madde veya alınacak olan malın maliyeti gibi giderler oldukça fazladır. Bu sebeple ay sonu nakit para ihtiyacı oldukça fazla olmaktadır. Bu nedenle banka kuruluşları esnaf kredisi adı altında esnafa nakit destek amaçlı bir paket sunmuştur. Çeşitli ihtiyaçların giderilmesi amaçlanan bu kredi sayesinde esnaf iş kolu üzerinde varlık gösteren vatandaşlarımız biraz olsun rahatlamıştır. Esnaf kredisini kullanıcılarına sunan bir banka kuruluşu da Türkiye Finans Bankası’dır. Türkiye Finans esnaf kredisi sayesinde esnaflık iş kolu üzerinde varlık gösteren vatandaşlarımız uygun faiz ve vadelerden faydalanmaktadır. Şimdi aşağıdaki yazımızda siz değerli okurlarımıza Türkiye Finans esnaf kredisini açıklayacağız.

Türkiye Finans Esnaf Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

  • Dövize Endeksli Krediler

Dövize endeksi olan Türkiye Finans esnaf kredisi herhangi bir döviz cinsine endekslenerek kullanılır. Geri ödeme, endekslenen dövizin cinsine göre TL üzerinden tahsil edilmektedir. Ayrıca ihracat taahhüdü içermemektedir. Dövize endeksli bu krediyi her türlü ticari faaliyetiniz için kullanabilirsiniz. Sabit maliyetli kredi imkanı sunmaktadır. Geri ödeme işleminizi talebinize ve ürünün cinsine göre 36 aya varan taksitlerle yapabilme şansınız vardır. Ayrıca geri ödeme işleminizi ödemesiz ara dönem ve ara ödemeler ile rahata erdirmiş olursunuz. Türkiye Finans esnaf kredisi hakkında detaylı bilgi almak için Türkiye Finans Bankası şubelerine uğrayabilirsiniz.

  • Döviz Kredileri

Döviz kredileri ihracat yapan ya da ihracat kazandırıcı mal satışı yapan firma ya da işyerlerine sağlanan Türkiye Finans esnaf kredisi türüdür. Bu kredide 18 vade imkanı, yurtdışı işlemleri için uzman kambiyo hizmeti şansı sunmaktadır. Ayrıca taahhüt edilen işlemin gerçekleşmesine bağlı bir şekilde vergi, resim, harç ve fon muafiyeti bulunmaktadır. Bu kredi ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen siz değerli okurlarımızın Türkiye Finans şubelerine uğramaları gerekmektedir.

  • İşyeri Edindirme Kredisi

İşyeri edindirme kredisi sayesinde işinizi büyütebilir, iş yerinizi yenileyebilir ve iş hacminizi arttırabilirsiniz. Türkiye Finans esnaf kredisi bu işlemler için size kredilendirme şansı sağlamaktadır. Bu kredi sayesinde nakit akışınıza uygun 4 ay ödemesiz dönem, toplamda 48 aya varan vade şansınız vardır. Ayrıca sabit maliyet avantajı ile piyasa olan değişmelerden etkilenmezsiniz. Bu kredi türü hakkında daha detaylı bilgi almak için Türkiye Finans şubelerine uğrayınız.

  • Ticari Taşıt Kredisi

Ticari taşıt desteğinizi ister 0 km ister 2. el araç olarak kullanabilirsiniz. Üstelik bu krediden 36 aya varan vadelerle yararlanma şansına sahipsiniz. 0 km araçlar için alacak olduğunuz aracın anahtar teslim bedelinin % 80’lik kısmı kredilendirilmektedir. İkinci el araçlar için ise kasko bedelinin en fazla % 50’lik kısmı için kredilendirme işlemi yapılmaktadır ve ikinci el araçlar için 5 yaş sınır olarak kabul edilir. 5 yaş ve altı için kredi verilmektedir. Türkiye Finans esnaf kredisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için size en yakın Türkiye Finans şubesine uğrayınız.

  • Yatırım Ve Makine Ekipman Kredisi

Yatırım ve makine ekipman kredisi ile ister işyeriniz hakkında yatırım ister modern güç bakımından makine yenileme işlemi için Türkiye Finans esnaf kredisi alabilirsiniz. Bu krediyi TL, döviz kredisi olarak ya da dövize endeksli kredi olarak kullanabilirsiniz. Sabit, eşit taksit imkanı ya da nakit akışınıza uygun esnek geri ödeme planı ile 36 aya kadar vadelendirme işlemi yapılmaktadır. En önemlisi de sabit maliyet özelliği ile piyasa üzerinde olan değişmelerden etkilenmezsiniz. Bu kredi hakkında bilgi sahibi almak isteyen vatandaşlarımız Türkiye Finans Bankası şubelerinde müşteri temsilcileri ile iletişime geçmelidirler.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Türkiye Finans esnaf kredisi paketlerinden hangisi size uygun ise bu paketi seçip kredi hakkında daha fazla bilgi ve başvuru işleminizi Türkiye Finans şubeleri üzerinden halledebilirsiniz.

Türkiye Finans Esnaf Kredi Paketleri İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top