Yapı Kredi Crystal Kredi Kartı Başvurusu

Bankaların en çok gelir elde ettiği bankacılık ürünleri arasında kredili ürünler yer alır. Bu nedenle bankalar en çok yatırımı bu alana yaparlar. Çok fazla çeşitlilikte kredi paketleri sunan bankalar için bir diğer büyük müşteri potansiyeli de kredili ürünlerden kredi kartları tarafından sağlanır. Ülkemizde kayıtlı 60 milyon kredi kartı bulunur. Bu kartlar da elbette herkesin kullanımına ve kullanım amacına göre çeşitlendirilmiştir. Tıpkı kredilerde olduğu gibi kredi kartlarında da tek tip ürün hizmeti sunulmamaktadır. Bankalar müşterilerinin taleplerini daha iyi karşılamak ve nokta atışı ihtiyaçlara uygun ürünler sunarak müşteri çekmek için kredi kartlarında da çeşitliliğe gitmişlerdir. Kredi kartları kendilerine özel para puan sistemleri ile ya da sık sık uçanlara uygun mil puan sistemiyle bütünleşerek farklı farklı avantajlar sağlamakta ve kullanıcının kullanım amacına uygun olarak şekillenmektedir. Ülkemizdeki en önemli bankacılık kuruluşlarından olan Yapı Kredi Bankası kredi kartları alanında müşterilerine birden fazla seçenek sunarak onların kendileri için daha avantajlı kredi kartlarını seçmelerini ve bankanın daimi müşterisi olmalarını amaçlamaktadır. Bu doğrultuda Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan Crystal Card isimli kredi kartı ürününü sizler için inceleyeceğiz. Bu kredi kartı için nasıl başvuru yapılır ve başvuru süreci nasıl takip edilir gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

Yapı Kredi Crystal Card Nedir?

Crystal Card Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerine sunulan ayrıcalıklı hizmetler sunan ve birçok avantajı beraberinde getiren kredili bir bankacılık ürünüdür. Bankanın VIP müşterileri için hazırladığı bu kredi kartı ile diğer kartlardan çok daha fazla ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Yapı Kredi Private Banking yapılanması tarafından çıkarılan ürün ile bir çok alanda indirim kazanacağınız harcamalar yapabilirsiniz. Ayrıca diğer kredi kartı ürünlerinde uzun süren işlemleri çok kısa bir sürede ve basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Banka bu kart ile yalnızca bankacılık hizmeti değil ulaşım ve transfer gibi alanlarda da sizlere avantaj sağlamaktadır. Kısacası bankanın özel müşterileri için hazırladığı bir kredi kartıdır.

Yapı Kredi Crystal Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

Crystal Card başvurusu için isterseniz size en yakın Yapı Kredi Bankası Şubesi’ne gidebilir ya da internet şubesi üzerinden başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı başvuru işlemlerinde geçerli olan yöntemleri uygulayarak Crystal Card başvurunuzu yapabilirsiniz. Kart başvurusu için banka şubelerini tercih ettiğinizde banka sizden gerekli olan başvuru formunu doldurmanızı isteyecektir. Ek olarak kimliğinizin yanınızda bulunması gerekmektedir. Herhangi bir Yapı Kredi Bankası Şubesi içerisinde ‘Bireysel İşlemler’ kısmında bulunan müşteri temsilcisinin yönlendirmesi ile kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Crystal Card başvurusu için banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kart başvurunuzu Yapı Kredi Bankası web sitesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

 

Yapı Kredi Crystal Card Başvurusu

Banka tarafından sunulan kartlara web sitesi veya internet şube üzerinden başvurabilirsiniz. Eğer bankanın halihazırda müşterisi iseniz başvurunuzu internet şubeye giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi üzerinde “Başvurular” kısmından veya “Kredi Kartları” kısmından işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ancak banka müşterisi değilseniz web sitesi üzerinden başvuru formlarını doldurarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda verdiğimiz başvuru linkine tıklayarak başvuru sayfasını açabilir ve sizden istenen bilgileri doldurarak kart başvurunuzu şubeye gitmeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Crystal Card Başvurusu web

Yukarıdaki görselde belirtilen boşlukları doldurduktan sonra devam tuşuna basarak bir sonraki adımda yer alan bilgileri girmelisiniz. Daha sonra tekrar Devam tuşuna basarak başvurmak istediğiniz kart tipini seçmelisiniz. Burada seçmek istediğiniz kredi kartını Crystal Card olarak belirleyip ardından bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu burada tamamladıktan sonra başvuru sonucunuz SMS (kısa mesaj) yoluyla tarafınıza bildirilecektir.

Web Sitesi Üzerinden Başvuru Yapmak için Lütfen TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Crystal Card Başvuru Takibi

Kredi kartı başvuru takibinizi size en yakın Yapı Kredi Bankası Şubesinden yapabilirsiniz. Ancak banka şubesine gidemeyenler için Telefon Bankacılığı Şubesi yardımınıza koşmaktadır.
0850 222 0444 veya 444 0 444 numaralı hatlardan arayarak kredi kartı başvurunuzun takibini gerçekleştirebilirsiniz. Banka müşterisi iseniz internet şube üzerinden de gerçekleştirebileceğiniz başvuru takibini web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Aşağıdaki linke tıklayarak kart başvuru takip sayfasını açınız.
Yapı Kredi Crystal Card Başvurusu takip
Takip sayfasında belirtilen bilgileri girdikten sonra Devam tuşuna basarak kredi kartı başvurunuzla ilgili süreci takip edebilir ve sonucu öğrenebilirsiniz.

Web sitesi üzerinden başvuru takibi için TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Crystal Card Ayrıcalıkları Nelerdir?

Öncelikle Crystal Card bir VIP kredi kartı olduğu için binlerce farklı alanda ayrıcalık sunmaktadır. Bu nedenle kredi kartının yıllık aidatı diğer kredi kartlarına göre biraz daha yüksektir.

Crystal Card ile kredi kartı limitlerinizi çok kolay bir şekilde ve hızlıca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanları içerisinde bulunan VIP Lounge gibi alanlara ücretsiz giriş imkanınız sağlanmaktadır. Bankacılık ile ilgili herhangi bir sorununuz olduğunda müşteri hizmetlerine diğer müşterilerden çok daha hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Birçok sigorta paketi bulunan kredi kartı ile sigortacılık alanında da avantajlı olmaktasınız. Alışverişlerinizde kazandığınız yüksek puanlar ve indirimlerin yanı sıra transfer işlemlerinizde ve seyahatlerinizde çok uygun fiyatlara işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Scroll to Top