YAPI KREDİ KREDİ HESAPLAMA

YAPI KREDİ İNTERNET BANKACILIĞI

Eskiden işlemler sadece şubeden yapılırdı ama artık devir değişti. Artık yeni sürüm internet bankacılığı. Şubeye uğramadan, evden, arabadan, yolda yürürken bir tuşla yapılabiliyor ve bu küresel hizmet, global ihtiyaç çığ gibi büyüyor. Türkiye’de 12 milyondan fazla bireysel ve 1 milyondan fazla kurumsal banka müşterisi internet bankacılığını aktif olarak kullanıyor. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile online bankacılık her gün biraz daha devleşiyor. Yazımızda size Yapı Kredi internet bankacılığı hakkında bilgi vereceğiz. Yapı Kredi internet şubesi konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Nedir?

Yapı Kredi internet bankacılığı sayesinde yapabilecekleriniz artık elinizin altında. Bankaya otomatik ödeme verdiğiniz ve yatırıldığından emin olamadığınız faturaları internet bankacılığı aracılığıyla denetleyip kontrol edebilirsiniz. Biriktirmiş olduğunuz altınları bankanıza yatırdıysanız, bu altınların ne kadar değer kazandığını da Yapı Kredi internet bankacılığı sayesinde görebilir ve işlem yapabilirsiniz. Bunun yanında internet bankacılığı sayesinde kredi başvurusu yapabilir ve kredi başvuru sürecinizi takip edebilirsiniz. Ödemelerinizi de internet bankacılığı sayesinde görme imkanına sahipsiniz. Aylık gelirlerinizi grafiklerle takip edip evdeki hesabınızı düzenleyebilir ve yatırım yapabilirsiniz. Yapı Kredi internet şubesini kullanarak internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilir, almak istediğiniz, ertelediğiniz ihtiyaçlarınız için, örneğin araç kredisi, konut kredisi ya da genel ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi ile ilgili finansmanınızı internet bankacılığını kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Üstelik internet bankacılığı mobil uygulamasını indirip mobil ortamlardan da internete bağlanarak Yapı Kredi internet bankacılığına ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi bankacılık hizmetlerini müşterilerine ulaştırmak için internet bankacılığını kullanmaktadır. Yapı Kredi internet bankacılığı kullanarak online bankacılık ihtiyaçların dünyanın her yerinden kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Yapı Kredi internet bankacılığından faydalanabilmeniz için online başvuru yapmanız ya da Yapı Kredi müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Yeni nesil teknolojiyi her daim sisteminde kullanan Yapı Kredi bu bağlamda mobil, telefon ve internet bankacılığını kullanarak hizmet erişiminde son noktaya gelmiştir.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığına Giriş Nasıl Yapılır?

Bireysel internet şubesi girişi için T.C. kimlik numaranızı veya kullanıcı kodunuzu girmelisiniz. Ardından şifrenizi giriniz ancak şifremi unuttum diyorsanız yanda belirtilen “Şifremi Unuttum” sekmesine tıklayınız. Daha sonra giriş yaparak işleminizi halledebilirsiniz.

b4

Yapı Kredi Bireysel İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Kurumsal açıdan giriş yapabilmeniz için 3 farklı seçeneğe sahipsiniz. Bu seçenekler; kullanıcı kodu ile giriş, kredi kartı ile giriiş ve QR kodu ile giriştir. Size uygun olan hangisiyse ona tıklayınız. Biz size kullanıcı girişini anlatacağız. Bu giriş için firma kodunuzu ya da müşteri kodunuzu giriniz. Daha sonra kullanıcı kodunuzu ve şifrenizi girip giriş sekmesine tıklayınız.

k5

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top