Türkiye İş Bankası Vadematik Kredi Kartı Başvurusu

Vadematik

İş bankasının hem Ticari hem de Bireysel müşterilerine yönelik hizmet veren kredi kartı Vadematik ile işlemlerinizi kolay, hızlı ve en üst düzey güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektesiniz. Vadematik optimum faiz oranları, sunduğu avantaj e pratik uygulama alanı ile en çok tercih edilen hizmetler arasında yerini almış durumda.

Vadematik kredi kartı başvurusunda bulunmak ve üye işyeri olmak istiyorsanız öncelikle size en yakın T. İş bankası şubesine giderek Vadematik Başvuru Formunu ve Vadematik Üyelik Sözleşmesini doldurarak işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

Vadematik Kredi Kartı Özellikleri

Eğer Üye işyeri sahibi siz iseniz:

 • Çek ve senet gibi kıymetli evrak zorunluluğuna gerek olmadan ürün satışlarınızı POS cihazı üzerinden yapabilmektesiniz.
 • Alışveriş yaptığınız müşterilerinize ciro artışı sağlayabilirsiniz. Vatematik ile yaptığınız alışverişlerinizde peşin fiyatına olmak üzere hem vadeli hem taksitli satış imkanları ile iş hacminizi yükseltebilirsiniz. Ancak burada vade farkı kart sahibine ait olmalıdır.
 • Vadematik ile yaptığınız alışverişler sonrasında vade takibini yapmanıza gerek kalmadan satış bedelini kredi kartı uygulamaları kapsamında İş Bankası şubelerinden peşin olarak tahsil edebilmektesiniz.

Eğer Kart Kullanıcısı siz iseniz:

 • Vadematik kartınızı şirket harcamalarınız için hem yurtiçinde hem de yurtdışında kolaylıkla kullanabilirsiniz.
 • Vadematik ile yaptığınız alışverişlerden Maxipuan kazanmakta ve kazandığınız bu puanları Maximum üye işyerlerinde para yerine kullanabilmektesiniz.
 • Vadematik, ürün /hizmet alımlarınızda akaryakıt, gıda, telekomünikasyon, kuyum ve benzeri tüm sektörlerde sektör farkı olmadan, alışveriş esnasında ya da daha sonra bu alışverişlerinizi vade ve taksit işlemleri ya da hesap özeti borcunuzu bir sonraki hesap özetine kadar ertelem işlemlerinizi yapma fırsatı tanımaktadır. Ayrıca bu hesap özeti borcunuz için dilerseniz erken ödeme de yapabilmektesiniz.
 • Aynı zamanda Kredi kartı borçlarınız için otomatik ödeme talimatı verebilmektesiniz.
 • Vadematik kartı sahibi olarak çalışanlarınızın işlem yapma yetkilerini de siz belirleyebilmektesiniz.
 • Kart kullanıcısı iken de yine Vadematik kartı ile yapacağınız ödemelerinizi çek veya senet kullanmaya gerek kalmadan vade işlemi uygulayabilirsiniz.
 • Yaptığınız peşin alışverişlerinizde, tedarikçiden bağımsız olarak uygun faiz oranları ile 3 ay sonraya erteleyebilmekte ve yine uygun faiz oranları ile 9 aya kadar taksitlendirebilmektesiniz.
 • Vadelendirme işlemi sonrasında tedarikçiniz, işlem mikatrını mevcut anlaşma koşullarına göre İş bankasından veya kendi bankasından alabilir. Ödemenizin vade günü geldiği zaman ise siz ödemenizi İş bankasına yapabilirsiniz.
 • Vadematik üye işyerlerinde işlem sırasında, diğer işyerleri ve başka banka işyerlerinde yapılmış olan bu işlemleri ise hesap kesim tarihine kadar İş Bankası İnternet Şubesi ya da İş bankası şubeleri aracılığıyla vade uygulama ve taksit işlemi yapabilirsiniz.
 • Hesap özeti borcunuzun, asgari ödeme miktarı dışında kalan kısmını bir sonraki hesap özetinde ödemek koşuluyla erteleyebilirsiniz.
 • Vadematik kartını kullanan çalışanlarınız için vade, taksit işlemi ve hesap özeti öteleme işlemi için işlem türüne göre onlara yetki kontrolü verebilir; internet şubesinde şirketin bütün kartları ile vade, taksit ve öteleme işlemlerini yapma yetkisini devredebilirsiniz.
 • Vadematik kartınız ile üye işyerinin vermiş olduğu yetki doğrultusunda nakit çekim yapabilirsiniz.
 • Vadematik kart sahibi çalışanınız firmanızdan ayrıldığı zaman 0850 724 0 724 İş Bankası Çağrı Merkezini arayarak kartı iptal ettirebilirsiniz.
 • Yurtdışında iken kartınızı kaybetmeniz veya çaldırmanız durumunda, bir VISA merkezine bildirerek nakit avans kullanabilmektesiniz. Ayrıca Vadematik kartınız da 48 saat içinde yenilenecektir.
 • Bunların dışında ayrıca, Vadematik kredi kartı sahibi olanlar Zeplin Araç Kiralama hizmetinden  bir defaya mahsus olmak şartıyla ilk gün ücretsiz faydalanabileceklerdir. Kampanya kapsamında, Türkiye İş bankası Vadematik Kart sahibi müşterilerine, bulundukları illerde cari hesap açılarak ve ihtiyaç duydukları günlük araçları o bölgedeki Zeplin hizmet noktası tarafından karşılanacaktır.

Vadematik Kredi Kartı Başvuru İşlemleri

Eğer Maximum üye işyeri iseniz ya da ilk defa Vadematik Üye İşyeri olmak istiyorsanız başvuru taleplerinizi İş bankası Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. İşyerinizi Vadematik üyesi yapmak için ticari kredi tahsisine ilişkin gerekli olan belgelerle birlikte işyerinizin bulunduğu yerdeki İş bankası şubelerinden birine giderek Ticari alanlardan Vadematik Başvuru Formunu doldurmanız ve Vadematik Üyelik Sözleşmesini okuyarak imzalamanız gerekmektedir. Sürecin takibi ve sonucu gerekli kişiler tarafından yönetilecektir. Vadematik kredi kartı işyerinize ödemelerinde kolaylıklar sağlayacak, tedarikçilerle ilişkileri düzenleyecek ve işyerinizin sıkışık zamanlarda rahatlamasına yardımcı olacaktır.

Vadematik kredi kartı sadece işyeri hamiline veya ortaklarına değil, işyerinin gerekli gördüğü ve yetkilendirmek istediği çalışan veya çalışanlarına verilebilir. Yine işyeri sahibi olarak çalışanlarınızı kart kullanıcısı ya da ticari interaktif yetkilisi olarak yetkilendirebilirsiniz. Bu yetkilendirme işlemlerinizi aynı şekilde başvuruda bulunmak için yapılan işlemleri gibi İş bankası şubelerinden birine giderek Vadematik Başvuru Formu ile gerçekleştirebilirsiniz. Yetkilendirme sonrası işyerinizin Vadematik sorumluluğu o kişilere devredilmiş olacaktır. Vadematik kredi kartı kullanıcı ve yetkilileri işyerinizle ilgili vade ve hesap özeti erteleme, taksit yapma, iptal ve erken ödeme gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilecektir. İş bankasının kurumunuzun rahatını düşünen, vade dönemlerini kolaylayan avantajlı ve kampanyalarla dolu Vadematik kartı sahibi olmak için en yakın Banka Şubesine giderek başvuru işleminizi yapınız.

Scroll to Top