Yapı Kredi Metro Club Card

YAPI KREDİ BUSİNESS TLCARD

Çok uzun bir geçmişi olmayan Yapı Kredi Bankası buna rağmen gerekli atılım ve gelişmeyi sürdürmüş ve günümüz şartlarında ülkemizde bankacılık sektörü göz önüne alındığında ciddi bir müşteri ve iş potansiyeli olan kuruluş olarak dikkat çekmiştir. Çalışma alanlarını sıralayacak olursak bireysel bankacılık, platinum bankacılık, özel bankacılık, KOBİ bankacılığı, kurumsal bankacılık ve ticari bankacılık hizmetlerini en yüksek kalitede müşterilerine sunan büyük bir banka olma özelliğine sahiptir.

Teknoloji, ticaret ve pazarların genişlemesinden sonra topluma hizmet açısından olumlu bir tablo ortaya çıksa da üreticiler ve pazarlamacı firmalar açısından sıkıntılı bir durum ortaya çıkmıştır. Çünkü rekabetin sürekli artması ve yeni rakiplerin aynı alanda her geçen gün artması firmaların yerinde durmak yerine kendini geliştiren ve her an müşterinin dikkatini çeken, memnuniyetini kazanan bir profilde olması gerekmektedir. Bu rekabet ortamı bankacılık sektöründe de oldukça yüksektir. Nitekim hemen hemen her banka aynı alanlarda finansman destekler sağlayarak müşteri kazanmayı amaçlamaktadır. Bu yüzden farklılık yaratan ve çeşitli kampanyalar sayesinde müşterinin dikkatini çeken projelerin arayışı içine girilmiştir. Bu kapsamda Yapı kredi Bankası, Metro Toptancı Marketleri iş birliği içerisinde bulunarak iki firma için de müşteri ve pazar anlamında olumlu etki edecek bir projeye imza atmışlardır. Bu proje ise Yapı Kredi Metro Club Card olarak piyasadaki yerini almıştır. Bu yazımızda Yapı Kredi Metro Club Card ile ilgili ayrıntılı bilgiler vererek müşterilere sağladığı avantajlar hakkında açıklamalarda bulunacağız.

Yapı Kredi Metro Club Card Nedir?

Bankacılık sektöründe farklılık yaratarak aynı zamanda market anlamında da müşterilerine fayda sağlamayı amaçlayan Yapı Kredi Bankası, market alanında hizmet veren Metro firmasıyla ortak bir proje içerisinde yer alarak Yapı Kredi Metro Club Card ürününü geliştirmişlerdir. Bu ürüne sahip olan kişiler kartın avantajlarından ancak Metro mağazalarından ya da Metro’dan mal alımı yapan firmalardan faydalanabilirler.

Yapı Kredi Metro Club Card ile alışverişlerinizde taksit imkanı sunulmaktadır. Bu kart limiti ile daha önce de söylediğimiz gibi sadece Metro mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. İşleminiz esnasında sistem kartınıza ait limitinizi sorgular. Eğer yeterli limitiniz varsa alışveriş tutarınız o limitten düşülür. Vade tarihiniz geldiğinde kart hamilinin hesabına kart borcu kadar para yatırması gerekmektedir. Kart sahiplerine özel yapılan çeşitli kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Ticari alışverişlerinizde size kolaylık sağlayacak olan Yapı Kredi Metro Club Card’a sahip olmak için Yapı Kredi şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca diğer ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak için bankaya ait resmi internet sitesini de kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Metro Club Card İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top