Vakıfbank World Kredi Kartı Başvurusu

d

Vakıfbank, kapsamında birçok kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Biz de bu yazımızda Vakıfbank World Kredi başvurusu konusunu işleyeceğiz.

Öncelikle Vakıfbank’tan kısaca söz etmek gerekirse, Vakıfbank bölgesinin en iyi, en çok tercih edilen ve değer yaratan bankası olmak amacında ilerleyen, kendisine emanet edilen varlık ve değerleri etkin ve verimli yöneterek müşterilerine, çalışanlarına, hissedarlarına ve topluma kattığı değerleri sürekli arttırmak misyonunu benimseyen, güvenilirlik, sosyal sorumluluk, sonuç odaklılık, müşteri odaklılık, yenilikçi olmak, takım olmak, sadakat ve liderlik olarak belirledikleri temel değerlerin doğrultusunda ülkemizde hizmet vermekte olan devlet bünyesindeki bir banka kuruluşudur. 1954 yılında, vakıf kaynaklarını ekonomik kalkınmanın gereksinimleri doğrultusunda en iyi biçimde değerlendirmek amacıyla kurulmuştur. Eğitim, spor, kültür-sanat ve finans alanındaki projelere katkı sağlayan Vakıfbank ülke çapındaki birçok proje ve etkinliğin de destekçisi olmuştur ve olmaya da devam etmektedir.

Müşterileri için her zaman en iyiyi sunmayı amaç edinmiş olan Vakıfbank, Vorld kredi kartına bu anlayışla şekillendirmiştir. World kart, World ve VakıfBank üye işyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarının yanında sadece world kart kullanıcılarına özel kampanyalarla yurtiçinde, yurtdışına ve güvenli internet alışverişinizde kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Alışverişlerinizde size sağlayacağı avantajlarla hem alışverişinizi daha hesaplı hale getirir hem de harcarken kazanmanızı sağlar.

Vakıfbak World Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?

Vakıfbank World kredi kartına başvurmak oldukça kolay. Bunun için öncelikle Türkiye’nin her yerinde bulunan Vakıfbank şubelerinden size en yakın olanına gidip gerekli işlemleri size yardımcı olan bireysel  müşteri temsilcisinin yönlendirmesi sonucu ile gerçekleştirdikten sonra, başvurunuz yapılmış olur.

Aynı şekilde yine internetten, telefon aracılığı ile ve Vakıfbank atmlerinin aracılığı ile başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer internetten başvuru yapmak isterseniz, Vakıfbankın resmi internet şubesine gidip world kredi kartı başvurusu için hazırlanmış olan başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz gerçekleştirilmiş olur. Bu formu doldururken dikkat etmeniz gereken şey formu eksiksiz bir şekilde ve doğru bilgilerle doldurmanızdır. Başvurunuz 30 dakika içinde değerlendirilip kısa mesaj yolu ile size iletilecektir. Olumlu sonuçlandığı takdirde bir Vakıfbank şubesine giderek başvuru işleminizi tamamlayabilir ve Vakıfbank World karta sahip olabilirsiniz.

World kredi kartı başvurunuzu telefon aracılığı ile yapmak isterseniz de 444 0 724 numaralı Vakıfbank çağrı merkezine ulaşarak, sizinle ilgilenen müşteri temsilcisine world kredi kartına başvurmak istediğinizi ileterek kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Böylece 7 gün 24 saat siz ne zaman isterseniz başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca yine telefonunuz aracılığıyla kısa mesaj göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için VB yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 5724’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece yerinizden bile kalkmanıza gerek kalmadan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı şifrenizi ise yine Vakıfbank şubelerinden, Vakıfbank Çağrı Merkezini arayarak , veya kısa mesaj aracılığıyla alabilirsiniz. Kısa mesaj aracılığı  ile kredi kartı şifresi almak için; KKSIFRE yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesi, anne kızlık soyadının ilk ve son hanesi, kartın arka yüzündeki 3 haneli güvenlik kodunun ilk iki hanesi ve kartın vadesi (AAYY)’ni yazıp tüm bilgilerin arasında boşluk bırakarak  5724’e gönderebilirsiniz.

Vakıfbank World Kredi Kartının Avantajları Nelerdir? 

Vakıfbank World kart ayrıcalıklı ve avantajlı dünyasında bir müşterinin isteyebileceği her şeyi sunuyor. Örneğin; almak istediğiniz bir üründe sadece peşin ödeme seçeneği varsa kartınızın Peşine Taksit özelliği ile hemen taksitlendirebilirsiniz. İşlem sırasında SMS geldi ise SMS ile, İnternet Bankacılığı mobil uygulaması aracılığıyla ya da 444 07 24 Vakıfbank çağrı merkezini arayarak işleminizi 12 aya kadar hemen taksitlendirebilirsiniz.

Yine internet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı  veya Vakıfbank internet şubeleri aracılığıyla vereceğiniz otomatik ödeme talimatıyla fatura ödeme derdinden ve telaşından kurtulmuş olursunuz. Otomatik ödeme ile internet, telefon, elektrik su doğal gaz gibi her türlü faturayı ödeyebilirsiniz. Üstelik, bireysel kredi kartlarına verilen otomatik fatura ödeme talimatları için komisyon alınmamaktadır.

Yine gün içinde yoğun tempoda yaşayan ve her işini hızlı bir şekilde halletmek zorunda olan insanlar için eşsiz bir özellik olan temassız alışveriş özelliğinden faydalanabilirsiniz. VakıfBank Worldcard’ınızın temassız özelliği ile 50 TL ve altındaki işlemlerinizi ‘)))’ logolu üye iş yerlerindeki temassız okuyuculara göstererek anında gerçekleştirip, hızlı alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Kartınızın temassız özelliği olup olmadığını kartın ön yüzündeki ‘)))’ temassız logosu ile anlayabilirsiniz.

Vakıfbankın world kart kullanıcılarına sunduğu bir diğer özellik ise SGK ödemelerini taksitlendirebilmenizdir. VakıfBank Worldcard’ınız ile SGK  ödemelerinize ücretsiz 2 taksit imkanına sahip olabilirsiniz. www.sgk.gov.tr‘den yaptığınız SGK ödemelerinizi ertesi gün 444 0 724 Telefon Bankacılığını arayarak ücretsiz, komisyonsuz taksitlendirebilirsiniz. Böylece hem ödemeleriniz rahatlamış olur hem de siz ödemenizi tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yine Vakıfbank world kredi kartı kullanıcılarının konforu için düşünülmüş bir ayrıcalık olan TL yükleme kolaylığı mağazalara gitmeden birkaç küçük işlemle halledebileceğiniz bir ödeme kolaylığıdır. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone faturasız hat sahibiyseniz, TL yüklemek için hattınıza anında ve kolayca TL yüklemesi yapabilirsiniz. Vakıfbank Worldcard’ınız ile faturasız hattınıza TL yükleme için; Vakıfbank ATM’lerini İnternet Bankacılığını mobil bankacılığı veya Vakıfbank çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Vakıfbank World kart kullanıcıları için düzenlenmiş olan çeşitli mağazalarda ve ünlü markalarda geçerli onlarca özel kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

Scroll to Top