Yapı Kredi Adios

YAPI KREDİ KREDİ HESAPLAMA

Birey olarak yaşantımızı devam ettirmek için bir işe sahip olup o işte düzenli olarak çalışmak en büyük gayelerimiz arasındadır. Genç yaşta bu kadarı yeterli olsa da gün geçtikçe değişen şartlar ve artan giderler nedeniyle daha çok paraya ihtiyacımız olması kaçınılmazdır. Giderlerimizi kontrol ederek paramızı gelirlerimiz ile orantılı halde kullanmak, ekonomik olarak sıkıntı çekmemizi önler ve olası sıkıntıları ortaya çıkmadan çözer. Fakat kalabalık aile yapısında ya da yoğun iş temposunda ay içerisinde gelirlerimiz ile giderlerimizi kontrol etmemiz oldukça güç bir hal almaktadır. Bu tür durumları ön görerek çözüm üreten ve toplumsal anlamda olumlu geri yanıt alan kuruluşlar bankalardır. Bankalar yüklü miktarda paraya ihtiyacı olan bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için kredi ürünlerini geliştirmişler. Sürekli kullanabilecekleri ve harcadıkları kadar ödeyecekleri kısa vadede düşük miktarda nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ürün olarak da kredi kartlarını geliştirmişlerdir.

Yurtiçinde ve yurtdışında işiniz için ya da tatil için yapacağınız seyahatler gider bakımından oldukça fazla olmaktadır. Bu harcamaları biraz olsun azaltarak avantajlı şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirebilmeniz için Yapı Kredi Adios kart geliştirilmiştir. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankası’nın sağlamış olduğu bu hizmetle ilgili ayrıntılı bilgileri bulabileceksiniz.

Yapı Kredi Adios Kart Nedir?

Tüm World Card özelliklerine sahip olan bu kartla alışverişlerde kazandığınız puanlarınız, seyahat harcamalarınız katlanarak değer kazanıyor. Böylelikle Adios’la biriken puanlarınızla uçak bileti alabilir, otel ve cruise rezervasyonu yapabilir, bedavaya seyahat etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Hatta biriken puanlarınızı otel ve restaurant harcamalarında kullanabilirsiniz. Ayrıca kartın özelliklerinden biri olan Avans puan avantajı ile de puanınızın yetmediği yerde avans puanlarınızı kullanabilir, sonraki ödemelerinizde bu avans puanlarınızı geri ödeyebilirsiniz. Kısacası bedavaya seyahat etmek, yiyip içmek ve konaklama imkanı sağlayan bir kart olarak hizmet verir.

Yapı Kredi Adios kartla birlikte daha kapsamlı kullanım alanına sahip olan bir diğer kredi kartı da Yapı Kredi Adios Premium Card olarak bilinmektedir.

Yapı Kredi Adios Premium Kart Nedir?

Yapı Kredi Adios ile benzer özelliklere sahip olan Adios Premium kart yurtdışında sağladığı avantajlı alışveriş imkanları ile hizmet kalitesini arttırarak müşteri memnuniyetine sahip oluyor. Yepyeni bir seyahat ve eğlence deneyimi sunan Adios Premium kart tüm seyahatlerinizde, sosyal hayatınızda ve alışverişinizde herkesten daha ayrıcalıklı hizmetler almanızı sağlayacaktır. Bu kart ile puanlarınızı daha değerli kullanarak seyahat edecek, tatilinizi hem planlarken hem de yaşarken ihtiyaç duyacağınız her türlü detay ve özel seyahat hizmetlerine tanık olabilirsiniz. Tüm dünyadaki otel ve restaurantlarda ekstra indirimlerden yararlanabilecek, ayrıca Adios karttan ayrıcalıklı olarak yurtdışında yapacağınız alışverişlerde taksit ve daha fazla puan ayrıcalığını yaşayabileceksiniz.

Yapı Kredi Adios kartlara sahip olabilmek için bankaya ait resmi internet sitesinde yer alan kısa mesaj başvuru numarasına ulaşabileceğiniz gibi ayrıca bankaya ait şubeleri ziyaret ederek de kart başvurunuzu yaparak karta sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Adios Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top