Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar

VAKIFBANK KREDİ HESAPLAMA

Vakıfbank ülkemizde bireysel ve kurumsal anlamda ciddi hizmetleri bulunan ve hizmetlerinde teknolojiden yararlanarak internet şube işlemlerini kullanıma dahil etmesi sonucunda müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan güvenilir bir banka olarak öne çıkmaktadır. Özellikle her alanda yapılan alışverişlerde nakit para yerine ikame olarak geliştirilen kredi kartları yüksek kullanıma sahip olarak pazar işleyişine adeta yön veren ürünler haline geldiler. Bu ürünü tek tip olarak kullanmak farklı gelir yapısına sahip olan vatandaşların yanı sıra farklı alışveriş listelerine sahip olan vatandaşlar için de çoğu zaman avantajlı ya da hesaplı olmayabiliyor. Bu yüzden her banka kredi kartı ürünlerini geliştirerek toplumun her sınıfında yer alan vatandaşların keyifle ve avantajla kullanabileceği farklı özelliklerde piyasaya sürmüşlerdir. Bu bankalardan birisi de şüphesiz ki Vakıfbank’tır. Banka farklı özelliklerde bulunan Vakıfbank Worldcard, Taraftar Kartlar, Mil Plus Kart, Rail&Miles Kart, Like Card, Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar, Tercih kart, Business Card ve Tarım Kart olmak üzere 9 adet kartı piyasaya sürerek müşteri çemberini en geniş şekilde tutarak kartların farklı alışveriş alanlarında sağladığı avantajlardan yararlanmasını sağlamaktadır. Bu yazımızda Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar hakkında ayrıntılı bilgi vererek kullanımlarındaki avantajlardan bahsedeceğiz.

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar Nelerdir?

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar altında yer alan bölgesel olarak ya da mesleki anlamda farklılık gösteren World markalı fakat kullanım bakımından ayrılan 5 adet kredi kartı tipini hizmete sunmuştur. Ayrıca Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar Visa anlaşmalı tüm işyerlerinden kullanabiliyorsunuz. Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar; ASES Kart, Kamusen Kart, Öğretmenim Kredi Kartı, Şişli Kart, Üsküdar Kart, Bartın Express Kart olmak üzere isimlendirilmiştir.

ASES Kart Nedir?

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar’dan ASES Kart’a sahip olan kişiler kart aidatı ödemiyor. Anlaşmalı polis evi, öğretmen evi, misafirhane, kantin ve sosyal tesislerde vakıf ve sandık üyelerine özel % 5 indirimler mevcuttur. Kart sahiplerine düşük alışveriş faizleri uygulanır. Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar sahip olmak için anlaşmalı vakıf ve sandık üyesi olunması gerekmektedir.

Kamusen Kart Nedir?

Kamu personelin dair yapılan bir bankacılık hizmet kartıdır. Vakıfbank Ortak Markalı Kartlardan yıllık kart aidatları alınmıyor. Daha düşük faizli alışveriş imkanı sunulmaktadır. Kamusen kartınızla yapacağınız alışverişlerinizin belli bir tutarı, size herhangi bir ekstra maliyeti olmadan Kamusen’e kaynak olarak aktarılır.

Öğretmenim Kredi Kartı Nedir?

Öğretmenlere yönelik hazırlanmış bir kredi kartıdır. Vakıfbank Ortak Markalı Kartlarından yıllık kart aidatı alınmamaktadır. Daha düşük alışveriş faiz oranı ile hizmet vermektedir. Bu kartla alışveriş yaptığınız zaman size ek maliyet yansımadan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen “Eğitime %100 Destek Kampanyası’na destek vermiş olursunuz.

Şişli Kart Nedir?

Şişli Belediyesi ile anlaşmalı olarak çıkarılan bu kartta, Şişli’ye bağlı vatandaşların kullanabildiği bu kart Şişli’ye özel alışveriş imkanları ile birlikte belediyeye ait Sosyal Yardımlaşma Projesi’ne destek vermek amacıyla da kullanılmaktadır. Karta ait aidat ücreti yoktur. Yapacağınız alışverişlerde size ek maliyet olmadan yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmiş olursunuz.

Üsküdar Kart Nedir?

Tıpkı Şişli Belediyesi ile yürütülen ortak çalışmada olduğu gibi Üsküdar Belediyesi ile de ortak bir çalışma halinde yürütülen karta Üsküdar Kart denir. Yine diğer Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar gibi bu karta ait aidat ücreti bulunmaz ve yapacağınız alışverişlerde avantajlardan yararlanırken aynı zamanda yardıma ihtiyacı olan kişilere de yardım etmiş olursunuz.

Bartın Express Kart Nedir?

Bartın Ulaşım Kart ve Vakıfbak Worldcard özelliklerinin bir arada bulunduğu karttır. Ulaşımda nakit dolum zahmetinden kurtularak worldcard özelliği sayesinde otomatik dolum özelliğine kavuşmuş olacaksınız. Karta verilen DoluMatik özelliği ile yanınızda nakit olmasına gerek kalmadan dolum noktasına ihtiyaç duymadan binmek için gerekli tutarı biniş anında kartınıza yükleyebilirsiniz. Otobüste bulunan cihaza göstererek kent kart gibi de kullanılabilir. Ulaşım bakiyenizin 5 TL ve altına düşmesi durumunda 10 TL değerindeki dolum tutarı, ertesi günden itibaren, ilk kart kullanımınızda ulaşım bakiyenize eklenecektir.

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlara ait ayrıntılı bilgilere sahip olmak istiyorsanız bankaya ait resmi internet sitesini kullanarak bireysel bankacılık hizmetleri başlığı altında yer alan kredi kartları menüsünü kullanabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden başvuru imkanına sahip olabildiğiniz gibi bankaya ait tüm şubeleri ziyaret ederek de kartlar hakkında bilgi sahibi olarak başvuru işlemlerini de bu şubelerden yapabiliyorsunuz. Kartlarla ilgili sonuç bilgileri size en kısa sürede iletilecektir.

Vakıfbank Ortak Markalı Kartlar İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top